Ewa: Uwolniona od ciążącego uczucia

Zakochałam się. Okazało się jednak ,że miłość ta była bez wzajemnosci. Nie mogłam pogodzić się z tą mysla. Poglebila mi się depresja (na ktora choruje )kiedy ON przestał się odzywać. Sytuacja była beznadziejna. Przestało mi się chcieć robić cokolwiek. Straciłam radość i sens zycia. Wtedy postanowiłam razem z o. Adamem Szustakiem odmawiać NP. Prosiłam o dar miłości i o to aby odkochac się jeśli on nie jest dla mnie. Nowennę skończyłam 24 grudnia. I w tym dniu wydarzyła się rzecz niewiarygodna, prowadząca mnie do rozwiązania problemu z nieodwajemniona miloscia. Nie będę pisała co bo to mało istotne tutaj. W tym dniu jednak problem się nie rozwiązał a tylko poglebil. Malo tego 3go stycznia dowiedziałam sie, ze jest zakochany w innej kobiecie. Zabolala mnie ta wiadomisc. Zadawalam sobie pytanie dlaczego to sie dzieje. Dlaczego cierpie bardziej zamiast mniej. Czekalam jednak i ufalam. Modlilam sie tez do Maryi rozwiazujacej wezly. I od kilku dni czuje sie uwolniona z tego ciazacego uczucia ! ON rzeczywiście stał mi się obojętny!!!! Tak jak prosilam. Nie poznałam jeszcze innego mężczyzny ale wierzę, że jeśli będzie taka wola Boża Tak się stanie. Niech będzie pochwalona Maryja Zawsze Dziewica. Chwała Panu. Polecam NP. Uspokaja i pomaga rozwiązywać problemy. pozdrawiam.

Obrazki z nowenną pompejańską?

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
SłońceAnnaPatrycjaMarcin Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Ewa, ja kilka miesięcy temu miałem podobną sytuację. Tez byłem zakochany w takiej jednej kobiecie, ale ona mnie ingorowała, a co gorsze wykorzystywała to i raniła mnie wielokrotnie. Z pomocą Bożą raz na zawsze zerwałem ta znajomość. Głowa do góry, jeszcze Cie spotka prawdziwa miłość. Tylko nie poddawaj się.

Anna
Gość
Anna

Myśle ze można tutaj założyć jakieś forum dla ludzi – żeby mogli sie wzajemnie podtrzymać na duchu, wymienić doświadczeniami i moze ktoś odnajdzie miłość.

Słońce
Gość
Słońce

Popieram pomysł

Patrycja
Gość
Patrycja

Jesteś w moich intencjach. Wszystko sie ułoży. 😉

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -