s. Wiktoria: Dar potomstwa

Prawie sześć lat temu po raz pierwszy zaczęłam modlitwę nowenną pompejańską. Z lekkim niedowierzaniem modliłam się, prosząc o dar potomstwa dla moich przyjaciół – Eweliny i Tomka.

Z medycznego punktu widzenia było to niemożliwe. Kiedy tylko zakończyłam nowennę, dowiedziałam się, że moja koleżanka Ewelina jest w stanie błogosławionym. Urodziła zdrową córkę o imieniu Łucja, która od najmłodszych lat mówi, że rozmawia z Maryją. Dla mnie osobiście było i jest to coś niezwykłego. Niestety nie do końca byłam przekonana, że to za sprawą nowenny, więc ciągle modliłam się z jakąś nutką niepewności i pewnego dystansu co do skuteczności tej modlitwy. Ponad rok temu podjęłam się po raz kolejny nowenny w intencji Eweliny i Tomka o dar potomstwa. Lekarze wyraźnie mówili, że jedno dziecko wystarczy, bo to był cud, że się narodziło. Oni pragnęli kolejnego, na co po raz kolejny nikt nie dawał im szansy. Modliłam się w tej intencji nowenną pompejańską, a kiedy zaczęłam część dziękczynną, Ewelina miała potwierdzenie od lekarza, że spodziewa sie kolejnego dziecka. Dziś oboje rodzice cieszą się narodzinami Ksawerego. Matka Boża nie tylko sprawiła cud narodzin dwójki dzieci, ale za sprawą tej nowenny przymnożyła mi wiary i odnowiła moją osobistą więź z Bogiem.

Msza Święta

25.07.2020

w Pompejach

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sylwia
Sylwia
05.08.16 19:31

https://www.youtube.com/watch?v=f-qADnVoVI0

Polecam wątpiącym 🙂
Bogu dziekujcie, ducha nie gaście! 🙂

Basia
Basia
05.08.16 21:44

Pozwoliłam sobie -jeżeli mogę prosić o westchnienie modlitewne w intencji o zdrowe powiekszenie mojej rodziny; pragnę otrzymać te łaski jeśli taka jest wola Boga. Bóg zapłać i Szczęść Boże

Maria
Maria
05.08.16 21:59

Siostro Wiktorio, a czy Ewelina lub Tomek modlili się również NP? Ma siostra jakieś „chody” w niebie 🙂 Proszę o modlitwę w intencji poczęcia za moją córkę. Chyba trzeba szturmu na niebo, wielu ludzi o to proszę.

kinga
kinga
05.08.16 22:07

Dokładnie ja modlę się o moje rozbite małżeństwo , depresję w która popadlam , o szanse na trzecie dziecko choć sytuacja i wiek mówią już ze brak szans , modlę się za matkę męża chora tocyczna teściowa która wychowała fo dla siebie , o pracę i zdrowie i wiele innych rrzeczy bo wszystko się sypie…..i najgorsze jest TO że Żadnych cudów nie ma …..więc czytam te piękne cuda i myślę czy ja jestem gorsza czy tak ma być czy źle się modlę … pewno tak .w każdym razie proszę o modlitwę bo ja żyję tylko z dnia na dzień i… Czytaj więcej »

barbara
barbara
05.08.16 22:37

Siostro ja tez prosze o modlitwe.U nas jest podobnie bowiem mąż jest bezplodny po leczeniu onkologiczny.Też modlimy się o cud.Bóg zapłać!Barbara

Teresa
Teresa
06.08.16 13:41

Oby tak innych modlitwy były wysłuchane

barbara
barbara
25.08.16 08:50

Bog dzala w swoim czasie ,ja tez czekam na spelnienie moich NP ale mysle ze w swoim czasie a czasami brak mi sil i szukam u wszystkich swietych pomocy.

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x