Maria: Moja kolejna nowenna pompejańska

NP odmawiałam od 25.02.2021 do 29.04.2021 za ludzi żyjących i zmarłych, których skrzywdziłam w życiu. Podpowiedz tej intencji otrzymałam podczas poprzedniej odmawianej NP. Dzisiaj zakończyłam tę Nowennę. Cieszę się, że udało mi się ją odmówić. W czasie tej Nowenny Matka Boża ukazywała mi kolejno osoby, które spotkałam w życiu, a nie obchodziłam się z nimi jak należy. Skrzywdziłam ich przede wszystkim słowem. Mówiłam co mi przyszło na język.
Myślę, że najbardziej krzywdziłam bliskie osoby z rodziny, a szczególnie mojego męża z którym żyłam przeszło 46 lat. W małżeństwie układało nam się -myślę nie najgorzej, a nawet dobrze.
Mam wyrzuty sumienia, że podczas jego choroby mogłam być lepsza, mieć więcej cierpliwości.
Po śmierci męża dużo modliłam się w jego intencji o łaskę Nieba.
W czasie rezurekcji w I Dzień Wielkanocy otrzymałam taką wizję, nie wiem jak to się stało, chyba przed Komunią, nie wiem czy przymknęłam oczy i widziałam Pana Jezusa tak jakby trochę z boku, a przed Nim jakiś, nie wiem jak to nazwać bez kształtu coś białego i usłyszałam takie słowa coś w rodzaju „Ja już go mam tutaj”. Wiedziałam, że chodzi o mojego zmarłego męża. Po przyjęciu Komunii tak jeszcze myślałam „Panie Jezu gdyby to nie było od Ciebie, to przecież byś coś na to powiedział.”
Po kilku dniach, ciągle o tym rozmyślając, odczułam tak jakby głos Maryi od obrazu Matki Bożej Pompejańskiej „Mamy go już u Siebie”.
Poza tym poczułam sympatię do mojego szwagra, z którym stosunki nie układały się najlepiej, aby objąć go modlitwą.
Mam nadzieję, że Maryja poprzez tę moją modlitwę NP wynagrodzi wszystkim osobom, które doznały ode mnie krzywdy.
Proszę Was odmawiajcie Nowennę Pompejańską. Ona pomaga w życiu przejść przez ciężkie chwile jakie nas spotykają. Ja otrzymałam wiele łask. Matka Boża bardzo dużo mi pomogła i pomaga ciągle.
Dziękuję Maryjo! Bardzo dziękuję!

W cieniu Krzyża.

Opowieść o św. Ricie z Cascii.

>

Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!