Władysława: Świadectwo

Pragnę gorąco podziękować Królowej Różańca Świętego z Pompejów za wielką łaskę, którą otrzymałam, kilka dni po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej. Mój syn mając ponad 31 lat nie mógł sobie ułożyć życia (jeszcze nie natrafił na Tę ,,Jedyną”, z którą ułożyłby sobie życie. Bardzo się tym zamartwiałam, często nie spałam po nocach, rozmyślałam. Zaczęłam jesienią 2016 r. odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji Syna, by znalazł odpowiednią dla siebie dziewczynę i ułożył sobie życie. Po upływie kilku dni od zakończenia przeze mnie Nowenny, Syn oznajmił nam, że zaprosił dziewczynę do nas, by ją nam przedstawić. W połowie grudnia 2016 r. przyjechała Ania po raz pierwszy, która zrobiła na mnie i mężu bardzo dobre wrażenie. 31 grudnia Syn się zaręczył a datę ślubu wyznaczyli na 1 lipca 2017r. (pierwszą sobotę, my też z Mężem braliśmy ślub w pierwszą sobotę lipca). To wszystko potoczyło się tak błyskawicznie, że my wszyscy, łącznie z Synem i jego Narzeczoną dziwiliśmy się temu (ja jednak wiedziałam, że to Matka Boża tak wszystko prowadzi). 1 lipca 2017 r. Syn przyjął Sakrament Małżeństwa w Kościele p.w. Św. Piotra Apostoła w Wadowicach (Synowa pochodzi z Wadowic i Syn zamieszkał w Wadowicach, mieście rodzinnym ukochanego Jaja Pawła II).

Syn z Synową są bardzo szczęśliwi, obecnie spodziewają się córeczki, która ma przyjść na świat w marcu 2019 r.

To wszystko, co się wydarzyło w tak krótkim czasie zawdzięczam Królowej Różańca Świętego.

Maryjo Królowo Różańca Świętego z Pompejów dziękuję Ci z całego serca za te wielką łaskę, jaką otrzymałam od Ciebie. Dziękuję za ciągłą obecność w moim życiu i mojej Rodziny.

Zachęcam wszystkich do odmawiania tej niezawodnej Nowenny i oddawania się w opiekę Matki Bożej. Maryjo Mateńko moja kocham Cię i dziękuję za ogrom łask, które od Ciebie otrzymałam i nadal otrzymuję.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!