30-latka: Właściwa diagnoza

Dzięki Maryji i Np trafiłam do właściwego lekarza i 30 lipca podjęłam właściwe leczenie. Od lekarza do lekarza chodziłam bardzo intensywnie ponad 2 lata i nic. Dopiero po rozpoczęciu Nowenny, mniej więcej po kilku dniach dowiedziałam się co mi dolega. Przed wczoraj zaczęłam kolejna Np w intencji abym mogła już odstawić leki oraz w intencji naturalnego poczęcia dzieciatka (3 lata starań minie biebawem). Podkreśla, że pierwsza nowenne odmawiam pod wielkim naciskiem najbliższych aby korzystać z medycyny niekonwencjonalne… A druga nowenne odmawiam w ogromnym nacisku najbliższych na inseminacje, in vitro… Wierzę, że dziecko poczcie się a ja Napisze tutaj kolejne świadectwo. Dziękuję Ci Maryjo, że mnie prowadzisz. Bez Ciebie i Jezusa nie dała bym rady. Chciała bym Wam wszystkim powiedzieć, że Bóg jest miłosierny.

Msza Święta 

- 25 października -

w Pompejach

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
KrystynaPysiaEdzia20latka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
20latka
Gość
20latka

Mam pytanie czy mogę Nowennę Pompejanska odmówić w wydawało by się Błahej sprawie…dotyczy ona mojego wyglądu….wiem ze to nie jest magia ze będzie od razu jakbym chciała, ale obawiam się ze nie jest to odpowiednia intencja, zbyt płytka, tak jakbym nie miała szacunku do Boga i do Maryji ze o takie rzeczy proszę, jednak komplikuje mi to życie tzn źle się z tym czuje i chciałabym to zmienić i wiem ze tylko modlitwa może tu pomóc….Nie wiem co robić 🙁

Krystyna
Gość
Krystyna

20latko, a dlaczego tak bardzo nie lubisz swojego wyglądu? Każdy człowiek jest piękny, bo stworzony przez samego Boga, więc i Ty jesteś piękna! Oczywiście, że modlić się możesz w dowolnej, wybranej przez Ciebie intencji. Najważnniejsza jest szczera modlitwa. A może powinnaś pomodlić się o akceptacje swojej osoby. Pamiętaj, że w Tobie mieszka Bóg, a Ty jesteś Jego świątynią, więc pokochaj tę świątynie czyli samą siebie.

Edzia
Gość
Edzia

Mówią, że jeżeli czujesz taki wielki spokój w sercu tz.że intencja zostanie wysłuchana i spełniona 🙂 Czego Wszystkim życzę 🙂 Maryja jest niesamowita!

Pysia
Gość
Pysia

Przed chwilą poprzez litanie do wszystkich świętych poprosiłam o rozeznanie w pewnej intencji. Jest chłopak, który chciałby ze mną być. Nasza znajomość była chwiejna-krzywdził mnie, ale był świadom swoich win i chciałby je naprawić, głęboko pożałował swoich czynów (od ponad roku się nie rozmawialiśmy, tylko w sierpniu raz przejazdem go widzialam). Gdy prosiłam świętych o pomoc w rozeznaniu tej kwestii, poczułam jak Edzia piszesz „taki głęboki spokój w sercu”. Abstrahując od tego, że w jego rodzinie dwóch wujków było biskupami, z czego jeden odebrał święcenia od samego kardynała Wyszyńskiego, to już sama nie wiem co o tym sądzić. Ale różaniec… Czytaj więcej »

Edzia
Gość
Edzia

Modlitwa modlitwa i jeszcze raz głęboka i szczera modlitwa w skupieniu. Wielka wiara, mega zaufanie i bardzo duża nadzieja, to przy NP nie może nas nigdy przenigdy opuszczać. Zaufałam Mateczce i Jezusowi Całym Swojm Sercem, aż do granic. Obecnie odmawiam drugą NP w ten samej intencji co poprzednią, do tej pory zawsze i w naprawdę każdej mojej prośbie Matka Boża wysłuchiwala i wszystko spełniała, to było jak cud. Kończę NP i mam co chcę. Szok! Tym razem też tak było, skończyłam odmawiać 24 września i Mateczka Boża spełniła ją 29 września, niestety na jeden dzień… po jednym dniu sytuacja się… Czytaj więcej »