Joanna: Powrót chłopaka

Zostałam odrzucona przez chłopaka, w którym byłam szalenia zakochana. Niestety on po dwóch spotkaniach ze mną stwierdził, że nic do mnie nie czuje, urwal kontakt, nie miałam możliwości zadzwonienia do niego czy napisania, bo byłam przez niego zablokowana. Moje serce krwawiło, zaczęłam więc odmawiać nowenne, na efekty nie musiałam długo czekać. Chłopak wzowił kontakt, powiedzial, ze cos do mnie czuje, ze dorosl. Planujemy rodzine i dzieci. On mowi, ze nie wyobraza sobie byc z inna niz ze mna. Odmawiam nowenne juz ponad pol roku, jedna za drugo i goraco wierze w moc tej modlitwy. Matka Boska wysluchala moich prosb, wiem, ze z biegiem czasu bedzie jeszcze lepiej, bo ten chlopak jest mi pisany. Dziekuje Ci Matko Najświętsza Pompejska za wszystko co dla mnie zrobiłaś bo „wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną”.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
5 Wątki z odpowiedziami
13 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
WiktoriaLissaKatarzynaKarolinaAnonimka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bartek
Gość
Bartek

Niech wam Bóg błogosławi. Zawsze bądźcie blisko Boga bo to on jest naszym światłem na ciemnych drogach. W waszym życiu pewnie będą zarówno chwilę radości jak i zwątpienia czy sytuację, które was będą ranić. Wasz miłość powinna przetrwać wszystko jeśli tak będzie to jesteście sobie pisani i nie zapomnijcie w tym szalonym świecie o Panu Bógu i Królowej Różańca Świętego.
Osobiście życzę wam szczęścia wytrwałości i dużo miłości.
Szczęść Boże.

Witek
Gość
Witek

Przepraszam cię, ale ja – na twoim miejscu – nie planowałbym z nim w najbliższym czasie ani rodziny ani tym bardziej dzieci, Na wszelki wypadek, żeby się za miesiąc, dwa albo za pół roku mega nie rozczarować. Ty myślisz, że jest ci pisany a on nawet nie umie sprecyzować co do ciebie konkretnie czuje dla mnie to nie jest to dobry prognostyk na wspólną przyszłość. Bez egzaltacji spokojnie czekaj co dalej ta znajomość przyniesie dobrze ci radzę.

gosc
Gość
gosc

Zupelnie sie z Toba zgadzam, jest takie przyslowie co nagle to po diable- jeszcze niedawno sobie poszedl a tu nagle powraca i planuje zaraz slub i rodzine dziewczyno zastanow sie co nim kieruje?

Madzia
Gość
Madzia

Wszędzie Ty i w dodatku zawsze jesteś na nie……..

Witek
Gość
Witek

Czy to był komentarz odnośnie chłopaka, który powiedział ci, że jest homoseksualistą a wyznanie miłości było „koleżeńskim żartem”? Chyba dobrze pamiętam? Oczywiście to twoje życie i możesz z nim zrobić to co chcesz ale jestem pewien, że wartość rad udzielonych ci przeze mnie oraz inne osoby odradzające ci związek z tym chłopakiem docenisz dopiero z perspektywy kilku lat. Podobnie zresztą jak Autorka tego świadectwa.

Witek
Gość
Witek

Ok. rozumiem. Dziękuję za modlitwę ale bardzo cię proszę bądź ostrożna. Odsłuchaj sobie ks. A. Pelanowskiego „7 pieczęć” wtedy może lepiej zrozumiesz i ocenisz moje intencje.

Monika
Gość
Monika

A ja wam życzę dużo szczęścia. Niech nad wami Matka Boska czuwa. Teraz to tylko coraz lepiej będzie miedzy wami

Justyna N
Gość
Justyna N

A ja nie bardzo rozumiem słów Autorki, że ten chłopak jest jej pisany… skąd ona to może wiedzieć? Uczucia nie są wiarygodnym doradcą. Po drugie Autorka jest na etapie zakochania w tym chłopaku, a zakochanie to nie miłość. nie patrzy na tego chłopaka przez pryzmat jego zalet i wad, i według mnie do planowania małżeństwa i rodziny to jeszcze długa droga. Jednak mimo moich wątpliwości, życzę wszystkiego najlepszego Autorce świadectwa:)

Lissa
Gość
Lissa

Może miało być „pijany” a nie „pisany”.

Anonimka
Gość
Anonimka

I oby Wam się układało jak najlepiej przez całe życie.

Karolina
Gość
Karolina

Niech Wam się dobrze wiedzie!

Witek
Gość
Witek

Właśnie odsłuchałem i bardzo polecam konferencję ks. Piotra Glasa pt. Uwodzicielska moc Jezebel”. Konferencja jest po angielsku ale film ma polskie napisy. Ks. Glas mówi w filmie m.in o więzach duszy a także o tym dlaczego nie można kogoś zapomnieć czy dlaczego rozpadają się po kilkunastu albo kilkudziesięciu latach szczęśliwe małżeństwa. Dużo uwagi poświęca także tzw. fałszywym prorokom.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Autorko, po dwóch spotkaniach, szalenie się zakochać? To ja nie wiem, czym ten chłopak Cię ujął? 🙂 przypuszczam, że jesteś jeszcze przed 20 r.ż. W każdym razie, dobrze, że modlisz się Różancem i obyś do końca swojego życia,zawsze już się modliła i miała żywą wiarę, jednak jest mało prawdopodobne, że właśnie ten chłopak ” będzie tym”- tym bardziej, że już Cię, gdzieś tam poblokował, a potem odblokował (co za czasy! 😉 )

Miej wiarę i nie stawiaj nigdy mężczyzny przed Bogiem i sobą. Zdrowy rozsądek przede wszystkim. Powodzenia 🙂

Wiktoria
Gość
Wiktoria

Wspaniale Joasiu cieszę się Twoim szczęściem

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ