Ania: Odwaga i mądrość

Szczęść Boże.
Zawsze byłam dość zamkniętą i nieśmiałą osobą. Zmówiłam nowenny pompejańskie w intencji o dobrego męża. Ta nowenna, którą skończyłam miała być kolejną w tej samej intencji. Gdy już miałam ją zaczynać, coś we mnie podpowiadało mi: dlaczego nie modlisz się o odwagę i mądrość dla siebie?Od razu wiedziałam, że taka powinna być moja intencja: odwaga – do bycia otwartą na poznawanie nowych ludzi, mężczyzn, do nawiązywania z nimi relacji, do bycia w związku oraz mądrość – do rozpoznania tego dobrego męża, którego Bóg stawia na mojej drodze, do rozpoznania wartości, których chcę u przyszłego męża.
Otrzymałam tak wiele łask bożych, o które się modliłam. Tak wiele sytuacji dał mi Pan, w których poznawałam mężczyzn o podobnych wartościach. Bóg dał mi tą mądrość do rozpoznania i zrozumienia cech jakich nie powinien mieć mój przyszły mąż. Dzięki temu wszystkiemu jestem bliżej Boga. Chwała Panu!

Oryginalne dziesiątki różańca z kamieni szlachetnych - bransoletki na rękę!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
EwaMonika Zając Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Monika Zając
Gość
Monika Zając

Bóg nas zawsze wysłuchuje. Rok temu modlilam sie o rozwiązanie bardzo trudnej sprawy w pracy i…..udało się zostałam wysłuchana. Dzisiaj tez odmawiam nowenne w innej intencji i jeżeli jest taka wola Boga to będzie dobrze. Bardzo o to proszę.Warto się modlić. Pan Bóg nigdy nie robi nam źle on nas kocha.

Ewa
Gość
Ewa

Chwała Panu!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -