Justyna: Tylko modlitwa pompejańska

Szczęść Boże! Witam wszystkich , chiałabym i ja również podzielić się swoimi łaskami które odebrałam od naszej kochanej Matki. O modlitwie dowiedziałam sie od kuzynki rok temu w marcu, chciałam od razu ja odmawiac choc bardzo sie bałam ze nie podołam,jednak mialam trudny okres w swoim życu. Zmarł dziadek który mieszkał ze mna i tak mijały miesiace a ja nie mogłam się zmobilizowac. Jednak pod koniec lipca miałam sen pewna kobieta stala przy wozku z dzieckiem a ja do niej podeszłam i mowie;”przeciez Pani nie może miec dzieci” a ona na to „tylko modlitwa pompejanska” i tak trzy razy powtorzyła to zdanie wskazujac na dziecko i od 9.08.2017r. zaczełam odmawiac swoja pierwszą nowenne. w tej chwili odmawiam 3. przez ten czas dostałam wiele łask. Trzy razy Matka Boża uchroniła mnie od wypadku i nie tylko. co prawda modle się intencji upragnionego potomstwa i choc jeszcze sie to nie stało to bardzo mocno w to wierze ze Matka Boża mnie nie opuści i bedzie o mnie pamietac.

Obrazki z nowenną pompejańską?

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
irenajustynaewaEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Justynko, najtrudniej nam się modlić, gdy nie otrzymujemy od razu łask, o które prosimy. Wiem coś na ten temat…. Ale, myślę, że taka modlitwa, ta trudniejsza, wymagająca większego zawierzenia Bogu i Maryi, przyniesie więcej dobra w naszym życiu…. Życzę Ci wytrwałości i wiary, wszystkiego dobrego, Justynko 🙂

ewa
Gość
ewa

Na pewno Mateńka Cię wysłucha. Słucham co miesiąc nowych nagrań na yotube z zawierzeń Maryjnych z Częstochowy i Niepokalanowa. Możliwe, że wiesz o tych zawierzeniach, a jeśli nie to podaję Ci link. Maryja najszybciej wysłuchuje tych, którzy proszą o potomstwo.
https://www.youtube.com/watch?v=qJN-rkKSVmE

ewa
Gość
ewa

Na pewno Mateńka Cię wysłucha. Słucham co miesiąc nowych nagrań na yotube z zawierzeń Maryjnych z Częstochowy i Niepokalanowa. Możliwe, że wiesz o tych zawierzeniach. Maryja najszybciej wysłuchuje tych, którzy proszą o potomstwo.

justyna
Gość
justyna

dziekuje za te slowa jest to dl mnie bardzo wazne;-) i prosze o modlitwe wstawienicza za mnie… Bog zaplac za wszystko

irena
Gość
irena

ja ciebie tez dolacze do tych za ktorymi sie modle ,doczekasz sie tez upragnionej dzieciny

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -