Beata: Nie doceniłam tej nowenny

czuje sie w obowiązku złożenia świadectawa o otrzymaniu łask wyproszonych poprzez Nowenne Pompejańską. jest to moja druga wyproszona łaska pierwsza Nowenna była modlitwą gdzie włąściwie nie wierzyłam że ja cos moge dostac z nieba…ja tak wielki pechowiec, modliłam sie o członka rodziny i prośba została wysłuchana, równoczęsnie chce powiedzięcć że otrzymaną łaskę trzeba nazwac cudem i tylko w takich katagoriach ją rozpatrywać, dlatego że prośba była tak wielowątkowa i skomplikowana, wydawać sie mogło niemożliwa do spełnienia…nie doceniłam tej Nowenny. W drugiej Nowennie modliłam sie o prace dla siebie, której szukałam od pięciu lat warto równiez powiedzieć że mieszkam w kraju gdzie bezrobocie wynosi obecnie około 18 % a więc znaleźć prace graniczy z cudem, po odmówieniu Nowenny Pompejańskei po tygodniu dostałam prace, jaką chciałam na domiar tego za tydzień otrzmałam druga propozycje równie intresującą, obecnie pracuje,po pięciu latach aktywnych bezowocnych poszukiwań to ta Cudowna Nowenna wyprosiła mi tak wspaniałą łaske. Wszyscy którzy tracicie lub straciliście nadzieję: nie czekajcie ani chwili, zacznijcie odmawiać tą nowennę , nie zawsze jest prosta bo nachodza takie pokusy i zwątpienie, czasem smutek i opuszczenie ale trzeba to pokonać i wierzyć ze Maryja ma wiele łąsk i czeka tylko aby nam ich udzielać, a najłatwiej prosic Ją o nie, jej ulubiona modlitwą. Wierzcie a sie nie zawiedziecie.

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
4 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
beataBeata SzKarli Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Karli
Gość
Karli

Beata wspaniałe ze wszystko się powiodło. Wiesz ludzie tracą nadzieje bo potrafią odmówić kilka lub kilkanaście nowenn w tej samej intencji i nie zmienia się nic… to ze ty odmówiłas dwie i pyk to rzadkość … to piekne ze tobie tak się stało od razu.

Beata Sz
Użytkownik
Beata Sz

Oddaj wszystko w ręce Matki Boskiej, cuda dzieją się codziennie nawet jeśli tego nie widzisz

beata
Gość
beata

Karli to nie jest tak że pierwsza Nowenna spełniła sie od razu, mineło gdzies 4 miesiace jak zaczeła sie spełniać. Przy drugiej Nowennie modliłam sie również do dusz czyśćcowych o pomoc i nowenną Ojca Pio i do św Rity.Zgadzam sie z tym co niektórzy pisza że często łaski można szybciej otrzymac przez dusze czyściowe

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -