Agnieszka: Wyleczona z choroby nowotworowej

Szczęść Boże.
Chciałabym bardzo podziękować Maryi za to, że zostałam wyleczona z choroby nowotworowej. O nowennie powiedziała mi koleżanka, krótko po tym jak dowiedziałam się, że mam guza w piersi. Postanowiłam odmówić nowennę o swoje zdrowie, ale w tym dniu dowiedziałam się również że moja koleżanka ma guza i przeżywa to samo co ja. Zdecydowałam więc, że pierwszą nowennę odmówię za nią, a drugą za siebie. Uważam to za cud, bo obie jesteśmy teraz zdrowe. U koleżanki guz okazał się po wycięciu łagodny, a ja przeszłam bezproblemowo całą terapię, nawet nie otrzymałam chemii, z której lekarze zrezygnowali w ostatniej chwili. Różaniec dał mi w tym bardzo trudnym dla mnie czasie ogromną siłę. Dziękuję Ci Mamo ukochana za opiekę i wielkie wsparcie, za to że mogę teraz cieszyć się życiem i nie myśleć już o tej chorobie. Wiem, że różaniec będzie mi towarzyszył do końca mojego życia. Odmówiłam też trzecią nowennę, o zdrowie dla mojej córeczki, którą leczymy z choroby pasożytniczej i wierzę, że Maryja również jej pomoże.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AniaakkwMaria IIAgucha Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Agucha
Gość
Agucha

Agnieszko, pamietaj ze choroba nowotworowa to ‚efekt’ tego ze cos w organizmie jest nie tak – guz piersi – mozesz miec porblemy hormonalne, moga byc problemy z przeplywem limfu w okolicach piersi, nowotwor to salby uklad immunologiczny. poczytaj sobie jak teraz po leczeniu odbudowac organizm – jak przywrocic roznowage po chemii oraz jak pobudzac np ziolami uklad immunlogiczny (w necie masz opisy mieszanek ziołowych np dr roznaskiego i sama je sobie mozesz w domu zrobic). Na pasozyty rozniez polecam zioła 🙂 trzymaj sie ciepło, dbaj o siebie bardzo!

Maria II
Gość
Maria II

Życzę zdrowia-Chwała Panu i Jego Matce.M

akkw
Gość
akkw

Polecam Nowennę do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły, która jest również niezwykle skuteczna. Zachęcam do poszukania świadectw w internecie, których jest sporo.

Ania
Gość
Ania

Agnieszka dziękuję…

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną