Małgorzata: Jednak było warto

Dziś jest szczególny dzień i dlatego zdecydowałam się napisać to świadectwo pomimo,że moje intencje tak naprawdę jeszcze się w pełni nie spełniły. Wierzę jednak, że wszystko jest na najlepszej drodze. W styczniu mój mąż miał operację guza mózgu- glejak wielopostaciowy. Rokowania kilka miesięcy. Kilka dni później trafiłam na Nowennę. Dziś odmawiam piątą w intencji jego cudownego uleczenia. Po drodze były lepsze i gorsze dni. Cały czas czułam jednak opiekę Naszej Mateńki i spokój w sercu. Wszystkie przespane noce dodawały mi sił na trudne dni. Nawet w najgorszym czasie, gdy u męża w czerwcu stwierdzono odrost guza na 7 cm, nie traciłam nadziei. Okazało się, że lekarze postawili złą diagnozę i był to krwiak po udarze krwotocznym. Mąż szybko wracał do zdrowia. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że znaleziono nowe ogniska guza. Znów strach, aż dziś dowiedzieliśmy się o nowej terapii z bardzo dobrymi wynikami. Wierzę, że wszystko będzie dobrze…  Ponieważ miałam sporo wolnego czasu, to postanowiłam odmawiać równocześnie Nowennę w intencji ukazania mojej córce dobrego męża. Dziś skończyłam drugą Nowennę w tej intencji, a ona spotyka się z bardzo odpowiednim chłopakiem. I właśnie dziś ewangelia mówi o tym, że małżeństwo to jedność. Jak tu nie wierzyć, że ta znajomość to właśnie to, o co się modliłam…Wiem na pewno, że to nie jest moja ostatnia nowenna….

Nowenna pompejańska

na święto KRŚ!

- od 15 sierpnia -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Agnieszka
Agnieszka
13.11.18 13:37

Dziekuje bardzo za to swiadectwo. Jestem w tej samej sytuaxjiv1. 2018 operacja diagn ta sama i 6 mcy zycia, prEszlam protonoterapie w monachium vez chemii bo na mnie nie dziala tak wykazala metylacja guza. Chcialam podpytac obta nowa terapie bo mnie juz nie ma czym leczyc ze niby nie rokuje. Sily zycze i z Panem Bogiem.

Magdalena
Magdalena
13.11.18 13:44
Reply to  Agnieszka

Agnieszko, ile masz lat, jeśli można wiedzieć?

Agucha
Agucha
13.11.18 14:23
Reply to  Agnieszka

Na forum łuskiewnik jest temat ‚rzadka choroba NF2’ to raczej nie jest to co Ty masz ale tam mama opisuje czym i jak leczyla córkę, może coś Ci się przyda, możesz popytać te mamę na forum lub priv czy coś by poradziła. Oprócz tego polecam lekturę książek Alicji Lenczewskiej polskiej mistyczki – to dla ducha 🙂

Dorota
Dorota
13.11.18 20:56
Reply to  Agnieszka

Medical Honey
SpoSnsoSrowSaneS ·
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku potwierdził hamujący wpływ ekstraktu propolisu na hodowlę komórek glejaka wielopostaciowego linii U-87 MG, także w obecności temozolomidu – leku stosowanego w chemioterapii. Tak – z inicjatywy cenionych farmakologów i bromatologów -powstał PPE 1400.

✅ Certyfikat Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
✅ Polski Produkt
✅ Książka Profesor Marii Borawskiej

Dorota
Dorota
13.11.18 21:01
Reply to  Dorota

Profesor Czarnecki z Krakowa również wypowiada się o działaniu propolisu na wiele schorzeń , no i na glejaka.

enia
enia
13.11.18 21:36
Reply to  Agnieszka

Małgosiu,Agnieszko módlcie się Koronką Wyzwolenia

enia
enia
13.11.18 21:31

Ta piękna modlitwa jest szczególnie polecana w przypadku raka,białaczki i zagrozenia poronieniem. Jezu Chryste ,Zbawicielu, Panie mój i Boze mój, który przez ofiarę krzyża odkupiłeś nas i zwycieżyłeś moc szatana, prosze Cię o uwolnienie mnie od wszelkiej diabelskiej obecności i wszelkiego wpływu szatana. Proszę Cię o to w imię Twoje, Proszę Cię o to przez Twoje rany, Proszę Cię o to przez Twoją krew, Proszę Cie o to przez Twój krzyż, Prosze Cię o to przez wstawiennictwo Maryi, Niepokalanej i Bolesnej. Krew i Woda, które wypływają z Twojego boku, niech spłyną na mnie, aby mnie oczyścić,wyzwolić i uzdrowić. Amen. ks.Clos… Czytaj więcej »

Leo
Leo
14.11.18 15:38

Podstawą, by organizm dobrze funkcjonowal jest właściwe oczyszczenie z pasożytów, grzybów i pleśni. Być może Pani mąż ma pasożyty w mózgu. Proszę poczytać na ten temat.

8
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x