Rafał: Wygrana i pogodzenie mamy z siostrą

Mama zaczęła rozmawiać z siostrą ,która ją prawie 3 lata temu wyzwała i obraziła w Wigilię,ale zły miesza i teraz z kolei przestała się odzywać druga z sióstr ,bo mama w rozmowie telefonicznej zwróciła jej uwagę by przestała wciąż narzekać ,że jest źle i ciężko ,a faktycznie jej się wciąż jakoś nieźle powodzi.
1 października tego roku udało się wygrać turniej i zdobyć nagrody oraz trochę pieniędzy. Zawsze będzie lżej i miło jest że lata nauki i zdobywania wiedzy nie poszły na marne.:)
7 października kończę kolejną nowennę i zauważyłem ,że jeśli w tym dniu zacznę następna to część błagalna skończy się 2 listopada, to aż się prosi by intencja była za dusze w czyśćcu cierpiące.
Udało się też zapisać mnie i mamę na wyjazd – pielgrzymkę do Częstochowy, organizowany przez naszą parafię ,w dniu 16.10.2019.
Wszystkim proszącym o łaski za pośrednictwem Nowenny Pompejańskiej oraz innym modlitw życzę spełnienia ich próśb i wiele dobrego.:)

Zapraszamy na XVII.

PIELGRZYMKĘ

2 - 9 maja 2020 r.

POMPEJAŃSKĄ


Nasze intencje modlitewne:

 

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
1 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
1 Autorzy
Dorota Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Dorota
Gość
Dorota

Dziękujemy.