Wysłuchana: Wysłuchane prośby i wiele więcej…

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Jego ukochana Mama Maryja.
Podczytuje nowenny od dłuższego czasu ale jakoś zwlekalam z napisaniem własnego świadectwa. Czyli nie do końca spełniłam swoją obietnicę Matce Bożej. Wierzę w MOC Różańca, sama jestem najlepszym przykładem jego działania dlugofalowego, że tak powiem. Odmówiłam już trzy nowenny pompejanskie w intencji mojej rodziny i o wyrwanie mojego męża z nałogu alkoholowego. Tą ostatnia rozpoczęłam w dniu urodzin mojego męża jako prezent dla niego. On o tym nie wie do dziś. Nie wiem dokladnie kiedy przestał pić ale pod koniec części dziękczynnej widziałam u niego ogromną przemianę. Nie poszedł na terapię ani nic z tych rzeczy, po prostu przestal pić. Sytuacja w domu bardzo sie uspokoila. W grudniu miął rok jak maż nie pił wogóle. Teraz pije okazjonalnie i bardzo symbolicznie. Dziękuję za ten dar Matce Bożej caly czas, bo wiem, ze to jej zasługa.
Chciałabym jeszcze napisać, aby całkowicie zaufać Maryi i Jezusowi i pozwolić im działać jak Oni chcą, nie jak my. Oni naprawdę wiedzą co jest dla nas najlepsze i kiedy powinniśmy otrzymać i czy wogóle daną łaskę. Droga do otrzymania danej łaski z mojego doświadczenia wiem, ze jest trudna ale wszystkie wydarzenia są bardzo potrzebne. Napisalam w tytule świadectwa ,otrzymane łaski i wiele wiecej…, to prawda podczas modlitwy, która momentami była trudna, doświadczyłam jaka siła płynie z modlitwy różańcowej. Otrzymałam pokój ducha, radość, opanowanie, wrażliwość na drugiego czlowieka i przemianę serca, która caly czas trwa, ponieważ to proces…
Zachęcam wszystkich do modlitwy na różańcu. ZAWSZE PRZYNOSI OWOCE!!!

Msza Święta 

- 25 października -

w Pompejach

16
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
14 Wątki z odpowiedziami
10 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
AngelikattttAgaJoannaWojtek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Maryja jest wspaniałą orędowniczką! Wyprasza to czego potrzebujemy we właściwym czasie. Jednak czasami trudno jest tak całkowicie zaufać. Odmawiam teraz Nowennę prosząc Maryję o pracę. Nadzieja przeplata się ze zwątpieniem, gdy mija kolejny dzień, w którym otrzymuję odpowiedź, że niestety, ale nie. Ten czas oczekiwania i bycia bez pracy jest bardzo trudny dla mnie. Zdarzają się jeszcze inne sytuacje, które „dołują „. Myślałam, że koleżanka, która jest osobą wierzącą powie chociażby słowo wsparcia czy chociażby ofiaruje za mnie modlitwę. Otóż nic takiego się nie zdarzyło. Może tego po prostu nie rozumie co znaczy szukać samej pracy, gdy sama miała pracę… Czytaj więcej »

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja też teraz modlę się o pracę, ale w moim regionie nie ma zbyt wiele ofert pracy dla kobiet. Nie wiem, czy kiedykolwiek znajdę pracę. Myślę już o śmierci.

enia
Gość
enia

Joanna słuchałam swiadectwo na yt pana, który otrzymał pracę po pierwszym dniu odprawieniu nowenny do św.Rity

Joanna
Gość
Joanna

Dziekuję za informację, odmówięNiech Pan Ci błogosławi we wszystkim

Maria II
Gość
Maria II

Joanno,pomódl się o pracę do św.Józefa :))

Wojtek
Gość
Wojtek

Mam taką smutną refleksję.Dziś uroczystość św. Józefa Oblubieńca. Właśnie wróciłem z wieczornej Mszy Św. Moja parafia to parafia wielkomiejska, bardzo duża licząca ok.15 000 wiernych a na wieczornej Mszy Św, w uroczystość Patrona Kościoła Świętego garstka osób. Może sto. Głównie mężczyźni ze stowarzyszenia św. Józefa i parę starszych i w średnim wieku pań. Zastanawiam się gdzie są te wszystkie osoby roztrząsające czy napisać list do św, Józefa piórem czy długopisem i czy go włożyć pod figurę czy koło obrazu ? Gdzie są osoby samotne modlące się o dobrego męża lub żonę ? Gdzie są szukający bezskutecznie pracy? Gdzie są rodziny… Czytaj więcej »

Joanna
Gość
Joanna

Wojtku! W mojej parafii w dzisiejsze święto także było niewiele osób na Mszy św. Choć jestem osobą, która szuka pracy, o pracę nie prosiłam św. Józefa, ale ofiarowałam tę Eucharystię za Mamę koleżanki. Ale tak, jak piszesz warto pójść do kościoła w patronalne święto i chociażby podziękować.

Maria II
Gość
Maria II

Wojtku- w punkt, a potem się dziwimy, że jest tak ,a nie inaczej.Odmawiam
30- dniową nowennę ku czci św.Józefa i dziś prowadzący wyjaśnił, że św.Józef jest patronem ciszy, więc ofiarujmy ją św.Józefowi.

Wojtek
Gość
Wojtek

Szkoda, że i gdzie indziej lepiej dziś nie było. Więc zwierzmy św. Józefowi w ciszy te wszystkie trudne sprawy. Potrzeba dużo modlitwy, aby ludzie zaczęli zauważać to co rzeczywiście w tym życiu jest ważne a co jest tylko pozorem i może poczekać.

Joanna
Gość
Joanna

Wojtku sporo racji jeszcze dużo musimy się nauczyć, aby naśladować naszego Pana Jezusa Chrystysa,a dzisiejszy dzień jest tego przykładem.
Niech wytrwała modlitwa nam w tym pomoże.

Angelika
Gość
Angelika

Bylam na Mszy u Karmelitow w Wadowicach, gdzie patronem jest sw. Jozef. Kosciol byl pelen, bo tam odpust. Dodatkowo przez 9 kolenych srod przed tym swietem odbywala sie wielka nowenna do sw. Jozefa. Kosciol zawsze w te dni byl wypelniony ludzmi po brzegi. Bardzo piekne jest to nabozenstwo do sw. Jozefa.

Ewa
Gość
Ewa

Dołącz do dyskusji…

Ewa
Gość
Ewa

Joanno ja też polecam nowennę do św Rity modląc się do Niej też otrzymałam pracę..

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja się modlę do św. Rity i jakoś pracy ani widu ani słychu.

tttt
Gość
tttt

Joanno jak masz gdzieś blisko jakiś sklep z urzywaną odzieżą kup trochę i wystawiaj na internecie wiem co mówię można zarobić spore pieniadze na życie

Aga
Gość
Aga

Proszę usunąć