Aga: Bez żadnych leków

W ubiegły roku ciężko zachorowałam. Modliłam się do św. Rity oraz do św. Judy Tadeusza za pośrednictwem Maryi. Pan Bóg wysłuchał mojej prośby. Ale potem zachorowałam na ciężką depresję z objawami choroby psychicznej z czym nie mogłam sobie sama poradzić.
Nie mówiłam nikomu o mojej chorobie – wiedziała tylko Maryja i Pan Bóg.Przypadkowo natknęłam się na nowennę pompejańską i zaczęłam ją odmawiać jako ostatnią deskę ratunku. Na początku było bardzo ciężko ale stopniowo zaczęły ustępować objawy choroby, aż ustąpiły prawie całkowicie – co jest prawdziwym cudem – bez żadnych leków.
Odmawiając nowennę doświadczyłam wielu innych łask – cudów- dla siebie i mojej rodziny o które nie prosiłam a otrzymałam. Chodziłam również na msze o uzdrowienie na których odczułam łaskę uzdrawiającą Pana Jezusa – za co przy okazji chciałam podziękować Panu Bogu.
Dzień bez różańca to dla mnie dzień stracony dlatego odmawiam go nieustannie – obecnie w intencji księży z mojej parafii, bo wiem, że Maryi to by się spodobało.
Dziękuję Maryi za uratowanie mi życia. Za wyproszoną łaskę u Pana Boga w Trójcy Świętej Jedynemu.
Nadmieniam również, że staram się rozpowszechniać nowennę – kilku moich znajomych już ją odmawia.

Obrazki z nowenną pompejańską?

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Ewa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Aga! Dziękuję za to świadectwo!!! Chwała Panu!!!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -