Jula: Modlitwa czyni cuda

Swoją przygodę z Nowenną rozpoczęłam w lipcu tego roku. Przez kilka miesięcy staralismy sie z mezem o dzidziusia, niestety czas nie byl naszym sprzymierzeńcem. Miesiace mijały a w Naszym Życiu nic sie nie zmieniało. Czułam smutek i rozczarowanie, obwinialam siebie o niepowodzenia w staraniach. I zaczynałam sie bać że moze cos poważniejszego sie za tym kryje. Z medycznego punktu widzenua wszystki bylo w porządku. Przeszukując strony w internecie natknęłam sie na Nowenne Pompejańską. Pomyślalam ze jesli ludziom pomaga to może w mojej intencji tez wskaże właściwą drogę. I tak od lipca do września odmawiałam codziennie Nowenne. Nie raz zasypialam albo zapominalam o systematyczności,mialam chwile zwatpienia ze to nic nie pomaga wiec po co dalej sie modlić…
Skończylam i nic. Wielkie rozczarowanie że nic sie nie wydarzylo. Pomyslalam ze sprobuje jeszcze jeden raz, skoro raz dalam radę to teraz powinno byc łatwiej. I tak pod koniec wrzesnia zaczęłam kolejną Nowenne prosząc w intencji o zajscie w ciaze i urodzenie zdrowego dziecka. Wczoraj 16.11.2018r skończylam Nowenne a lekarz na wizycie kontrolnej potwierdził ciążę i bijace serduszko mojego dzieciątka. Nie wiem jak to wytłumaczyć.
Ale wiem ze powierzając Matce Boskiej swoje intencje otrzymamy je. Trzeba wierzyć i sie modlić bo cuda naprawdę sie zdarzają. A Bóg zsyla nam laski w najmniej oczekiwanych momentach naszego zycia. Jestem dowodem na to ze niektórych rzeczy nie mozna poprostu zaplanowac.
KRÓLOWO RÓŻAŃACA ŚWIĘTEGO MÓDL SIE ZA NAMI!!!

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
2 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
MariuszMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria
Gość
Maria

Szczerze gratuluję 🙂
Wszystkiego dobrego dla was.

Mariusz
Gość
Mariusz

Piękne świadectwo, Bóg zapłać