„Praktykujcie piętnaście sobót, a otrzymacie wielkie łaski.”

Marianna de Fusco, żona bł. Bartola Longo i wraz z nim założycielka świątyni Królowej różańca Świętego w Pompejach, po żarliwej modlitwie przeżyła widzenie Matki Bożej Pompejańskiej i usłyszała następujące słowa:

„Praktykujcie piętnaście sobót, a otrzymacie wielkie łaski.”

Czyż te słowa nie są skierowane także do nas? – Owszem, bo wszędzie tam, gdzie praktykuje się to nabożeństwo, wierni otrzymują łaski duchowe i materialne. Maryja wzywana w nabożeństwie jako Królowa Różańca z Pompejów czyni wielkie cuda!

Być może potrzebujesz szczególnej łaski? Może znajdujesz się w trudnej sytuacji życiowej? Nabożeństwoto, wzbogacone o tajemnice światła, wzbudzi w Tobie nadzieję, że nasza Niebiańska Orędowniczka także do Ciebie przyjdzie z pomocą, obdarzając potrzebnymi łaskami!

Oddaj się w Jej opiekę przez odprawienie nabożeństwa! Nabożeństwo znajdziesz pod tym linkiem: 

http://www.rosemaria.pl/nabozenstwo-dwudziestu-sobot

Zachęcamy Was i zapraszamy do odprawienia nabożeństwa!

Książka: Nabożeństwo dwudziestu sobót - Bartolo Longo

Nabożeństwo dwudziestu sobót Bartolo Longo

Marianna de Fusco, żona bł. Bartola Longo, autora tej książki i wraz z nim założycielka świątyni Królowej Różańca Świętego w Pompejach, po żarliwej modlitwie przeżyła widzenie Matki Bożej Pompejańskiej i usłyszała następujące słowa: „Praktykujcie piętnaście sobót, a otrzymacie wielkie łaski.” To nabożeństwo - można powiedzieć – "zbudowało" sanktuarium w Pompejach. Dzięki setkom tysięcy kopii i wielu tłumaczeniom, książka dotarła w najdalsze zakątki świata. Jan Paweł II w "Liście o różańcu" podkreślał jej wartość pisząc, że Bartolo Longo przez to dzieło "pogłębił ducha medytacyjnego i kontemplacyjnego różańca".

Zobacz

  • Witam. Chciałabym dać tu świadectwo (bo nie wiem, ile musiałabym czekać na jego publikacje na stronie). Od 12 października do 5 grudnia modliłam się Nowenną pompejańska w intencji znalezienia dobrego męża. Po 5 grudnia miałam sen, w którym przyśniła się Maryja. Mama powiedziała, że te święta będą przepiękne i moje modlitwy zostaną wysłuchane. W tym śnie spod jej białej sukni wystawał taki biały telewizor, na którym było widać wydarzenia z najbliższej przyszłości. I faktycznie-po półtora roku odbyłam pierwsza rozmowę kwalifikacyjną, dostałam pozytywną odpowiedz z banku. I w tym momencie wszystko koncertowo spieprzyłam, czego nie mogę sobie wybaczyć. Nie dostałam tej pracy, święta były smutne, rodzice się pokłócili, a ja zamiast spędzić sylwestra z chłopakiem, którego Maryja mi powierzyła, musiałam walczyć z petardami, którzy pijani sąsiedzi strzelali pod moim oknem. 23 grudnia idąc spać, wyświetliła mi się godzina 21:37. Śnił mi się papież Jan Paweł II, który mi powiedział, że to jest idealna pora, by pomodlić się o wybrana przeze mnie intencje. Pomyślałam o tym chłopaku, że chciałabym z nim spędzić święta. Akurat traf chciał, że miałam okropny ból zęba. Pojechałam w Wigilię do najbliższego dentysty, który jest muzułmaninem. Akurat w tym dniu miał wolne, a pacjenci byli kierowani do dentysty we wsi, gdzie mieszka ten chłopak. Pojechałam tam i zabłądziłam. Zapytałam spotkanego na ulicy mężczyznę o drogę (potem okazało się, że to brat tego chłopaka). Oczywiście, okazję zaprzepaściłam. Maryja ma do mnie świętą cierpliwość, a mi jest tak głupio, że ja wykorzystuje. Od dziś odmawiam kolejna Nowennę Pompejańską w intencji uzdrowienia mnie z zaburzeń hormonalnych. Maryja ponownie śniła mi się 2 tygodnie temu, też pokazała mi co się wydarzy. Nie wiem kiedy, ale będę czuwać 100 razy mądrzej. Dostałam też wiele innych łask, że wszystkie nie sposób wymienić. Sama po pierwszym dniu chciałam dziś zrezygnować, ale w tym momencie, gdy rezygnowałam tata wszedł do mojego pokoju i sprawdził grzejniki, czy są ciepłe. Módlcie się, trwajcie. Bo na swoim przykładzie mogę potwierdzić, że modlitwy zostaną wysłuchane, tylko ja taki gamoń jestem, że co mi Maryja podaruje, to ja popsuję. (Ot, cała ja;)) Z bożym błogosławieństwem. Kasia

    • Oj Kasia nie krytykuj się tak, jesteś ukochanym dzieckiem Boga.Wszyscy się uczymy całe życie.

  • >

    Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!