Agnieszka: Epilepsja córeczki

Witam Was Serdecznie.
Chciałabym podzielić się z Wami moim świadectwem.
Moja córeczka zaczęła miewac ataki epilepsji mając skończone pół roku. Obecnie ma 9 miesięcy i przyjmuje lek na tę chorobę. Nie pogodziłam się z diagnozą lekarzy dotycząca epilepsji. Wiele wskazuje na to że może być to Zespół Sandifera.Odmawiać Nowenne zaczęłam w dzień odprawiania Mszy Świętej za moją córeczkę w Częstochowie. Obecnie jestem przy części dziękczynnej.
Słyszałam już wcześniej o tej Nowennie ale zawsze wydawało mi się to nierealne odmówienie jednego dnia 3 części Różańca.
Zaczęłam jednak i teraz nie jest to dla mnie nierealne. Po odmówieniu pierwszego dnia poczułam wielki niedosyt tej modlitwy chciałam żeby szybko zaczął się nowy dzień, chciałam się znowu modlić. Tak było przez kolejne dni. Podczas jednego z tych dni odmawiając część Chwalebą przeleciała mi przed oczami wizja…Matki Boskiej występujące do Nieba…za Nią wielkie słońce które potem przeniosło się nad Jej głowę, a za Nią po lewej stronie Jej dłoni pagórek na którym stała postać i to wszystko widziała.
Odmawiając dalej tą Nowenne w części błagalnej nocą w śnie mialam podobną wizje z Matką Boską która była w trakcie wstąpienia do Nieba, za Nią wielka pomarańczowa kula która przemieściła się nad Jej Głowę.
Ciągle czułam niedosyt modlitwy. Brakowało mi około tygodnia do skończenia części błagalnej….kończąc modlitwę usłyszałam głos „zdrowa już jest”
Popłakałam się. Wierzyłam że moja córeczka jest już zdrowa.
Trwam dalej przy modlitwie. Moja córka długo nie miała juz ataków. Nawet najmniejszych. Nie ma jeszcze odstawionych leków, bo niedawno zaczęła je brać, ale wierzę że będzie funkcjonować bez nich, że Kochana Matka Boska nam pomogła.

Głos w swoim życiu słyszałam przed tym dwukrotnie. Oba momenty w życiu były dla mnie bardzo trudne tak jak ten teraz.
Bardzo mi On pomógł.

Spędź październik

najlepiej jak potrafisz

- z Maryją!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
enia
enia
07.02.18 15:14

Agnieszko życze Ci aby córeczka była zdrowa , ale prosze zapisz sobie ten nr 22 815 74 04 sekretariat Centrum Zdrowia Dziecka W-wa , neurologiamałpaczd.pl
Na oddziale padaczkę leczą dietą ketogenną
Wszystkiego dobrego !

Wiola
Wiola
07.02.18 19:02

Cudownie , i jeszcze do tego masz dar jasnowidzenia

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x