Anonim: Dzięki nowennie wszystko się odmieniło

Zblizam sie do konca mojej pierwszej NP. jeszcze nie skonczylam jej odmawiac ale poczulam potrzebe podzielenia się świadectwem. NP odmawiam w intencji rozwoju firmy, którą prowadzimy razem z narzeczonym od ponad roku. Ledwie starczało nam na opłacenie rachunkow, podatkow i skladek. Bylam bliska załamania, nic nie sprawiało mi radości, nawet zblizajacy sie nasz slub, nie bylo dnia zebym nie płakała, bylam w dolku. wszystko odmienilo sie gdy zaczęłam odmawiac NP. jeszcze jej nie skonczylam, a juz w trakcie jej odmawiania sytuacja znacznie sie polepszyla. mamy o wiele wiecej zamówień. nawet moj narzeczony zauważył znaczną poprawę naszej sytuacji, a nie wiedział o tym ze odmawiam NP w tej intencji (teraz juz wie). moj przyszly teść gdy dowiedział sie o mojej intencji stwierdził ze o materialne rzeczy nie powinnismy prosić Boga. ale jak widac Bog mnie wysluchal, a bylo nam naprawde ciezko, Moje samopoczucie również się polepszyło i teraz z nadzieją patrzę w przyszłość. przed NP modlilam sie bardzo rzadko. teraz moje relacje z Bogiem poprawily sie. wierzę że Matka Boska i jej Syn mi pomogli.

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
AnonimKatarzynaMariaKatarzynaXyz Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Xyz
Gość
Xyz

A teść się tak zna… Trzeba i nalezy modlić się i prosić też o rzeczy materialne bo żyjemy w materii! Jak Jezus chodził po świecie teź dawał łaski materialne- leczył np. ciało czyli materię. Materia to wszystko co nas tworzy i jest nam niezbędne do życia- hajs niestety też.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Zgadzam się.Trzeba i powinno się modlić o pieniądze. Dowód na to : chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj.To słowa Pana Jezusa.On błogosławi ludziom twórczym np. kazał apostołom zarzucić sieć w morze a nie użalać się nad sobą.

Maria
Gość
Maria

” O cokolwiek prosić mnie będziecie w imię moje, Ja to spełnię”. To z ewangelii Jana (14). W słowie „cokolwiek” zawarte jest domyślne „wszystko”. Czyli, jak piszą dziewczyny, hajs też. Nawet jest orędownik do wstawiennictwa w sprawie poprawy sytuacji materialnej: to sługa boży Wenanty Katarzyniec.

Anonim
Gość
Anonim

Dziekuje za pomoc. Dzieki Pani znalazłam tez nowennę za wstawiennictwem Wenantego 🙂 pomodle sie takze ta nowenna.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Ja też się zgadzam!Bóg może nam pomnażać materialnie(poprzez osoby,które nagle się pojawiają i inne łaski),trzeba umieć je dostrzec i być otwartym na ich odbiór.Modlić się i być czynnym,manna z nieba też spadała,ale jednak przez pracę i dziękczynienie otrzymamy więcej.powodzenia i Bożej opatrzności!

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną