Zofia: Moje wybłaganie

To już nie pierwsze moje świadectwo ,ale wiem że jestem to winna…..aby je ponownie złożyć. Nowennę odmawiam od 2013 r., wiem, że to nie jest „koncert życzeń” , zawsze po kończącej się nowennie dodaję pełna nadziei ….”POCIESZYCIELKO STRAPIONYCH” przyczyń się za nami.
Moja córka długo czekała na swoje macierzyństwo,wszystko zawodziło i znajoma pierwsza powiedziała mi o sile nowenny. Zaczęłam odmawiać, a córka zaprzestała szukać pomocy u medyków,postanowiła czekać . Modliłam się pełna wiary,nadziei i miłości ,dzień w którym skończyłam nowennę przypadał na 29 listopada ,czekałam……..Córka z mężem przyjechali na święta Bożego Narodzenia , w dniu wigilii widziałam , że jest jakaś inna ,radosna. Stanęliśmy wszyscy do modlitwy i nagle ona pełna wzruszenia mówi : chcemy Wam powiedzieć radosną nowinę, będziemy mieli dziecko.Mój Boże jakie to było zwiastowanie , radości nie było końca.Po chwili zapytałam córkę kiedy się dowiedziałaś o ciąży…..końcem listopada.Maryja mnie wysłuchała ,wiem to ,czułam to ,byłam taka ufna w JEJ wstawiennictwo.Mają tylko to jedno dziecko ,dziecko wymodlone , dar od BOGA.
I tak od wielu lat nieustannie modlę się w różnych intencjach,doświadczam łask , wszystko muszę zrozumieć,pogodzić się z wolą Bożą .
Piszę o tym, bo wiem ,że tak trzeba się zachować ,że trzeba zachęcać do tej nowenny,mówię o tym w rodzinie, że się modlę i ….obecnie moje córki i wnuczka ( starsza ) odmawiamy nowennę .Trwa u nas ” szturm do NIEBA” za zdrowie mojej starszej wnuczki ,odmawiamy w trójkę wierząc, że nasz głos usłyszy MATKA JEZUSA .Proszę o modlitwę za moją wnuczkę ,aby dobry BÓG jej pomógł , aby odzyskała zdrowie .Wierze, że wkrótce złożę kolejne świadectwo.

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maria
Maria
12.09.20 19:08

Pomodlilam się za Twoją wnuczke. Dziękuję za świadectwo.

1
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x