Kasia: Maryja prostuje nasze ścieżki

Bardzo długo zwlekałam z napisaniem świadectwa – właściwie można powiedzieć, że dwa lata. A mam za co dziękować i czym się podzielić ku pokrzepieniu odmawiających tę wspaniałą modlitwę. Otóż, pierwszą nowennę odmówiłam w intencji mojego brata, po prostu o błogosławieństwo i łaski dla niego. Dowiedziałam się później, że otrzymał lepsze warunki finansowe w pracy. Jednocześnie czułam jak Duch Święty zaczyna działać w moim życiu, pokazał mi, że moja dotychczasowa relacja z chłopakiem nie dąży do małżeństwa. Trochę to trwało zanim miałam siłę zerwać (1,5 roku), ale się udało. Pomogło mi w tym bardzo wiele niesamowitych znaków i osób – to tak jakby Pan Bóg je przysyłał do wspierania mnie. Nigdy bym nie uwierzyła, że tak się to potoczy, ponieważ byłam w tym związku dobrych parę lat i byłam bardzo mocno przywiązana. Kolejną nowennę odmówiłam w intencji Mamy, również bez konkretnej intencji. Za jakiś czas Mama trafiła na fantastyczne książki i konferencje, w których znajdowała odpowiedzi na dręczące ją przez całe życie pytania natury duchowej. Choć była osobą religijną, mam wrażenie, że niedawno przeszła rodzaj głębokiego nawrócenia i jest bardzo blisko Pana Boga. W tym czasie działy się znowu dobre rzeczy dla mnie – nowa praca, o której kiedyś marzyłam. Teraz odmawiam kolejną nowennę – wierzę Maryi, że będzie orędować w tej intencji. Choć nie dotyczy mnie ona pośrednio, to znów czuję, jak pewne rzeczy u mnie się naprawiają, o które nie prosiłam. Nie ustawajcie w modlitwie – Pan Bóg wysłuchuje każdego i wie, co dla nas najlepsze. Módlmy się również o pokorne przyjmowanie Jego Woli.
Z serdecznym pozdrowieniem dla wszystkich,
Kasia

Msza św. w Pompejach

- 25 CZERWCA 2019 -

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
8 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
AgnieszkaMonika miechurskaMonikaAgataRobert Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Wojtek Kondra Zamość
Gość
Wojtek Kondra Zamość

Dla mnie życie stracilo sens 🙁

Jolanta
Gość
Jolanta

Życie potrafi czasem zdolowac! Ale po nocy ciężkiego letargu i trudności przychodzi Ranek i Pan Bóg zawsze jest z nami i daje nam siłę by się podnieść i iść dalej na swej drodze. Matko Najświętszą rozwiazujaca węzły-przybądź mam z pomocą.

Robert
Gość
Robert

Masz gotowy,, przepis” na odzyskanie sensu życia w powyższej Nowennie . Ja też odmawiam i otrzymuje łaski. Zacznij ją odmawiać a wszystko się ułoży. Z Bogiem.

Monika
Gość
Monika

Przepraszam że tak pisze ale tylko Ci się wydaje w tym momencie, też tak myślałam jakiś czas temu prosiłam wtedy o coś usilnie Boga i nawet On nie chciał mi pomóc. Jak wszystko inne zawiodło i nie miałam już sił trafiłam wtedy na modlitwę wstawiennicza. Modliłam się tym razem o to by Pan Bóg stanął na mojej drodze i pokierowal nią. I tak się stało. Nie stało się o to o co prosiłam ale teraz wiem dlaczego, ponieważ to co dostałam jest dużo lepsze i chciał dla mnie jak najlepiej.

Monika miechurska
Gość
Monika miechurska

Wojtku modlę się za Ciebie. Proszę zaufaj Maryji Ona Cie mocno utuli do Serca. Pozdrawiam.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Chyba każdy przechodzi przez taki etap…. trzeba go przeczekać. Daj sobie trochę czasu.

Agata
Gość
Agata

Najważniejsze jest zaufanie Mateczce Naszej Kochanej. Twoje świadectwo jest piękne , ja tez ufam , modlę się . Wiele łask już otrzymałam i bardzo za nie dziękuje. Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości w modlitwie .

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną