Rafał: Modlitwa która uratowała moją żoną i całą rodzinę

Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać w jednym z trudniejszych momentów mojego życia. Moje małżeństwo przeżywało bardzo mocny kryzys. Byliśmy z żoną na krawędzi i wtedy zacząłem prosić Maryję o łaski potrzebne do uratowania naszego związku. Początkowo nie modliłem się Nowenną. Zaczynałem od różańca a przełom nastąpił 8 grudnia 2016r w Godzinę Łaski dla świata. Prosiłem wtedy żarliwie Maryję o ratunek.Pamiętam dokładnie wizytę w kościele i modlitwę przed ołtarzem. Kolejny tydzień przyniósł przełom. Koleje losu potoczyły się w taki sposób że moja żona wróciła do mnie a nasz związek zaczął się rodzić na nowo. Zły jednak nie dawał za wygraną i już na początku 2017r u żony pojawiły się oznaki choroby neurologicznej. Wtedy to rozpocząłem Nowennę Pompejańską. Walczyłem ze sobą by wytrwać bo modlitwa ta wymaga sporego samozaparcia. Miałem lepsze i gorsze momenty ale wytrwałem. Maryja podczas odmawiania Nowenny dawała nam wiele łask i znaków. Był to wyjątkowy okres w moim życiu. Żona przeszła szereg badań w szpitalu i nie znaleziono choroby neurologicznej. Dziękowałem Bogu i Maryi.
Teraz rok po tym wydarzeniu chciałem napisać to świadectwo bo obiecałem to Jej podczas moich modlitw. Kiedy piszę te słowa czekam na badania, które sam mam przejść ze względu na mój stan zdrowia. Modlę się do Pana poprzez Maryję i mocno wierzę w to, że wszystko będzie dobrze.

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
iwonairenaUfającaEwa Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ewa
Gość
Ewa

Rafale!!! Dlatego, że wierzysz, ufasz i modlisz się, w twoim życiu zdarzają się cuda. Trwaj nadal w modlitwie, bo potrafisz zawierzyć Bogu. Piękne świadectwo!!! Błogosławieństwa życzę!!!

Ufająca
Gość
Ufająca

Chwała Panu!! Życzę Wam Błogosławieństwa Bożego i morza obfitości łask Bożych!!

irena
Gość
irena

bedzie dobrze ,przeciez juz sie przekonales ze Matka Boza biegnie z pomoca

iwona
Gość
iwona

przepiekne swiadectwo
zycze wszystkiego co najlepsze
dziekuje za to swiadectwo

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -