Aleksandra: XIX nowenna

Chciałabym złożyć swoje kolejne świadectwo dotyczące Mojego związku ze swoim chłopakiem. Otóż nasz związek w ostatnim czasie przechodził bardzo trudny czas. Adam miał ciężki okres załamania, przez który dwukrotnie próbował zrezygnować z naszej miłości i jednocześnie zakończyć Nasza trwająca 2,5 roku miłość. Mimo wszystko tak bardzo prosiłam Najświętsza Mateńkę o pomoc i przede wszystkim wspólna walkę o to, co miedzy Nami jest ze względu na fakt, ze tak naprawdę nigdy Adam nie podawał powodu, przez który moglibyśmy się rozstać. Wręcz przeciwnie. Im bardziej się modliłam o szczęśliwie rozwiązanie dla Nas obydwojga, tym czułam w sobie wewnętrzną sile, która mówiła do mnie, żebym się nie poddawała w walce o nasza miłość i żebyśmy wspólnie doszli do jakiegoś kompromisu i wspólnymi silami odnaleźli się na nowo tworząc i myśląc nasza wspólną przyszłość. Dzięki modlitwie do Najświętszej Maryi Panny powoli udaje Nam się odnajdywać się na nowo, zaczynamy częściej się spotykać, a co najważniejsze pielęgnować swoja miłość tak jak to było na początku naszej znajomości. Co najważniejsze chcemy wspólnie zamieszkać razem i zbudować dom, w którym zagości radość i szczęście dzięki ogromnemu wstawiennictwu Najświętszej Maryi Panny. Nowenna Pompejańska naprawdę działa cuda. Sama jestem tego ogromnym przykładem i wierze, ze nic nie dzieje się w Moim życiu bez przyczyny, a Najświętsza Matka czuwa nade mną w każdej chwili swojego życia. Zarówno w chwilach dobrych jak i tych złych. Nauczyłam się po kilku latach modlitwy do NPM widzieć nawet te najmniejsze cuda.
Warto odmawiać NP! Warto zawierzyć swoje potrzeby Maryi, bo Ona każdego wysłucha i każdemu dopomoże. Trzeba tylko mocno w to wierzyć 🙂

Nowenna do św.

Antoniego z Padwy

4 czerwca - 12 czerwca

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
20 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kasia
kasia
22.03.19 19:43

Chcecie zamieszkać razem i żyć w grzechu ? I myślisz że Maryja będzie wam w tym pomagać ?

Agnieszka
Agnieszka
23.03.19 08:38
Reply to  kasia

Oj ludzie co wy robicie??? Jak można kogoś krytykować i tak obrażać za to, że się modli?? Tak postępują ludzie przez których działa szatan!!! W ten obrzydliwy sposób zniechęcacie dziewczynę do modlitwy!! Tak nie można! Każdy w młodości uczył się dopiero miłości… Nikt nie urodził się geniuszem w każdej dziedzinie! Każdy popełnia błędy, każdy. I szacun dla tej dziewczyny za to, że już w tak młodym wieku wkracza w dojrzałość z Mateńką i pozwala Jej swe życie prowadzić. A wszystko inne będzie na swoim miejscu, zgodne z wolą Bożą. Dużo miłości, szczęścia i pokory, sobie i wam wszystkim życzę. Z… Czytaj więcej »

Anonim
Anonim
22.03.19 20:04

Kiedy sie zamieszka razem z chlopakiem bez slubu koscielnego to do tego domu wkracza Szatan a nie Maryja!

Ania
Ania
22.03.19 20:54

Strasznie jest czytać te komentarze pełne jadu… tak jakby osoba oceniająca była lepsza od kogoś kto po prostu się zakochał… Życzę wam dużo miłości i szczęścia

Ania
Ania
22.03.19 21:04
Reply to  Ania

Na jakiej podstawie oceniasz kilkuletni związek twierdząc że to nie miłość? Oj chyba chyba nigdy nie zaznales prawdziwej miłości.. To przykre ale życzę szczęścia 🙂

Ania
Ania
22.03.19 22:45
Reply to  Ania

Skoro miłość to nie uczucia to teoretycznie możesz pokochać dowolna osobę, kobietę która się przed tobą postawi tak? Bo przecież możesz ją pielęgnować i dbać a uczucia są zbędne

Agnieszka
Agnieszka
23.03.19 08:20
Reply to  Ania

Nie przenoś się…. ktoś tu musi pisać rozsądnie…..i mieć trzeźwe spojrzenie…

Anonim
Anonim
23.03.19 09:29
Reply to  Ania

Gdzie ten jad? Ktos kto zna zycie i zdrowo mysli zaliczany jest to stworzen, ktòre produkuja jad a to dobre!

Anonim
Anonim
23.03.19 15:44
Reply to  Anonim

Komentarz nie dotyczyl twojej osoby daje nawet Ci plusy.

Anonim
Anonim
23.03.19 20:47
Reply to  Anonim

Dziwne w odpowiedzi wyslanej do mnie sa same slowa typu g…..wna tu wszystko zniklo. Na podstawie wypowiedzi wyrabiamy sobie wyobrazenie o innych ……niestety g- no to nie zloto….

Katarzyna
Katarzyna
22.03.19 23:07

Aleksandro, budujecie związek na czymś innym niż hormonach? W Twoim świadectwie brak świadectwa wiary i np.słów o żywym Bogu, na któym oboje się koncentrujecie.

Budujecie na piasku, zamiast na skale, to runie bardzo szybko.

Czy dla Was obojga małżeństwo= sakramentalne, czy jest jakiekolwiek?
Nie wiem ile masz lat, ale jeszcze dużo nauki przed Tobą,bo Chrystus i Maryja zawsze będą obok Ciebie, ważne, czy Ty zaprosisz Ich do swojego życia.

Agnieszka
Agnieszka
23.03.19 08:22

Olu zacznij jak najszybciej nowennę za siebie….

Wojtek
Wojtek
23.03.19 10:28

Dziwne ale zniknął mój wczorajszy komentarz, w którym dzielę się tym, co powiedział mi pewien znajomy kapłan na podstawie doświadczeń ze swojej wieloletniej posługi a mianowicie, że w konkubinacie ludzie żyją „szczęśliwie” dopóki diabeł ma ich w swojej kieszeni. Kiedy jednak zdecydują się na zawarcie sakramentu małżeństwa i zerwanie ze złem to wtedy bardzo szybko pojawiają się problemy. Diabeł miesza, jakby chciał im pokazać, że po co był wam ślub kościelny skoro teraz jest dużo gorzej niż było, gdy żyliście bez ślubu. Stąd w dzisiejszym świecie taka afirmacja związków nieformalnych i często pojawiające się w przestrzeni publicznej zdania: „papierek jest… Czytaj więcej »

Maria
Maria
23.03.19 13:59
Reply to  Wojtek

Wojtku, to nie jest normą.
Znam przypadek, że para żyła w konkubinacie kilka lat, urodziło im się dziecko i wtedy dopiero wzięli ślub. Dalej żyją szczęśliwie.
A może wyjątek potwierdza regułę?

Magda2
Magda2
23.03.19 14:25
Reply to  Maria

Raczej wyjątek potwierdzający regułę… np. u mnie w rodzinie wśród młodych żyjących wcześniej w konkubinacie 2 małżeństwa skończyły się rozwodami, w dwóch innych konkubinatach, trwających po ok.13 lat,w małżeństwie była potem zdrada , w jednym fizyczna, w drugim przynajmniej psychiczna. Tylko jeden konkubinat zakończył się względnie szczęśliwym (?) małżeństwem. Natomiast ci, co wytrwali w czystości do ślubu, żyją szczęśliwie. Takie mam przynajmniej obserwacje z najbliższego otoczenia.

Joanna
Joanna
23.03.19 16:27
Reply to  Magda2

A jaką regułą jest jeżeli mąż lub żona zdradzają swoich małżonków. Następnie rozwodzą się i żyją w cudzołustwie. Zło czai się zawsze i będzie atakować,w najmniej oczekiwanym momencie dla każdego z nas.

Joanna
Joanna
23.03.19 19:57
Reply to  Wojtek

Moniko wszyscy zostaniemy osądzeni za swoje grzechy.Po naszej śmierci Bóg na każdym z nas dokona Sądu Ostatecznego przed,którym nikt już nie ucieknie.

Laura
Laura
23.03.19 20:30
Reply to  Wojtek

Komentarz Moniki rodem z Gazety Wyborczej… Zauważyłam, że im ludzie rzadziej chodzą do Kościoła i mniej mają styczności z kapłanami tym mają o nich gorsze zdanie.

20
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA