Zbyszek – LIST: Trudna droga

Swoją pierwszą nowennę zakończyłem niedawno. O to co w niej prosiłem jeszcze nie zostało spełnione, ale potwierdzam, że za sprawą modlitwy różańcowej zacząłem się zmieniać. To na razie niewielkie zmiany, ale to dopiero początek. Gorliwie się będę modlił i cierpliwie czekał, zwłaszcza, że spotkały mnie w czasie modlitwy różańcowej inne łaski. Jeśli nie umiecie rozpocząć nowenny, zacznijcie od jedynej dziesiątki. Nie śpieszcie się. Na wszystko przyjdzie pora. Jeśli nie macie konkretnych intencji weźcie pod uwagę moją w której modlę się za córkę, żeby ułożyła dobrze swoje życie bo dopiero je zaczyna a już tak wiele złego ja spotkało, niezamierzenie również przeze mnie. By na swojej drodze spotkała właściwe osoby i prawdziwą czystą miłość oraz odnalazła Jezusa i Maryję.

Już dostępny!

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
ZbyszekŁucjaiwona Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
iwona
Gość
iwona

Tez bedziemy sie modlic w WASZEJ intencji.
Pozdrawiam

Zbyszek
Gość
Zbyszek

Dziękuję z całego serca, dopiero teraz zobaczyłem, że mój list jest na stronie. To niesamowite, ale za wstawiennictwem Matki Boskiej oraz zaprawne z Waszą pomocą i spełniło się to o co prosiłem. Bóg zapłać! Jeśli możecie to wspierajcie nas dalej, bo zło dalej próbuje nas rozdzielać.

Łucja
Gość
Łucja

Tak to w życiu bywa, że popełniamy błedy. Najważniejsze, aby je zaakceptować i próbować naprawić. Jeżeli wyrządziłeś córce krzywdę, to porozmawiaj z nią o tym. Przeproś ją i poproś o wybaczenie. Może to jest jej głównym problemem, z którym nie może się pogodzić i błądzi w życiu. Rany zadane dzieciom przez rodziców pozostawiają u nich piętno na całe życie. Modlitwa pomaga, ale musimy otworzyć się na drugiego człowieka i szanować go. Te nasze polskie 3 słowa: proszę, przepraszam i dziękuję czynią cuda w codziennym życiu. Jest wydana książeczka o.Roberta Degrandis SSJ pt.Modlitwa przebaczenia. Odmawia się ją przez 30 dni. Pomaga.… Czytaj więcej »

Zbyszek
Gość
Zbyszek

Bóg zapłać za rady, to jak piszesz jest życie, próbowałem i próbuję dalej, choć to do córki nic nie dociera. Oddal się od nas, wini za wszystko. Często wydaje mi się, że to nie ona sama wypowiada te słowa. To bardzo dziwne i straszne. Trudna droga, wspierajcie nas! Wierzę i ufam, choć mi jest coraz ciężej.

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną