s. Wiktoria: Dar potomstwa

Prawie sześć lat temu po raz pierwszy zaczęłam modlitwę nowenną pompejańską. Z lekkim niedowierzaniem modliłam się, prosząc o dar potomstwa dla moich przyjaciół – Eweliny i Tomka.

Z medycznego punktu widzenia było to niemożliwe. Kiedy tylko zakończyłam nowennę, dowiedziałam się, że moja koleżanka Ewelina jest w stanie błogosławionym. Urodziła zdrową córkę o imieniu Łucja, która od najmłodszych lat mówi, że rozmawia z Maryją. Dla mnie osobiście było i jest to coś niezwykłego. Niestety nie do końca byłam przekonana, że to za sprawą nowenny, więc ciągle modliłam się z jakąś nutką niepewności i pewnego dystansu co do skuteczności tej modlitwy. Ponad rok temu podjęłam się po raz kolejny nowenny w intencji Eweliny i Tomka o dar potomstwa. Lekarze wyraźnie mówili, że jedno dziecko wystarczy, bo to był cud, że się narodziło. Oni pragnęli kolejnego, na co po raz kolejny nikt nie dawał im szansy. Modliłam się w tej intencji nowenną pompejańską, a kiedy zaczęłam część dziękczynną, Ewelina miała potwierdzenie od lekarza, że spodziewa sie kolejnego dziecka. Dziś oboje rodzice cieszą się narodzinami Ksawerego. Matka Boża nie tylko sprawiła cud narodzin dwójki dzieci, ale za sprawą tej nowenny przymnożyła mi wiary i odnowiła moją osobistą więź z Bogiem.

Zapraszamy Cię do wspólnego różańca!

Codziennie o 20.30 modlimy się na żywo w naszych intencjach w internetowym Radiu Różaniec.

Radia można słuchać np. w Windows Media Player lub iTunes lub w innym odtwarzaczu – zobacz tu: Jak słuchać? Albo po prostu otwórz w okienku! Do usłyszenia!

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
7 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
barbaraTeresabarbarakingaMaria Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Sylwia
Gość
Sylwia

https://www.youtube.com/watch?v=f-qADnVoVI0

Polecam wątpiącym smile
Bogu dziekujcie, ducha nie gaście! smile

Basia
Gość
Basia

Pozwoliłam sobie -jeżeli mogę prosić o westchnienie modlitewne w intencji o zdrowe powiekszenie mojej rodziny; pragnę otrzymać te łaski jeśli taka jest wola Boga. Bóg zapłać i Szczęść Boże

Maria
Gość
Maria

Siostro Wiktorio, a czy Ewelina lub Tomek modlili się również NP? Ma siostra jakieś „chody” w niebie smile Proszę o modlitwę w intencji poczęcia za moją córkę. Chyba trzeba szturmu na niebo, wielu ludzi o to proszę.

kinga
Gość
kinga

Dokładnie ja modlę się o moje rozbite małżeństwo , depresję w która popadlam , o szanse na trzecie dziecko choć sytuacja i wiek mówią już ze brak szans , modlę się za matkę męża chora tocyczna teściowa która wychowała fo dla siebie , o pracę i zdrowie i wiele innych rrzeczy bo wszystko się sypie…..i najgorsze jest TO że Żadnych cudów nie ma …..więc czytam te piękne cuda i myślę czy ja jestem gorsza czy tak ma być czy źle się modlę … pewno tak .w każdym razie proszę o modlitwę bo ja żyję tylko z dnia na dzień i… Czytaj więcej »

barbara
Gość
barbara

Siostro ja tez prosze o modlitwe.U nas jest podobnie bowiem mąż jest bezplodny po leczeniu onkologiczny.Też modlimy się o cud.Bóg zapłać!Barbara

Teresa
Gość
Teresa

Oby tak innych modlitwy były wysłuchane

barbara
Gość
barbara

Bog dzala w swoim czasie ,ja tez czekam na spelnienie moich NP ale mysle ze w swoim czasie a czasami brak mi sil i szukam u wszystkich swietych pomocy.

Odbierz pakiet

OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ