Maria: Dziękuję Ci Matko za Twoją dobroć

Na Nowennę natrafiłam szukając pomocy w internecie w czasie operacji mamy,znalazłam artykul pt. „Nowenna Pompejańska uratowała mi życie”. Zaczęłam się modlić na korytarzu szpitalnym oczywiście w intencji zdrowia dla mamy. Biopsja powiodła się lecz okazało się że mama ma guza w głowie.Po kilku dniach wróciła do domu,wtedy zaczęłam odmawiać Nowennę codziennie. Mieszkając za granicą nie chciała się tam leczyć wróciliśmy do kraju, nie wiedząc gdzie mamy sie udać by rozpocząć leczenie. Matka Boska pomogła nam lekarz z zagranicy napisał na forum dla polskich lekarzy,że ma taką pacjentkę i szuka dla niej lekarza,który się podejmie leczenia. Odpowiedź przyszła w ten sam dzień przyjechaliśmy do Polski we wtorek a mama podjęła leczenie już w piątek.W tej chwili jest na najlepszej drodze do tego aby wyzdrowieć na co wskazują wyniki badań. Dziękuję Maryjo!!!!
Drugą Nowennę odmawiam w intencji zdrowia dla mojej rodziny u mojego syna podejrzewano chorobe wszytskie badania jakie zrobiliśmy do tej pory wyszly dobrze więc znów Matka Boska pomogła. Czekają nas jeszcze konsultacje z lekarzami ale jestem dobrej myśli nie idziemy tam sami Ona jest przy nas czuje to!!!! Dziękuję Ci Matko za Twoje łaski i wiem,że z Nowenną nie rozstanę się już nigdy,modlić się będę już do końca swych dni…

Dziesiątki różańca 

z kamieni

szlachetnych

- bransoletki na rękę!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Maria II Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maria II
Gość
Maria II

Włącz się w Nowennę Pompejańską bez Granic- zaczyna się 2 kwietnia- w rocznicę śmierci JPII – intencja: O Europę wolną od wpływów, które niszczą jej korzenie chrześcijańskie i o Polskę.Informacje na nowenny.pl- modlitwę można podzielić wśród kilku osób.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?