Kamila: Wola Boża

Witam,o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się na wizycie u lekarza,kiedy byłam w ciąży i miałam wizytę u pani doktor chorób zakaźnych z powodu toksoplazmozy.Sama mi poleciła nowenna co dla Mnie to nie był niecenny przypadek ponieważ wtedy zmieniło mi życie tak jaka była od początku Wola Boża.Wzielam Ślub z człowiekiem którym nie był według Boga dla Mnie który Mnie poniżał, zdradzał i po szansie była nawet terapia małżeńska, odmówienie przysięgi małżeńskiej dalej Mnie zdradzał ,nie szanował, krytykował, poniżał a Ja cały czas wierzyłam i modliłam się chociaż czasem były momenty zwątpienia bo po drodze straciłam syna, poroniłam a przy trzeciej ciąży było podejrzenie ciąży pozamacicznej i byłam operowana ale dziecko żyje mimo operacji.Po długiej drodze życia i ciągłymi upadkami,problemami, rozwodzie zaczęłam szukać wyjścia i była to modlitwa która dała mi spokój i wiarę w poprawę mojego życia.Posluchalam panią doktor ponieważ czułam bezsilnosc,załamananie gdy dowiedziałam się że gdy zaszłam w czwartą ciążę grozi jej poronieniem lub wodoglowiem bo pojawila sie toksoplazmoza wiec zaczęłam się modlić. A teraz wiem że ukazała Mi się prawdziwą Wola Boza, że poznałam tego właściwego Męża, dostałam pracę która była dla Mnie i mam rodzinę o której zawsze marzyłam i prosiłam.Nowenna jest niesamowita wiele razy czułam jej obecność,wierzyłam gdy prosilam bo w modlitwie wiara jest najważniejsza.Wiele razy było tak że miałam z czegoś zrezygnować ale zawsze mówiłam że „Chce…”.W jednym momencie nie posłuchałam Boga jaka jego była Wola i wybrałam nie tego męża który bym mi pisany i co ciekawe znalazł Mnie jako drugą żonę i z tym samym imieniem co pierwsza żona.Modlac się do Maryi Nikt nie zostanie opuszczony i Ja to udowodniłam.Wiara jest piękna i czyni cuda.

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
Aleksandratez AniamenaLucy Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Lucy
Gość
Lucy

Czytam świadectwa żeby się umocnić, a tutaj… drugi mąż, druga żona. Ślub kościelny bierzemy tylko raz i tylko jedna osobą jest naszym mężem naszą żoną przed Panem Bogiem.

mena
Gość
mena

Lucy , nie każdy wychowywał siè w duchu katolickim, autorka świadectwa dopiero teraz naprawde odnalazła Boga.
A Maryja w swoim czasie zatroszczy się o prawdziwe nawrócenie każdej osoby także Lucy cierpliwości a Bogu niech będą dzieki za dar modlitwy dla Kamili.

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Właśnie niech jest drugi mąż i druga żona.Jeżeli ludzie w związku są nieszczęśliwi to nie znaczy ,że musi tak być i Bogu to się podoba
.Dobrze że Bóg dał Pani siłę i drugą szansę.

tez Ania
Gość
tez Ania

Chciałam w związku z tematyką świadectwa przekopiować fragment swojego komentarza z innej dyskusji. Życiowe tragedie odnośnie małżeństw pokazują, że praktycznie nie ma formacji narzeczonych, która pomogłaby nie tylko przygotować się do dojrzałego udzielenia sobie sakramentu małżeństwa, ale i rozeznać, czy chce się go zawrzeć z właściwym człowiekiem. Spotkania w obecnej formie to: przyjść, odsiedzieć swoje, dostać podpis i mieć z głowy, a o kursie jak najszybciej zapomnieć. Bardzo wiele złego może też wyrządzić paniczny lęk przed samotnością (czytaj przed staropanieństwem), bo powoduje, że kobieta decyduje się na ślub z mężczyzną, z którym nie ma szans na zdrowy związek z powodu… Czytaj więcej »

tez Ania
Gość
tez Ania

Kamilo, życzę Ci, by Twoje wszystkie sprawy potoczyły się jak najlepiej dla Ciebie.

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?