Malgorzata: zgoda w rodzinie

Serdecznie wszystkich witam. Jedną z moich kolejnych Nowenn była Nowenna do Matki Bożej o zgodę i pojednanie w rodzinie, skończyłam jej odmawianie 31 stycznia br. Od wielu lat mój mąż nie rozmawiał z moim tatą i nie uczestniczył w uroczystościach rodzinnych, tam gdzie mogliby się spotkać. A jeśli już do tego doszło to omijali się obydwaj szerokim łukiem.

Przez te lata tłumaczyłam mężowi, żeby się pogodził, żeby sobie odpuścił, używałam różnych argumentów… nie pomagało, był bardzo zawzięty. Na koniec kwietnia powiedział, że 3 maja chce jechać do mojego taty i z nim porozmawiać. Bałam się okropnie co z tego wyjdzie bo obaj są nieprzewidywalni i „charakterni”. Rozmawiali ok. godziny (mąż wszystko zawsze musi dokładnie wyjaśnić), i weszli do domu razem. Zjedliśmy obiad i nikt już nie wracał do starych spraw. Dziękuję Ci Najświętsza Panienko za Twoją pomoc i wstawiennictwo. Małgorzata

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz - 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Łucja Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Łucja
Gość
Łucja

Bardzo piękne swiadectwo 🙂 naprawdę wydarzył się prawdziwy cud !! I to dzięki Matce Bożej. Gdyby nie Ona, pewnie już nigdy by się nie pogodzili bo tacy są niestety ludzie, zawzieci, nieprzejednani nie da się im przetłumaczyć bo oni wiedzą „lepiej” Pani swiadectwo pokazuje nam że Matka Boża zawsze pomaga swoim dzieciom i ze z takimi beznadziejnymi sprawami trzeba nam wlasnie do Niej się uciekać bo nasze ludzkie tlumaczenia, działania nic niestety nie daja 🙁 Sama tego doświadczyłam. Modlę się od roku w podobnej intencji, aby Matka Boża wpłynęła i pokierowala moja siostra która rozbija komus malzenstwo i rodzinę i… Czytaj więcej »

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -