Łukasz: Trudna droga w szukaniu miłości

Szczęść Boże. Chciałbym złożyć swoje świadectwo. Modlitwę rozpocząłem na początku 2015 roku i tak jak większość o NP dowiedziałem się przez przypadek szukając jakiejś konkretnej modlitwy w znalezieniu miłości – drugiej połówki. Na początku od razu odrzuciłem tą modlitwę ze względu na jej długości i ilość odmawianych różańców ale po pewnym czasie i przeczytaniu dużej ilości świadectw dotarło do mnie, że może to być ta modlitwa dzięki której odnajdę tą 2 połowę. Mimo wielu prób, kryzysów, trudności udało mi się ukończyć.

Byłem szczęśliwy, że dałem radę jednocześnie czekając aż coś się zacznie dziać w moim życiu ale nic się nie zaczęło. Mijały miesiące i byłem już zrezygnowany, ze moja prośba nie będzie wysłuchana ale zawsze ufałem Maryi i nigdy się na Niej nie zawiodłem. I się nie zawiodłem. Pod koniec roku poznałem dziewczynę moja prośba została wysłuchana. Po ok. 3 miesiącach nagle coś się posypało w naszym związku. Wkradła się kłótnia, sprzeczki itp. Dopiero wtedy uświadomiłem sobie jakim byłem samolubem mianowicie poprosiłem Maryję o pomoc, otrzymałem tą pomoc i nic w zamian nie dałem od siebie nawet nie podziękowałem, przestałem się modlić o tą miłość czułem się pewnie zbyt pewnie, że nic złego się nie wydarzy. Może w ten sposób Maryja chciała mi coś uświadomić!. Może to, że mimo tego, że otrzymałem to o co prosiłem należy się jeszcze bardziej modlić o wzrost tej miłości a nie zaprzestawać . Przeprosiłem za to Maryję i poprosiłem o wybaczenie z ufnością, że mi wybaczy. Bardzo tego żałuje. Może to koniec tego związku może nie w głębi serca mam nadzieje, że nie. Od 2 dni zacząłem nową NP w tej samej intencji i głęboko wierze, że Maryja nie opuści mnie i tym razem chociaż Ją zawiodłem.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

85
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
62 Wątki komentarzy
23 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
19 Autorzy
KatarzynaZuzannaGosiaGabriela (GJ)Dominik Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Katarzyna O
Gość
Katarzyna O

Mnie takze nie chodzilo o wzbudzenie zamieszania po prostu sama wiem,ze nieraz narzucamy sobie zbyt wiele i modlitwa nie stanowi przyjemnosci ale czysty obowiazek byle szybko byle by bylo,sama spodziewam sie kolejnego dzidziusia i dlatego pomimo odmawianej nowenny jestem w dwoch rozach podjelam sie takze modliywy za p.Agate i zaapelowalam do tych osob ktore pragna doczekec sie swojego dzieciatka,aby uczynily akt milosierdzia wobec tej dramatycznej sutuacji.

m-g -m
Gość
m-g -m

Pani Katarzyno, nikomu nie przyszłoby to do głowy! Wczoraj Jezus uczynił wszystko nowym, a więc zakładam, że i tę stronę też i nas i darowałam sobie wpisy, ale chcę przed czymś przestrzec, to może stare wróci trochę później. Kiedy zaczną gremialnie powstawać Róże za jedną osobę się modlące, to za chwilę Państwo zobaczycie, że jest po wszystkich różach. Każdy modlący się o „swoich” beznadziejnie chorych poczuje się zlekceważony i zacznie zakładać róże dla bliskiej mu osoby i wszyscy wrócimy do punktu wyjścia: każdy się sam będzie modlił, bo emocjonalni ochotnicy po drodze odpadną wraz z emocjami. Tak więc meta takiego… Czytaj więcej »

Gabriela (GJ)
Gość
Gabriela (GJ)

Straciłam poczucie misji w pokazywaniu niektórym księżyca i pierwszego śniegu na świerkach. Takie łaski mi się wymodliły w tym Wielkim Tygodniu, sobota i Noc Zmartwychwstania była cudem dla mnie i bliskich mi osób. Szkoda mi teraz wyrabiać na nowo nawyk regularnego zaglądania tutaj. Co ja mogę dodać? Dziś nic, za ładnie wszędzie i cieszy mnie , że ktoś się dziecka spodziewa, że babcia Frania lepsza, że małej Lidce wyniki badań pokazują wzrost niektórych parametrów o 30 % . Oj, napędziła nam dziewczynka strachu:-).

Sunny
Gość
Sunny

Niech wam dwom w jednej osobie Bog blogoslawi i wypelni wam pustke potrzebnymi wam darami!
Amen!

Gosia
Gość
Gosia

Czy jest jeszcze możliwość dołączenie do wspólnej modlitwy dziś dopiero weszłam na stronę i przeczytałam o rozy (wiadomo święta później wyjazd do rodziny i brak czasu) odmawiam już w intencji Alicji i chorych dzieci. Jeśli można to jaką modlitwę mogę odmawiać a może przejmą któraś od Marii.

Sunny
Gość
Sunny

Gosiu, dopisalam Cie do Wniebowziwziecia obok Marii.
Dziekuje Ci bardzo!

Gosia
Gość
Gosia

I ja dziękuję. Jeśli modlitwa może komuś pomóc to jest piękna inicjatywa. W dzisiejszych czasach ludzie myślą o sobie ale jak okazuje się nie wszyscy. Sama jestem chora i jestem matka i nie mogę przejść obojętnie obok cierpienia innych. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Sunny
Gość
Sunny

NOWENNA POMPEJANSKA POD PATRONATEM JANA PAWLA II Nowenne zaczelismy 26 kwietnia, a konczymy 18 maja (urodziny Jana Pawla 2). Odmawiamy modlitwy w dowolnej porze. Czesc Blagalna konczymy 21 kwietnia, czesc dziekczynna zaczynamy 22 kwietnia. Bede przypominac. Dziekuje wszystkim uczestnikom za wsparcie. Jesli ktos jeszcze chcialby dopisac sie do nowenny, to ZAPRASZAMY! Janie Pawle II nasz święty orędowniku, Wspomożycielu w trudnych sprawach Ty, który swoim życiem świadczyłeś wielką miłość do Boga i ludzi Prowadząc nas drogą Jezusa i Maryi w umiłowaniu obojga, pragnąc pomagać innym. Przez miłość i wielkie cierpienie ofiarowane za bliźnich, co dzień zbliżałeś się do świętości. Pragnę prosić… Czytaj więcej »

m-g -m
Gość
m-g -m

Kto jest zainteresowany zjazdem Róży św. Jadwigi w Trzebnicy, proszę się odezwać. Ja napiszę do samych członków, ale może są sympatycy. Myślę o czerwcu, jak się skończy rok szkolny.

m-g -m
Gość
m-g -m

Trzy osoby potwierdzają mailowo. Proszę pisać na ten adres lub maile podane przy różach
mgorskamd@wp.pl

m-g -m
Gość
m-g -m

Podałam maila z małpą i moderuje się. Są potwierdzenia mailowe. Proszę pisać albo na adresy podane przy różach albo na mgorskamd małpa wp.pl

Zuzanna
Gość
Zuzanna

Jestem z Tobą i również liczę, że Bóg mnie wysłucha i sprawi, że kiedykolwiek będę szczęśliwa, z osobą którą bardzo kocham, ale niestety obecnie nie jestem ponieważ to jest niemożliwe… pozdrawiam

Katarina
Gość
Katarina

Podjęłam się odmawiania dziesiątki różańca(Wniebowstąpienie),w intencji schorowanej Agaty.Czy ktoś wie,jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy z tą Panią i dzieckiem?Katarina

Teresa A
Gość
Teresa A

Św.Jan Paweł II czuwa
Ja odmawiam za Agatę Nowenne do Krwi Jezusa zalecana przez ks.Anortha , demony nie maja dostępu do Agaty i dzieciatka .

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Dzisiaj 54 dzień NP,w intencji za Agatę i Jej dziecko…czy wiadomo jaka jest sytuacjs na dzisiaj,odnośnie obojga?

Teresa A
Gość
Teresa A

Katarzyna tak skończyliśmy NP za Agatke i jej dziecko. Czekam na wiadomość o nich.
O modlitwę prosiła mnie pani co są we wspólnocie o.Daniela . Już kilka razy nawet się dopytywałam . Jak tylko otrzymam wiadomość to napiszę , albo Sunny poinformuje bo ona zakładała różę to złozy komentarz