Janina: O szczęśliwą operację i cud powrotu do zdrowia

Nowenna odmawiana od 1 dnia nowego roku była moją 5 nowenną. Intencja jak w tytule. Ta modlitwa przynosiła efekty z każdym dniem jej odmawiania. Syn miał mieć kolejną operację w póżniejszym terminie, jednak została przyspieszona /przypadek?/, operacja bardzo poważna /usunięcie jelita grubego/ przebiegła bez najmniejszych komplikacji. Lekarze gdy otworzyli brzuch byli zaskoczeni, ale w dobrym tego słowa znaczeniu, nie spodziewali się tak dobrego stanu wnętrzności syna /przypadek?/ na pewno nie. Po tak ciężkiej operacji syn wychodzi do domu po 5 dniach w bardzo dobrym stanie fizycznym i psychicznym /przypadek?/ na pewno nie. Czuje się bardzo dobrze, przybiera na wadze, wszystko jest okej. Chociaż przed nim jeszcze 2 operacje, ale wierzę, że z Matką Boską Pompejańską i z jej Synem cud powrotu do całkowitego zdrowia mojego syna nastąpi.Matko dziękuję i mówię wszystkim, że modlitwa ta ma cudowną moc. Szczęść Boże.

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
ALAJustyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Justyna
Gość
Justyna

Wiara jest pewnością, że Bóg troszczy się o rzeczy najmniejsze… Dziękuje za Pani świadectwo! jestem osobą młodą i też jestem po operacji wycięcia jelita grubego, już 1,5 roku. i podczas całej mojej drogi z chorobą zdarzyły się Boże”przypadki” za które jestem teraz Matce Pompejańskiej ogromnie wdzięczna:) pozdrawiam i niech Pan i Zbawca ma Pani syna w opiece.

ALA
Gość
ALA

Matka Pompejańska czyni cuda wierzę jestem w trakcie odmawiania o szczęśliwą operację główki wnusia wierzę i proszę ,aby operacja się udała ,a wnusio był zdrowy,MATUCHNO UFAM TOBIE

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną