Iw: Miłość zawierzona Matce Najświętszej

Witam was wszystkich.
Podobnie jak większość na nowennę trafiłam zupełnie przez przypadek. Ale do rzeczy! Chciałam wam tylko napisać ze modlitwa czyni cuda! Przez ostatni miesiąc modliłam się różańcem, prosząc tez o łaski sw. Rite i bl. Jerzego Popiełuszkę. I powiem wam ze stał się cud. Rozstałam się w fatalny sposób z facetem. Przez pol roku walczyliśmy ze sobą. Zaczelam się modlić prosząc Maryje o wstawiennictwo do Boga. Nic przez długi czas się nie działo. A jak już to obrywałam. Ale nie przestawiłam się modlić. I mimo ze on pisał ze nie chce i nie może się ze mną spotkać. Dziś nam się udało porozmawiać. Normalnie jak kiedyś. To było niesamowite bo sam to zaproponował. Co więcej zrozumiałam Że nadal coś do mnie czuje ale się tego boi ze względu na okoliczności w jakich się znaleźliśmy. Przeprosiliśmy się za wszystko zło które się między nami wydarzyło. I obiecaliśmy sobie spokój i pomoc w razie potrzeby.

Nie ustaje w modlitwie bo Matka i sw. Rita oraz bl. Jerzy robią cuda! Wierze ze uda nam się stawić czoła a on odkryje na nowa nasza miłość.

Trwajcie w modlitwie!

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
PaulinaKarolMonia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Monia
Gość
Monia

Dziękuję za piękne świadectwo. Jestem w bardzo podobnej sytuacji i Twoje świadectwo dało mi dużo wiary i nadziei!!! Dziękuję Ci bardzo i życzę dużo szczęścia! 🙂

Karol
Gość
Karol

Przebaczenie to piękna rzecz.

Paulina
Gość
Paulina

Mam nadzieję , że u mnie potoczy się wszystko tak pozytywnie jak u Ciebie choć tracę wiarę chociaż wiem , że nie mogę

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną