Zbyszek – LIST: Trudna droga

Swoją pierwszą nowennę zakończyłem niedawno. O to co w niej prosiłem jeszcze nie zostało spełnione, ale potwierdzam, że za sprawą modlitwy różańcowej zacząłem się zmieniać. To na razie niewielkie zmiany, ale to dopiero początek. Gorliwie się będę modlił i cierpliwie czekał, zwłaszcza, że spotkały mnie w czasie modlitwy różańcowej inne łaski. Jeśli nie umiecie rozpocząć nowenny, zacznijcie od jedynej dziesiątki. Nie śpieszcie się. Na wszystko przyjdzie pora. Jeśli nie macie konkretnych intencji weźcie pod uwagę moją w której modlę się za córkę, żeby ułożyła dobrze swoje życie bo dopiero je zaczyna a już tak wiele złego ja spotkało, niezamierzenie również przeze mnie. By na swojej drodze spotkała właściwe osoby i prawdziwą czystą miłość oraz odnalazła Jezusa i Maryję.

NOWOŚĆ

Modlitwy do św. Józefa

Nowenna - Septenna

- Różaniec - Siedem boleści

- Litania - Za konających

2,50

  • Dziękuję z całego serca, dopiero teraz zobaczyłem, że mój list jest na stronie. To niesamowite, ale za wstawiennictwem Matki Boskiej oraz zaprawne z Waszą pomocą i spełniło się to o co prosiłem. Bóg zapłać! Jeśli możecie to wspierajcie nas dalej, bo zło dalej próbuje nas rozdzielać.

 • Tak to w życiu bywa, że popełniamy błedy. Najważniejsze, aby je zaakceptować i próbować naprawić. Jeżeli wyrządziłeś córce krzywdę, to porozmawiaj z nią o tym. Przeproś ją i poproś o wybaczenie. Może to jest jej głównym problemem, z którym nie może się pogodzić i błądzi w życiu. Rany zadane dzieciom przez rodziców pozostawiają u nich piętno na całe życie. Modlitwa pomaga, ale musimy otworzyć się na drugiego człowieka i szanować go. Te nasze polskie 3 słowa: proszę, przepraszam i dziękuję czynią cuda w codziennym życiu. Jest wydana książeczka o.Roberta Degrandis SSJ pt.Modlitwa przebaczenia. Odmawia się ją przez 30 dni. Pomaga. Otwiera nam oczy na zranienia nam wyrządzone i na zranienia, które my wyrządziliśmy. Przepracowanie tego problemu, spowiedź generalna, częste uczestnictwo w Sakramentach jest jedynym sposobem na rozwój duchowy i zmianę swojego postępowania. Tak czyniąc wpływamy na naprawienie relacji i szerzenie dobra w otoczeniu.
  Życzę Ci wytrwałości w modlitwie. Matka Boża pomoże Ci rozwiązać wszystkie problemy.
  Szczęść Boże.

  • Bóg zapłać za rady, to jak piszesz jest życie, próbowałem i próbuję dalej, choć to do córki nic nie dociera. Oddal się od nas, wini za wszystko. Często wydaje mi się, że to nie ona sama wypowiada te słowa. To bardzo dziwne i straszne. Trudna droga, wspierajcie nas! Wierzę i ufam, choć mi jest coraz ciężej.

 • >

  Zapisz się na nasz biuletyn i otrzymuj comiesięczne wiadomości w temacie nowenny pompejańskiej!