Patrycja: Uleczone małżeństwo

Pragnę złożyć tutaj także moje świadectwo niech to będzie zachęta do odmawiania NP dla tych którzy potrzebują pomocy. Dzisiaj odczulam wielką chęć i potrzebe napisania swiadectwa bo za kilka dni kończę NP w mojej intencji. W maju 2017 wstapilam w sakramentalny związek małżeński. Już kilka miesięcy po ślubie w naszym życiu zagoscilo zło. Mój mąż najważniejsza osoba w moim życiu zmieniła się nie do poznania. Bardzo mnie ranil słowami i czynami sprawiał mi ból nie do zniesienia moje życie zamieniło się w koszmar życie nie miało już dla mnie sensu z dala od rodziny czułam się samotna i opuszczona. Ciągle słyszałam że musimy się rozejsc tak bedzie najlepiej że nasz ślub nic nie znaczy słowo ,,rozwod” słyszałam codziennie. Ciągle płakałam byłam wykończona psychicznie A częste kłótnie nieraz kończyły się rekoczynami. Aż wstyd się przyznać ale zwatpilam w nas w nasze malzenstwo i zły podsuwal mi myśli że chyba najlepiej jak się rozejdziemy bo przecież nie mogę się tak męczyć z takim człowiekiem całe życie tak się nie da żyć!!! Nawet pomyślałam że lepiej gdyby Pan Bóg zabrał do siebie męża zaczęłam widzieć w nim same wady a on byl coraz bardziej okrutny. Ten najtrudniejszy czas uświadomił mi że nie mam już nic do stracenia bo przecież moje życie się wali więc została mi modlitwa moi bliscy nie wiedzieli jak bardzo jest źle od mamy dowiedzialam się o NP A siostra zachęcała do czytania swiadectw czytalam je i plakalam. Dopiero za drugim razem zaczęłam odmawiać w intencji o uratowanie naszego malzenstwa to była jedyna deska ratunku. Teraz zostało mi kilka dni do zakończenia tej intencji A czuje że Maryja już uleczyla nasze malzenstwo. Całe nasze zycie oddałam Maryi i Jezusowi w moim sercu zagościł spokój. To nie do opisania już inaczej patrzę na nasze zycie czuje że moja wiara się bardzo pogłębila zaufalam Bogu jak nigdy wcześniej. Nie kłócimy się już tak często a jeśli tak to od razu lagodze konflikt wybaczylam mężowi wszystko co zle. Mąż nagle zmienił zdanie w sprawie dzieci wcześniej nie chciał nawet o tym słyszeć częściej mnie przytula stal się czulszy troskliwszy spędzamy więcej czasu razem. W czasie mojej modlitwy wydarzyły się również inne cuda znalazłam pracę dodatkową która była mi potrzebna. Maryja nasza Matenka uleczyla nasze malzenstwo okryla nas swoim plaszczem czuje jej obecnosc na co dzien. Wiem już że to nie ostatnia Np mam wiele intencji do wyproszenia i będę się modlić dalej. Nasze życie oddałam Najlepszemu przyjacielowi Jezusowi w ciężkich chwilach mowie Jezu Ty się tym zajmij i juz wiem że będzie tak jak ma być. Oddajcie swoje troski w Jego ręce. Módlcie się A otrzymacie Bóg zapłać.

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
113 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iwona
Iwona
17.10.18 15:40

Piekne swiadectwo DZIEKUJE

Mariusz
Mariusz
17.10.18 19:45
Reply to  Iwona

Bardzo piękne, niestety ja swoją Iwonke i dzieci straciłem, teraz wiem że sakrament małżeństwa to święte błogosławieństwo

Magdalena
Magdalena
17.10.18 16:12

To świadectwo chyba już było.

Ola
Ola
17.10.18 16:19

Piękne świadectwo. Cieszę się, że Wam Bóg pomógł. Nie zmarnujcie tej szansy. Ja w tej chwili odmawiam NP w intencji żeby w moim małżeństwie prawda wyparła kłamstwo. I jest taka huśtawka, że jej chyba nie zniosę. W zeszłym tygodniu w jednym dniu było jak dawniej, miło, spokojnie, a na drugi dzień mąż dzwonił i znów mnie oskarżał, że to wszystko przeze mnie, że jakbym mu dała rozwód to między nami byłoby inaczej, że nie chcę mu dać wolności. Kilka cichych dni, nawet nie przyjeżdżał. Wczoraj doszło do zbliżenia między nami, a dziś znów niby dzwoni, żeby powiedzieć że jutro zabierze… Czytaj więcej »

Joanna
Joanna
17.10.18 16:29
Reply to  Ola

Piękne świadectwo niech Bog Wam Błogosławi i Matka Najświętsza.
Jutro odbywa się moja rozprawa modlę się za męża oby Bóg i Matka Najświętsza mały go swojej opiece.
Niech Duch Święty go pokieruje i uchroni od tego zła, które nim kieruje.
Panie Zmiłuj się nad nami.
JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.

Anna
Anna
17.10.18 18:40
Reply to  Joanna

Joanno powtarzaj szeptem, przed rozprawą szczególnie, Słowo Boże „Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela” Słowo Boga zmienia rzeczywistość. Ja przez to przechodziłam. Udało się, wierzyłam, że ostatnia słowo ma zawsze Bóg. A było już po ludzku naprawdę źle. Niech będzie Bóg uwielbiony za wszystko, co się dzieje w naszym życiu. Bóg dopuszcza zło do naszego życia, bo chce nas ratować i ze zła tylko On potrafi uczynić dobro. Zanurzaj wasze małżeństwo w Najdroższej Krwi naszego Zbawiciela, wtedy szatanisko was nie widzi. Wszystko co jest osłonięte Krwią Jezusa jest niewidoczne dla złego.

Ola
Ola
17.10.18 19:21
Reply to  Anna

Anno, czy Wasze małżeństwo zostało uratowane? W sensie czy jesteście razem z mężem, czy tylko nie doszło do rozwodu?

Joanna
Joanna
18.10.18 06:23
Reply to  Anna

P.Anno Bóg dla każdego małżeństwa przygotował swój plan i musimy w nim być wytrwali wiarą i modlitwą. Ja wierzą że sie uda każdemu to osiągnąć .
Piękne świadectwo tutaj Pani opisuje.Chwała Panu naszemu.
JEZU UFAMY TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.

Anna
Anna
18.10.18 15:02
Reply to  Anna

Do Kasi i do Oli Do rozwodu nie doszło. Postępowanie rozwodowe zostało w cudowny sposób umorzone, ale nie jesteśmy razem. Mamy kontakt i to dobry, ale „Nie mów nikomu, że się spotykamy. Niech to będzie nasza tajemnica”. Mój mąż wstydzi się powrotu, bo co powiedzą koledzy z pracy, Jego Mama oraz Rodzeństwo i wiele innych osób, które żyją duchem tego świata. Tyle złych nieprawdziwych rzeczy powiedziało się o mnie, więc jak można wrócić do takiej żony. Sam sobie zaszkodził. Modlę się za Niego, bo to dobry człowiek, tylko bardzo się pogubił. Pan Bóg ciągle daje mi znaki, że czuwa nad… Czytaj więcej »

Elżbieta
Elżbieta
18.10.18 15:38
Reply to  Anna

Będzie dobrze Chwała Panu

Joanna
Joanna
18.10.18 16:12
Reply to  Elżbieta

Dzisiaj odbyła się rozprawa tak jak napisałam ostatnio.Szłam na nią ze spokojem serca Bóg Miłosierny był ze mną. Mąż nie chciał pojednanie ja mimo jego sprzeciwow nadal mówiłam że można uratować nasze małżeństwo mimo tego zła, które już się wydarzyło. I stał się cud Bóg Miłosierny nie zostawił mnie samej. Mamy czas na przemyślenie i ratowanie tego wszystkiego poprzez mediacje.
Wiem,że bez modlitwy nic bym nie uczyniła.
JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.

Kinga
Kinga
18.10.18 16:26
Reply to  Joanna

To teraz mi szczęka opadła. Bóg jest wielki!

Joanna
Joanna
18.10.18 16:35
Reply to  Kinga

Tak jest Chwalmy go na Wieki jego Miłosierdzie nie zna granic.
JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN.

Anna
Anna
18.10.18 16:44
Reply to  Joanna

Joanno na mediacji i zawsze, i wszędzie i do każdego ( ale z ludźmi ostrożnie) mów o mężu dobrze, bo Bóg stworzył Go dobrym człowiekiem. Ja mam takie doświadczenie z ludźmi, jak dzieliłam się moja radością, że Bóg działa, że wszystko jest na dobrej drodze, to widziałam grymas na twarzy słuchacza i zero radości, wiec przestałam opowiadać, za to wszystko opowiadam Matce Bożej i Panu Jezusowi, no i tutaj na forum. I koniecznie z wiarą i pokojem w sercu ogłaszaj Słowo Boże jak możesz, to głośno „Co Bóg złączył……” Tak jak Tobie pisałam.

Joanna
Joanna
18.10.18 17:14
Reply to  Anna

Tak wiem o tym Anno życzę wszystkim przecież jak najlepiej.
Każde Małżeństw z łaską Bożą jest do uratowania dla niego nie ma rzeczy niemożliwych.
Módlmy się wszyscy do Boga i Maryi o tą łaskę jak dzieci,które szukają schronienia w jej płaszczu i Matczynych ramionach. Amen.

Ola
Ola
18.10.18 19:13
Reply to  Joanna

Cieszę się Joanno razem z Tobą, u mnie niestety mąż już w pozwie zaznaczył że nie wyraża zgody na mediacje i sąd nawet nie wspomniał o tym. U nas nie doszło do separacji (bo mąż złożył o separacje, bo jak twierdził przed sądem, chce mnie przez to przeprowadzić delikatnie, najpierw separacja, a potem rozwód – ładne mi to delikatne, zamiast od razu uciąć wszystko to na raty chciał mnie niszczyć) i nie wiem czy dobrze, że do niej nie doszło, bo teraz mam codziennie telefony, że to wszystko przeze mnie się teraz dzieje, bo się nie zgodziłam i gdybym się… Czytaj więcej »

Mikołaj
Mikołaj
19.10.18 21:49
Reply to  Ola

Przykro mi Olu ale nie czuj się winna,że nie przystałaś na zło. Gdybyś się zgodziła na separacje, to przecież Twój Mąż mógłby się tłumaczyć, że „sama się na to zgodziłaś”, a o tym że zrobiłaś to pod jego szantażem to by sobie zapomniał.
Nie załamuj się, Pan jest blisko tych którzy w niepokoju pozostają blisko Niego, zostań z Bogiem 🙂

irena
irena
18.10.18 17:59
Reply to  Joanna

i znowu musze powiedziec „a nie mowilam ” ciagle pisze i bede pisac ze modlitwa ma ogromna moc ,bez Boga nic nie mozemy

tez Ania
tez Ania
18.10.18 18:02
Reply to  irena

Irena, pisz tak dalej 🙂 Bardzo tego potrzebuję

irena
irena
18.10.18 18:08
Reply to  tez Ania

aniu kochana bo taka jest prawda ,Bog moze wszystko ,kiedys sluchalam pewnego ksiedza ,ktory powiedzial ze mamy sie zwracac do Pana Boga jak do naszego kochajacego Taty,On nam zawsze pomoze ,chocby w inny sposob niz tego oczekujemy ,ale pomoze ,a jesli nas nie wysluchuje to widocznie nie jest to dla nas dobre to o co prosimy

Elżbieta
Elżbieta
18.10.18 23:20
Reply to  Joanna

Chwała Panu . Niech Wam Pan Bóg błogosławi

Anna
Anna
18.10.18 17:18
Reply to  Elżbieta

Elu piszę nie tylko do Ciebie. To co usłyszałam dzisiaj na rekolekcjach, bo tak w ogóle to mamy Misje Święte przed perygrynacją kopii cudownego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, pokazuje jak wspaniały jest Bóg i jak w cudowny sposób dociera do ludzi. Myślałam, że rekolekcjonista będzie mówił o Matce Najświętszej, a tu nic. Nerwy i tu nagle mówi takie świadectwo, zupełnie nie związane z tym o czym mówił wcześnie. Opowiedział o dziewczynie, która w czasie wakacji najęła się do pracy w nadmorskim hotelu, aby zarobić na studia. Miała 10 pokoi do sprzątania. W jednym pokoju mieszkał mężczyzna. Pierwszego dnia podał jej… Czytaj więcej »

ewa
ewa
18.10.18 18:01
Reply to  Anna

Aż się popłakałam… Tak, Bóg chodzi drogami jakich my nie znamy. Ja również myślę, że bardzo dużo małżeństw można uratować, tylko trzeba wierzyć i gorliwie modlić się.

Elżbieta
Elżbieta
18.10.18 23:29
Reply to  Anna

Dziękuję popłakałam się ze wzruszenia. Poprustu odebrało mi mowę. Niech Ci Pan Bóg błogosławi. Chwała Mu za wszystko. Wiem że może wszystko że dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych. Niech będzie uwielbiony w naszych mężach w naszych małżeństwach. JEZU UFAMY TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ

Elżbieta
Elżbieta
17.10.18 21:58
Reply to  Joanna

Otaczam modlitwą Jezu Ty się tym zajmij

mena
mena
17.10.18 23:31
Reply to  Joanna
Magdalena
Magdalena
20.10.18 08:26
Reply to  Joanna

Kasia, z mojego doswiadczenia napisze Ci.. nie orzekajcie o winie za rozklad malzenstwa. Stracisz mnostwo czasu, nerwow, zdrowia.. A to nic nie wniesie do waszej relacji.. jedynie badziej bedziecie sie nienawidzić. Sąd i tak orzeknie rozwod z winy obojga chocby Twojej winy byl ulamek procenta, bo jednak ta wina byla.
Żyj! Mysl o sobie! Wez się do roboty z samą sobą!
Powodzenia

mena
mena
20.10.18 14:33
Reply to  Magdalena

Magdaleno to nie takie proste nie daj Panie Boże gdyby mąż dostał rozwód o nieorzekaniu winy to gdy bedą żyli zdala od siebie i kiedyś Katarzynie wiodło by się finansowo lepiej a mu gorzej zawsze może iść do sądu po alimenty od byłej żony .
Także prosze wszystkich aby nie doradzać jak nie zna się całej sytuacji bo zamiast pomóc można pogorszyć.
Najlepiej Bóg doradza bo On widzi przyszłość

Magdalena
Magdalena
20.10.18 08:30
Reply to  Joanna

Kasia, moja kolezanka w ogole sie nie modli, a od jej rozwodu minelo 9 miesiecy.. Zadbala o siebie, slala sie niezalezna, jest szczesliwa. I co? Maz chce do nie wrocic, choc mieszkal z inna kobieta a w malzenstwie w ogole sie nie dogadywali.

mena
mena
20.10.18 14:58
Reply to  Magdalena

Magdaleno ,ale nie wiesz ile modlitwy zanosiła o to małżeństwo osoba z boku np. babcie,dziadkowie lub rodzice z dwóch stron ,błędem jest twierdzenie ,że nikt się nie modlił . My widziny tylko część całą prawde poznamy wieczności.

mena
mena
20.10.18 15:01
Reply to  Magdalena

Kasiu !Módl się gorąco o pokore dla męża ?bo tylko dusza pokorna jest wstanie przyjąć łaskę.

Patrycja
Patrycja
17.10.18 21:26
Reply to  Ola

Pani Olu prosze sie nie poddawac wierzyc kazdego dnia nie tracic nadziei nawet na moment w tym cala tajemnica nasza wiara i oddanie sie Jezusowi i Maryi im jest gorzej tym dostajemy wiecej sily zeby to pokonywac wiem co Pani czuje strach lek i niepewnosc przed jutrem. U nas bylo tak samo jednego dnia pieknie a kolejnego znow problemy klotnie i wrazenie ze to wszystko nie ma sensu ale niech Pani pomysli ze maz byc moze nie robi tego swiadomie to dzialanie zlego ducha on mu poddaje te mysli i toczy sie walka z jednej strony zly duch z drugiej… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
17.10.18 16:36

Piękne świadectwo ja również modlę się do NP o uzdrowienie mojego małżeństwa jesteśmy juz 18 lat malzeństwem ja męża nadal kocham ale on już nie chce być ze mną i przypomniałam sobie o tej pieknej modlitwie i gdy ja odmawiam czuje się dużo lepiej wierzę że Matka Boźa i Jezus mi pomogą w trudnych chwilach całe swoje życie im zawierzylam nie ukrywam ze dziękuję juz za drugie życie które dostałam po chorobie nowotworowej wtedy modlilam się równie o uzdrowienie i zostalam wysłuchana. Nie wiedziałam o NP to modliła się jak potrafiłam i zostalam wysłuchana jestem po chorobie juz 7lat teraz… Czytaj więcej »

Letka
Letka
17.10.18 20:58

Naprawdę piękne świadectwo,i trzeba mieć nadzieję. Aczkolwiek u mnie w małżeństwie po ludzku nie do uratowania. Jedna strona a nie chce ratować.

Patrycja
Patrycja
17.10.18 21:31

Tak naprawde dzieki temu co sie wydarzylo nauczylam sie modlitwy pokochalam rozaniec i polecam WSZYSTKIM

Elżbieta
Elżbieta
17.10.18 21:56

Piękne świadectwo. Niech Wam Pan Bóg błogosławi. Dziś mija 3 lata odkąd ja skończyłam swoją pierwszą nowenne intencja była o uratowanie mojego małżeństwa. Niestety jeszcze nie napisałam świadectwa bo mąż jeszcze nie wrócił ale wierzę że napiszę że Maryja także otoczyć nas Swoim płaszczem. Wiem że to świadectwo dało mi wiarę szczególnie dziś w tak pamiętnym dniu mojej pierwszej nowenny. KRÓLOWO RÓŻAŃCA ŚW MÓDL SIĘ ZA NAMI

mena
mena
17.10.18 22:50

Boże Wszechmogący,ulituj się i uratuj każde rozpadające się małżeństwo przez wstawienictwo Twej Matki Maryji i niech od tej pory w kaźdym z tych małżeństw panuje Twoja miłość.

Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą,
błogosławionaś Ty między niewiastami,
i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus.
Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi
teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen

Asia
Asia
17.10.18 23:02

Ja modliłam się o moje małżeństwo 4 lata. Pierwszą nowennę pompejańską rozpoczęłam 7.10.2014 r o nawrócenie męża i tak 15 nowenn pompejańskich (ostatnia zakończona tydzień przed wyznaczoną rozprawą rozwodową, aby mąż wycofał pozew rozwodowy i zaczął ratować nasze małżeństwo) , nowenn do wszystkich już chyba świętych od spraw beznadziejnych, zamawiane msze święte i NIC nie pomogło. Mąż pozwu nie wycofał i tydzień później po skończonej 15 nowennie pompejańskiej w maju br. SĄD ORZEKŁ ROZWÓD. Uważam, że nie każde sakramentalne małżeństwo jest do uratowania, bo Pan Bóg na siłę nie zmusi małżonka do powrotu i miłości. Pan Bóg daje wolną wolę.… Czytaj więcej »

mena
mena
17.10.18 23:23
Reply to  Asia
mena
mena
17.10.18 23:24
Reply to  Asia

pompejanska.rosemaria.pl/2017/12/anna-walka-trwala-szesc-lat

Małgosia
Małgosia
18.10.18 12:07
Reply to  Asia

Wiara Asiu!!!!! Nie trać nadziei. Jezus chce każde małżeństwo uratować.

Ola
Ola
18.10.18 12:38
Reply to  Małgosia

Czasem mam takie myśli, że owszem Jezus chce uratować nasze małżeństwa, ale nie zrobi nic jeśli ta druga strona tego nie chce. Więc my możemy się modlić do śmierci i nasze małżeństwa nie zostaną uratowane, bo w naszych małżonkach nie ma choćby odrobiny chęci do naprawy małżeństwa, tak jak jest np w moim przypadku, nawet jeśli Bóg ześle na mnie czy męża chorobę, to mojego męża i tak to nie ruszy.

Asia
Asia
18.10.18 15:03
Reply to  Ola

Olu, myślę, że w naszym przypadku właśnie tak jest. Pan Jezus chciałby uratować każde małżeństwo, ale jeżeli jeden z małżonków nie chce tego, to żadna nowenna tu nie pomoże. Człowiek ma wolną wolę i Pan Bóg ją szanuje. 3 tygodnie temu miałam operację w szpitalu. Mój mąż, z którym jestem po rozwodzie nawet nie zapytał, co się stało, nie mówiąc już o odwiedzinach czy jakiejkolwiek pomocy po wyjściu ze szpitala,tak więc moja choroba w niczym tu nie pomogła, aby mąż pokochał mnie na nowo czy zapragnął wrócić i odbudować wszystko od nowa. Mojego małżeństwa już nie ma i wiem, że… Czytaj więcej »

Hanka
Hanka
18.10.18 16:15
Reply to  Asia

Zgadzam się z Tobą Asiu. To człowiek musi odpowiedzieć „TAK” na Boży głos. Gdy ktoś nie słyszy Bożego napominania w swoim sercu ( sumieniu) lub go zagłusza to niestety nie ma szans w danej chwili na uratowanie małżeństwa.

mena
mena
20.10.18 14:47
Reply to  Asia

Nie zgodze się z Tobą Asiu jakby tak było to by żaden grzesznik się nie nawrócił bo sam z własnej woli nie chce powrotu. Musi być ktoś kto mu łaskę powrotu do Boga wyprosi.
Tak samo z waszymi mężami tylko ,że jednenu pomorze jedna nowenna drugiemu 20 a trzeciemu 100 wszystko zależy od jakie złego ducha jest zniewolony.

Anna
Anna
18.10.18 15:34
Reply to  Ola

Pan Jezus nie wchodzi butami w nasze życie. Jest bardzo delikatny i czeka na to, abyśmy oddali Jemu nasze serca, aby je przemienił i uzdrowił swoja miłością. Oddawaj serce swoje i męża Jezusowi – codziennie. Oddawaj również waszą wolną wolę, myśli, słowa, czyny, wszystko, cierpienia i radości, tęsknoty. Pan nasz i Zbawiciel wszystko uświęci, przemieni, uzdrowi. Zapraszaj również Ducha Świętego do waszego małżeństwa. Dzisiaj ksiądz mi powiedział o Aniołach naszych stróżach. Jeśli nasze relacje z kimś się nie układają, to mamy posyłać naszego Anioła Stróża do Anioła Stróża tej osoby, aby sobie porozmawiały o nas, o naszych trudnych relacjach i… Czytaj więcej »

Asia
Asia
18.10.18 17:36
Reply to  Anna

Aniu, czytając Twoją wypowiedź pojawił się uśmiech na mojej twarzy bo dokładnie tak postępuję:) Zaczynam dzień od rozmowy z Panem Jezusem, zapraszam Go do mojego życia i oddaje codziennie siebie, moje małżeństwo, męża i dzieci. Do męża posyłam nie tylko mojego Anioła Stróża ale również Michała Archaniola i Gabriela, aby go strzegli przed złem i próbowali nas pojednać. Ducha Świętego proszę, aby natchnął męża i przemawiał przez niego. Jedna z nowenn pompejańskich, jaką odmówił mój brat w intencji szwagra a mojego męża była prośbą o dary Ducha Świętego dla niego. Zrobiłam już wszystko, co mogłam. Teraz tylko Pan Bóg może… Czytaj więcej »

mena
mena
20.10.18 14:52
Reply to  Asia

Asiu!Jezus sam dał nam podpowiedź jakie dusze nie przyjmują Hego łaski są to dusze pyszne.
„Jezus mówi moją łaskę jest wstanie przyjąć tylko dusza pokorna”
Dlatego módl się o pokore dla męża.
A Bóg może wszystko.
WSZYSTKOnie dajcie sobie wmówić ,że jest inaczej Jego Wola wszystko może .

mena
mena
20.10.18 14:42
Reply to  Ola

Olu nie zapominaj Bóg może wszystko.
Jednak co Go powstrzymuje to brak naszej wiary.
Pieknie o tym pisze maria szkoda ,że tak mało jej tu ostatnio.

Asia
Asia
18.10.18 14:56
Reply to  Małgosia

Bóg zapłać Małgosiu za słowa otuchy. Oddałam moje małżeństwo Jezusowi, aby się nim zajął. Ja po ludzku już nic nie mogę zrobić. Na siłę męża nie zmuszę do powrotu i miłości. Ma wolną wolę.

Małgosia
Małgosia
18.10.18 17:07
Reply to  Asia

Ja również oddałam swoje małżeństwo Jezusowi. Jezu ufam tobie

mena
mena
20.10.18 14:54
Reply to  Asia

Asiu po ludzku dbaj o siebie walcz o męża duchowo.

Paweł
Paweł
18.10.18 01:08

Poruszające świadectwo to piękne z Twojej strony że pomimo tylu ran otrzymanych od męża zdobyłaś się na przebaczenie i modlitwę do naszej Matki. Miłość twoja do Boga i męża dała Ci tę siłę do przezwyciężenia wszelkiego zła. Oby więcej małżonków zaczerpnęło twój przykład do walki ze swoimi słabościami.Ja też odmówiłem nowenne w intencji ratowania małżeństwa mojego brata pomimo że odszedł do innej kobiety.Wierzę Bogu i Maryji pozostawiam tą intencję Jezu Ufam Tobie Ty się tym zajmij drugą nowennę odmawiam o dobrą żonę z Bogiem Paweł

Urszula
Urszula
18.10.18 08:50

Piękne świadectwo. Sama odmawiam Nowenne już kolejny raz piąty lub szósty. Czuję obecność i pomoc Maryi. Napewno nie jest to moja ostatnia Nowenna, wiele dobrego się wydarzyło w mojej rodzinie. Tak więc zachęcam do modlitwy i zaufania Bogu.

Polka
Polka
18.10.18 10:01

A kobietki chciałam spytać pościcie regularnie?

Agucha
Agucha
18.10.18 11:25
Reply to  Polka

Ja nie, ale właśnie chyba od jutra zacznę w piątki – ogólnie to czytam o Medjugorie ostatnio dużo – abp Hoser sie pięknie wypowiadał i własnie tam wzywają od postu i chyba zacznę piątki o chlebie i wodzie.

enia
enia
18.10.18 12:08
Reply to  Agucha

Agucha o samej wodzie.W piątek post, a sobota delikatne wchodzenie w jedzenie. Oczywiscie nie palisz

Agucha
Agucha
18.10.18 12:10
Reply to  enia

o samej wodzie to chyba nie dam rady ;/ nie palę 🙂 ale mąłymi krokami – najpierw chleb i woda i może właśnie z czasem sama woda 🙂

enia
enia
18.10.18 12:24
Reply to  Agucha

Dasz radę, dasz.Na następny dzień po poście kromeczkę chlebka pożuj i wypluj, nie połykaj,ząbki wymyj. Jak jest ciepło to owoce sezonowe te co lubisz zjedz, a jak zimno to dobrze np marchwkę, pietruszkę ugotować, ja daję na parę.Niech to będzie pierwszy posiłek. Nie przejadać się.Jeden dzień postu jeden dzień jedzenie z umiarkowaniem

Ola
Ola
18.10.18 12:45
Reply to  enia

A co jak ja np chciałabym pościć, nawet o samej wodzie bym dała radę, ale jestem strasznie chuda, a przez nerwy zwiazane z tą całą sytuacją jeszcze gorzej schudłam i boję się, że będę wyglądać jak kościotrup, sama skóra i kości. Teraz to wręcz muszę się zmuszać do jedzenia bo na sam widok albo zapach to niekiedy mi się niedobrze robi.

Anna
Anna
18.10.18 15:22
Reply to  Ola

Ola jedz.Wiem, że łatwo napisać, niż to zrobić , bo żołądek i przełyk ściśnięty, a waga leci na łeb na szyję. Ja schudłam 10 kg. Skóra i kości, bo zawsze byłam szczupła. Pamiętam, jak płakałam, że nie mogę jeść. Spróbuj jeść takie potrawy, które „łatwo wchodzą”. Jak masz problemy z zapachami i smakami, to jedz bułki z masłem. Ja tak robiłam, bo to mi smakowało i powoli ścisk żołądka puścił.

Hanka
Hanka
18.10.18 16:07
Reply to  Ola

Olu, zamiast jedzenia możesz w ramach postu zrezygnować z innej przyjemności np. kawy, słodyczy, TV, internetu itd.

enia
enia
18.10.18 17:01
Reply to  Ola

Ola nawet nie myśl o poście w obecnej Twojej sytuacji,jak jesteś w takim stresie

Ola
Ola
18.10.18 19:02
Reply to  enia

Stres, brak apetytu i w konsekwencji nie jedzenie już raz mnie doprowadziły do szpitala. Nawet mój mąż osobiście mnie tam zawiózł bo moja szefowa do niego zadzwoniła mimo że zna naszą sytuację i wręcz jej tego zabroniłam. W pierwszej chwili nawet się wystraszył ale jak mi po kroplówkach i zastrzykach trochę przeszło to całe zło do niego wróciło.

Małgosia
Małgosia
18.10.18 12:11
Reply to  Polka

Od czerwca każdy piątek i pierwszy piątek miesiąca.

Hanka
Hanka
18.10.18 16:09
Reply to  Polka

Polko, ja zawsze odmawianie NP wiążę z postem od kawy, którą bardzo lubię i od której chyba troszeczkę jestem uzależniona. Gdy byłam w diakoni postu przez kilka lat to post od kawy dawał mi o dużo bardziej w kość niż post o chlebie i wodzie więc jego wybierałam, żeby poczuć siłę wyrzeczenia 🙂

Kasia
Kasia
18.10.18 19:23

Milo przeczytać takie świadectwo. Ja też skończyłam odmawiać NP modlilam się w intencji by wszystko mi się poukladalo z pewnym mężczyzna, poprostu o wspólne szczęście, i narazie kocham, czekam i wierzę

Ola
Ola
18.10.18 19:48

Wiele razy już słyszałam, że ktoś usłyszał słowo poznania czy coś w tym stylu, nie jestem w temacie i nie do końca wiem o co chodzi. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć na czym to polega i gdzie można usłyszeć słowo poznania, które jest skierowane akurat na zainteresowanego? Z góry dziękuję za informację.

irena
irena
18.10.18 20:33
Reply to  Ola

tak ola ja uslyszalam , kiedy wszyscy doradzali „zostaw go,jak dlugo chcesz tak zyc,jak dlugo jeszcze zamierzasz sie meczyc ,rozwiedz sie ” ,kiedy tak rozmyslalam i sama bylam juz sklonna zlozyc pozew ,mialam juz wszystkiego dosc,ale mimo wszystko bardzo kochalam i nie potrafilam wyobrazic sobie zycia bez meza pomimo tego co mi zrobil ,mimo ze ciagle pil ,zapytalam Pana Boga „boze co ja mam zrobic z tym moim mezem,wtedy uslyszalam w duszy slowa przysiegi malzenskiej ,nie rozwiodlam sie ,malo tego teraz nie zaluje ze nie posunelam sie do tak drastycznego rozwiazania ,bo dzis moj maz jest tym samym mezem jakim… Czytaj więcej »

Ola
Ola
18.10.18 20:48
Reply to  irena

Dziękuję ireno za odpowiedź. Jesteś wielka, że się nie poddałaś ja nie jestem, już nie mam siły, a jeszcze tydzień temu był o w miarę spokojnie.
A czy ta sytuacja, którą miałam wczoraj jadąc autem jak poprosiłam Pana Boga żeby mi dał jakiś znak i poleciała w radiu piosenka którą mąż czasem mi śpiewał to mogę uznać za znak, czy tak to sobie tylko tłumaczę? Bo już sama nie wiem może sama się nakręcam że będzie dobrze, a nic z tego nie wyjdzie pozytywnego 🙁

irena
irena
18.10.18 21:19
Reply to  Ola

kochana olu ja tez mialam takie stany jak ty ,tez mowilam 100 razy nie juz nie wytrzymam ,ale ciagle lapalam za rozaniec i modlilam sie czasem kiedy wszycy spali ja szlochalam i blagalam Matke Boza o pomoc w mojej sytuacji ,wylalam morze lez ,jesli ci ta piosenka wczoraj dala nadzieje to dobrze ,wtedy potrzebujemy bardzo nadzieji ktora umiera ostatnia ,moze i to byl znak ,nakrecaj sie pozytywnie ,nie ma nic gorszego od zalamywania sie i smutku,jesli dobrze zrozumialam masz dzieci ,ja dla moich zrobila bym wszystko ,wiec ty tez badz dla nich usmiechnieta ,choc serce bardzo krwawi ale dzieci potrzebuja… Czytaj więcej »

Ola
Ola
18.10.18 22:37
Reply to  irena

Dokładnie też tak robię. Staram się nie okazywać przed dziećmi jak bardzo mnie to wszystko boli. Czasem ryczę po nocach – już coraz rzadziej ale jeszcze się zdarza. Kiedyś mi córka nawet powiedziała z pretensjami, że wcale się tym nie przejmuje co tata zrobił i wtedy pierwszy raz z nią tak na poważnie porozmawiałam, że to nie jest tak jak ona myśli. Córka ma 14 lat więc jest w wieku buntowniczym, a ona się strasznie buntuje, syn ma 7 lat i jak mąż odszedł nie miał jeszcze 5 lat i bardzo to przeżył i odbiło się to na jego zdrowiu.… Czytaj więcej »

irena
irena
19.10.18 09:10
Reply to  Ola

olu dzieci patrza na to wszystko i oceniaja tez nas na swoj sposob,spotkalam sie tez z takimi przypadkami ,moje natomiast odwrotnie jak twoje ,wrecz namawialy mnie zebym odeszla od meza za to co mi zrobil ,ale kazdy przypadek jest inny , dla dzieci jest to ogromna tragedia ,bo nagle rodzina sie rozsypuje ,dobrze ze nie obarczasz ich swoim bolem ,to i tak sie dzieciom udziela ,pamietaj zawsze staraj sie myslec pozytywnie ,o sobie takze ,wiem ze te wszystkie krzyze ktore nas spotykaja w zyciu ,maja jakis sens ,kiedys inaczej to odbieralam ,ale teraz to rozumie dlaczego tak sie dzieje ,na… Czytaj więcej »

Ola
Ola
19.10.18 15:11
Reply to  irena

Serdecznie dziękuję Ci ireno za wsparcie w modlitwie. Wiesz, jak tak rozmawiałam kiedyś z córką o tym co się dzieje to jej powiedziałam, że tata się pogubił i gdyby tylko chciał to naprawić to ja bez wahania bym się zgodziła i bardzo się zdziwiła, że po tym wszystkim co robi ja dałabym mu szansę. U nas nie było alkoholu więc nie było takiej tragedii jak u Ciebie więc nie dziwię się Twoim dzieciom że Cię namawiały do odejścia. Każde kochające dzieci chcą ratować tego krzywdzonego rodzica, a dopiero po latach uświadamiają sobie że tak naprawdę ratunku potrzebował ten, który skrzywdził.

Agucha
Agucha
19.10.18 09:10
Reply to  Ola

Ola, jeśłi chcesz wiedzieć co robić w różnych sytuacjach – idź na forum kryzys.org – tam są same dośiwadczone osoby, to forum katolickiej wspólnoty Sychara, oni bardzo pomogą bo sami przez to przeszli i wiedzą co czym skutkuje, zachecam.

Klara
Klara
18.10.18 23:16
Reply to  irena

Ireno ile czasu trwała twoja walka o męża?

irena
irena
19.10.18 09:17
Reply to  Klara

klaro moja walka o meza trawala dosc dlugo ,chyba 6 lat ,bo najpierw byly prosby i upominania zeby cos z tym wszystkim zrobil ,dawalam mu czas na zastanowienia ,grozilam ze odejde ,ale nic to nie pomagalo ,pozniej kiedy bylam juz bardzo zdesperowana ,zaczelam sie poprostu modlic w jego intencji i dopiero to przynioslo skutek,wiele razy mowilam ze juz nie bede sie modlic ,bo modlitwy nie odrazu byly wysluchiwane ,tez watpilam czasami w sens modlitwy ,ale warto bylo cierpliwie prosic i blagac wszystkie Swietosci o pomoc ,dlatego zawsze pisze szczegolnie tym watpiacym ze Pan Bog nas wysluchuje ,tylko czasem poprostu trzeba… Czytaj więcej »

Ola
Ola
19.10.18 11:43
Reply to  irena

Tylko u Ciebie ireno nie doszło do rozpadu małżeństwa. Ja też kiedyś straszyłam męża że jak nie zacznie się interesować naszą rodziną to odejdę i stało się tak że to on zrezygnował z rodziny, bo zwyczajnie nie chce mu się starać. Lepiej mu było iść na łatwiznę. U nas zawsze były awantury o to że w domu i przy dzieciach nie chciał pomagać

irena
irena
19.10.18 11:53
Reply to  Ola

olu ale moj maz tez szukal pocieszenia u innej kobiety ,ale kiedy zrozumial ze to blad i ze jednak nasze dzieci i ja jestesmy wazniejsi dla niego, to wrocil skruszony i mysle ze zrozumial kogo i co mogl stracic ,u mnie tez wszystko wydawalo sie beznadziejne ,moj maz strasznie zeswirowal na punkcie tamtej kobiety ,ale dzis to wiem ze diabel maczal w tym palce

Ola
Ola
19.10.18 14:56
Reply to  irena

Przepraszam irenko myślałam, że w Waszym przypadku był problem z alkoholem, a nie jeszcze z małżeństwem. Podziwiam Cię. Ja bym chyba aż tyle nie zniosła. Chociaż jak mówią Bóg pozwala na tyle cierpienia ile człowiek zdoła udźwignąć. Jesteś silną kobietą irenko.

irena
irena
19.10.18 15:33
Reply to  Ola

olu kochana ,teraz kiedy o tym mowie albo pisze to nie jest juz tak bolesne ,od kiedy przestalam sie tazac w swoim bolu i i przebaczylam mezowi ,tej kobiecie ,wszystkim przebaczylam i wszystko ,teraz czuje sie wolna i calkowicie zawierzylam moje zycie Panu Bogu i Matce Bozej i Jezusowi,nawet jesli sie cos dzieje to nie martwie sie tym jak kiedys ,mowie sobie tylko Jezu Ty sie tym zajmij,ja nie mam wplywu na nic ,a On juz sie tym odpowiednio zajmuje ,sama nie wiem jak to wszystko znioslam ,ale moja mama mowila tak jak ty ,nasze krzyze sa na miare naszej… Czytaj więcej »

Ola
Ola
19.10.18 17:06
Reply to  irena

Powiedz mi ireno, czy choć na chwilę przesłałaś się modlić w trakcie tych 6 lat? Czy modliłaś się do samego końca w intencji uratowania męża, dotąd dopóki nie wrócił na dobrą drogę?

irena
irena
19.10.18 17:24
Reply to  Ola

tak olu byly przerwy w modlitwie i zwatpinia tez mialam ,ale ciagle wracalam do rozanca ,wtedy odzyskiwalam spokuj i nadzieje ze cos sie zmieni w moim zyciu

enia
enia
19.10.18 18:24
Reply to  Ola

Ola jest dobrze odmówić Nowennę do Krwi Jezusa ks.Amortha, pierwsza intencja aby była za zbawienie duszy, za siebie ,męza, dzieci. Taka dusza dostąpi zbawienia, jest zabrana demonom. Juz tu wielokrotnie pisałam o tym.
Po odprawieniu tych nowenn powinno byc Ci łatwiej

Asia
Asia
19.10.18 19:17
Reply to  enia

Odmówiłam 3 we wskazanych intencjach właśnie o zbawienie duszy, druga chyba o nawrócenie i trzecia nie pamiętam a później nieustannie kilka miesięcy mówiłam w intencji męża. Jego nic nie rusza, nic na niego nie działa. Jestem po rozwodzie

Ola
Ola
19.10.18 21:41
Reply to  Asia

Ja też odmawiałam wiele miesięcy potem przestałam jak miałam dołujący okres

Katarzyna
Katarzyna
19.10.18 18:28
Reply to  Ola

Olu bardzo mnie poruszył twój problem małżeński. Chciałabym ci coś opowiedzieć „ku pokrzepieniu” bo na prawdę musi być ci ciężko. Mam sąsiadkę (koleżankę) z długoletnim stażem małżeński. Zawsze byli super małżeństwem,bardzo dobrani,prawie ideał.W dniu 20 rocznicy ślubu mąż przygotował kolację i oznajmił że się „zakochał” w ich wspólnej koleżance i chce się rozstać.Koleżanka była im obojgu znana od dzieciństwa i mieszka po sąsiedzku.Owa żona przeżyła szok i niedowierzanie ale okazało się że romans kwitnie w najlepsze.Mąż zażądał dodatkowo od żony pewnej sumy pieniędzy aby z kochanką mógł uwić sobie nowe gniazdo.Dorastające córki nastolatki,żona matka ani teściowia nic nie mogły w… Czytaj więcej »

Ola
Ola
19.10.18 21:50
Reply to  Katarzyna

Bardzo Ci Kasiu dziękuję za tą historię dała mi nadzieję, że to co przeżyliśmy z mężem i to co nas łączyło siedzi gdzieś głęboko w jego sercu i przyjdzie czas, że z Bożą pomocą obudzi się z tego letargu. Nikt nie może pojąć co się z nim stało. Cała rodzina jest w szoku, że tak postępuje, bo nigdy nie było z nim żadnych problemów. Zawsze był spokojnym j poukładanym człowiekiem.

Letka
Letka
18.10.18 21:12
Reply to  irena

Ja wierzę, że we wszystkim jest palec Boży. W tamtym roku był pozew rozwodowy, mąż wycofał i wrócił,przez kilka miesięcy było dobrze. Niestety znów odzylo uczucie do tej kobiety i trwa na na nowo od kilku miesięcy jego romans. Modle się o aby się ocknal, po ludzku już nie do uratowania.

irena
irena
18.10.18 21:28
Reply to  Letka

letka i modl sie ,za tamta kobiete takze zeby sie opamietala ,Boze bron nie przeklinaj jej i nie zycz jej nic zlego ,modlimy sie tu KW enia ja bardzo polecala ,ja sie juz od jakiegos czasu modle
ta koronka ,znajdz modlitwe do Aniola Stroza meza ,modlitwe ” zanurzenie we Krwi Chrystusa” co rano ja odmawiaj probuj nie poddawaj sie ,w koncu przyjdzie opamietanie na meza

mena
mena
19.10.18 21:27
Reply to  Letka

Letka !W sytuacji gdy ktoś zdradza a potem wraca konieczna jest stała i systematyczna modlitwa za tą osobe np. częś różańca do końca życia. Mamy ostrzeżenie w Piśmie św.”Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku. A gdy go nie znajduje, mówi: „Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem”. 25 Przychodzi i zastaje go wymiecionym i przyozdobionym. 26 Wtedy idzie i bierze siedem innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I stan późniejszy owego człowieka staje się gorszy niż poprzedni».

mena
mena
19.10.18 21:30
Reply to  mena

Jednak nigdy nie wolno tracić nadzieji,Bóg zawsze pomaga i tym razem też Ci pomoże potrzeba tylko większej i gorliwszej modlitwy.

Ines
Ines
20.10.18 15:27
Reply to  mena

Wow mena dziękuję za ten cytat z Pisma Świętego.

Aga
Aga
19.10.18 09:17

Wytrwala kobietaz Pani

Aga
Aga
19.10.18 09:20

Wytrwala kobieta z Pani i bliscy wierzący ludzi, modlitwa wystawiennicza bliskich zwykle bardzo skuteczna się okazuje. „Gdzie dwóch albo trzech zgromadzonych jest w imię Moje” nie wiem z której Ewangelii ale to prawda…

Dominik
Dominik
19.10.18 11:40

Piękne świadectwo. Sam jestem dopiero tydzień po ślubie, a już czuję, że zły próbuje coś namieszać. Proszę Was wszystkich o modlitwę.

mena
mena
19.10.18 23:35
Reply to  Dominik

Codzienny różaniec w intencji waszego małżeństwa i nic wam nie grozi .
I nieustanna praca nad sobą 🙂
pozdrawiam i życze błogosławieństwa bożego.

Letka
Letka
20.10.18 08:05
Reply to  mena

Ireno, modlilam, się o tą kobietę bo to ukrainka i wtedy podjęłam się odnawiania nowenny pompejańskiej. Zresztą ta nowenna była któras z kolei cały rok i wtedy wrócił maz. Różaniec odmawiam 10-tke,i do św Charbela. Tak jak piszecie te zło wróciło mocniejsze że strony męża. Chodzę też do spowiedzi w tej intencji i zamawiałam na wiele intencji – mszy św. Czasem po prostu tracę wiarę, że to nic nie daje bo tyle robię. A mój mąż 2lata z kochanką tylko tyle, że wrócił do domu,(między nami już nic nie ma rozmowy, życia małżeńskiego, bo jej złożył jakieś deklaracje kobiecie ukraince)… Czytaj więcej »

irena
irena
20.10.18 09:02
Reply to  Letka

letka po ludzku nie mozliwe, ale po Bozemu wszystko jest mozliwe wszystko ,ja tez sie modle do sw Szarbela ,ciagle za kogos ,sprobuj poszukac gdzies blizko kosciol,gdzie odbywaja sie msze o uwolnienie i uzdrowienie ,napewno maz nie zechce isc z toba ale mozesz ty uczeszczac na te msze i na mocy sakramentu malzenstwa probowac meza wyzwolic od tej relacji z ta kobieta ,nawet poprosic jednego z ojcow ktorzy odprawiaja te modlitwy w danym kosciele o specjalna modlitwe ,rozmowe zeby wam pomogl ,kiedy szlam na taka msze nie do konca bylo jasne czy moj maz pojdzie ze mna i do konca… Czytaj więcej »

enia
enia
20.10.18 09:21
Reply to  Letka

Letka tu jedna żona pisała,że NP odmawiała w róznych intencjach o uratowanie małzeństwa, była ta trafna intencja odmówiona za kochankę męża. Pilnuj się aby złosć nie wzieła górę nad Tobą, tej kobiecie błogosław ,jest taka Modlitwa Uniżenia , połóż sie krzyżem z różańcem i przeproś Ojca za grzechy tej kobiety i odmów leżąc np, Koronke do Bozego Miłosierdzia .Jesteś na Mszy ofiaruj Msze , Komunię o nawrócenie tej kobiety,zanurz ją w Krwi Jezusa. Jak jesteś przy spowiedzi, jak już wyznasz grzechy Kapłan sie modli a Ty po cichu swoje sprawy załatwiaj , bo przecież obok masz samego Jezusa.Wcześniej sobie przygotuj… Czytaj więcej »

Hanka
Hanka
22.10.18 15:43
Reply to  Letka

Letko, przeczytaj proszę sobie książkę „Miłość potrzebuje stanowczości” , którą napisał amerykański, chrześcijański psycholog, który ma na koncie setki uratowanych małżeństw. Przeczytaj i zacznij działać! Wystaw mężowi walizki za drzwi i pozwól mu wywiązać się z deklaracji jakie złożył owej Ukraince, jej zaś pozwól prać jego skarpety, gacie i ” wąchać jego bąki”. Zobaczysz jak w trudzie codziennych dni ich miłość „rozkwitnie”. Nie pozwól się poniżać skazując się na życie w trójkącie !

Katarzyna
Katarzyna
22.10.18 16:06
Reply to  Hanka

Letko,Olu posłuchajcie Hanki.Super książka i fenomenalny psycholog ! Świetnie doradza również w/s wychowania dzieci!Również polecam.

enia
enia
22.10.18 16:26
Reply to  Katarzyna

Letka Hanki komentarz pobił wszystkie wpisy. Kup książkę
Modlitwa modlitwą ale szacunek do siebie powinno się mieć.

Hanka
Hanka
22.10.18 16:38
Reply to  enia

Dziewczyny, ten komentarz napisałam trochę w emocjach i sama się uśmiałam gdy go powtórnie przeczytałam ale taka niestety jest – jak pewnie dobrze o tym wiecie – brutalna prawda. W trudach codzienności nie jeden Romeo z odzysku wymiękł 🙂 Julia zresztą też…

Magdalena
Magdalena
20.10.18 08:18

Niestety nie przekonuja mnie Twoje slowa. Chcesz miec dziecko…? na Twoim miejscu jeszcze bym poczekala. Przeciez Ty w ogóle NIE ZNASZ SWOJEGO MĘŻA! Pomysl o tym.

Wiola
Wiola
20.10.18 13:17
Reply to  Magdalena

A to dlaczego tak uwazasz?

Patrycja
Patrycja
22.10.18 13:28
Reply to  Magdalena

Magdaleno tu nie chodzi o przekonywanie kogos ale o WIARE. Meza znam bardzo dobrze i wczesniej byl dobrym czlowiekiem zreszta teraz tez taki jest dzieki modlitwie to zly miesza w naszym zyciu prubuje zniszczyc to co dobre.

Anonim
Anonim
20.10.18 14:27

Pytanie zasadnicze sakrament sakramentem, ale czego nalezy oczekiwac po tym zwiazku jesli po roku od jego zawarcia juz maz chce rozwodu…nie interesuje mnie czyja to wina a jest az tak zle? Ja nie wyobrazam sobie by przezyc zycie w takich warunkach z malymi czy wiekszymi poprawkami, chyba ze nastapi jakis cud…..

Letka
Letka
20.10.18 17:10
Reply to  Anonim

Dziękuję Enia, wierzę, że Bóg mnie nie zostawi i pomoże na odrodzenie moje małżeństwa i przemieni serce męża bo jestesmy rodzina i mamy córeczkę. Pomógł mi już, wiec jest to jakieś znak dla mnie

Patrycja
Patrycja
21.10.18 19:24
Reply to  Anonim

Anonim
Jak dla mnie to wlasnie cud sie wydarzyl…. nie bede tutaj opisywac szczegolow tego co sie stalo opisalam tylko skrot reszte zachowam dla siebie jestem szczesliwa i wiem ze z kazdym dniem bedzie coraz lepiej jestem tego pewna dla mnie podczas odmawiania NP cuda dzieja sie codzinnie mniejsze i wieksze kto odmawia NP wie o czym mowie to sie czuje najwazniejsze ze czuje opieke Maryi nad nami

Katarzyna
Katarzyna
21.10.18 02:49

Ukrainki, Rosjanki, Filpinki, Tajki i inne Azjatki… te to potrafią omamiać i są bezwzględne. Zwłaszcza jak potrzebują dokumentów do zalegalizowania pobytu, a faceci są tak głupi, że szkoda słów, bo brak tych dobrych, w takich sytuacjach.

Bogumila
Bogumila
21.10.18 10:05
Reply to  Katarzyna

U nas dzieje sie to samo do tego stopnia, ze staruszki zawierali zwiazki malzenskie z przedstawicielami tych nacji. Te nie tylko wchodzily we wszystko, okradaly to jeszcze mialy zapewniona rente po mezu na cale ich zycie, bo to z reguly mlode osoby. Wladze nie mogac zakazac slubòw zmienily prawo i teraz taka mlòdka dostaje tylko 10% renty po mezu, ale fenomen w dalszym ciagu trwa…

113
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x