Lottie: 3 wysłuchane nowenny

Kochani, obiecałam, że dam świadectwo moich nowenn i właśnie to robię:).
Początkowo modliłam się o ocalenie uczucia między mną, a miłością mego zycia, która mnie zostawiła…. po wielu miesiącach spotkań i rozmów oznajmił mi, że nadal coś do mnie czuje, gdzie wcześniej zapierał się nogami i rękami… Następne 2 nowenny były o prowadzenie mnie w tej właśnie sprawie z chłopakiem,– oprócz oczywistego prowadzenia, które było widoczne jak na dłoni – dostawałam takie znaki i sytuacje, że oczom nie wierzyłam!!! – dodatkowo dostałam pracę marzeń!!! i działam w kierunku zawodowym! Ostatnia nowenna to prośba o odnowienie związku z Nim, jednak nadal się nie spełniła. Dziś zdecydowałam, że zrobię kolejną , 5tą nowennę w tej sprawie- jeśli jest to zgodne z Wolą Bożą, a różne znaki dają mi do zrozumienia, że tak, stąd moja nadzieja…Przyznam, że bałam się znowu robić Nowennę Pompejańską, bo wiem, jaki ma schemat działania – wszystko się wali i pali, dół, smutek, żal, mnóstwo przykrości i załamań. Ale postanowiłam, że zaryzykuję, bo Okazuje się , ze nowenne skończę dokładnie w dzień zakończenia mojej umowy w starej, znienawidzonej i doprowadzającej do depresji pracy. Wierzę, że to kolejny znak i że wtedy właśnie zacznie się dla mnie nowy etap! Dziękuję Matce Bożej za opiekę, prowadzenie i wysłuchanie intencji i przepraszam za moją niedojrzałość, brak pokory i podważanie Jej mocy – dopiero niedawno zauważyłam, że już 3 moje intencje się spełniły. Wierzę, że się uda, jeśli czyta to jakaś dobra Dusza, proszę choć o zdrowaśkę w intencji tego, aby dano nam szansę na odbudowanie związku, chodzi tylko o miłość….. Życzę Wam powodzenia, nie poddawajcie się…

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Klaudia Nowicka
Klaudia Nowicka
20.09.15 18:04
Halina
Halina
20.09.15 18:22

Dziękuję za Twoje świadectwo, jesteś wytrwała. Szczęść Boże. Pomodlę się za Ciebie

Paweł
Paweł
20.09.15 18:22

Ja jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny Pompejańskiej i jest jeszcze gorzej niż było, a dodatkowo pierwsza Nowenna nie została „wysłuchana” (zdaje sobie sprawę, że to nie kącik życzeń, ale łudziłem się, że jak wszyscy tutaj piszą świadectwa o otrzymanych i wymodlonych łaskach to ja też uzyskam upragnione łaski bo wszyscy jesteśmy takimi samymi i równymi ludźmi -a nie pragnę nie wiadomo czego).

moniczka
moniczka
20.09.15 22:09
Reply to  Paweł

Mam tak samo 🙁

Gosia
Gosia
20.09.15 19:02

A czy to po prostu nie jest tak, że nowenna jest nam podsuwana przez Boga po to, by była naszym kołem ratunkowym do przejścia trudnych chwil. Powiedzmy sobie szczerze, kiedy tak naprawdę większość z nas chwyciła za różaniec? Przypuszczam, że większość z nas zrobiła to wtedy, gdy czuliśmy już całkowitą bezsilność w danych sprawach. Wydaje mi się, że to nie automat…który spełnia nasze życzenia. To raczej forma tarczy ochronnej przed smutkiem, przygnębieniem to forma pocieszenia, pogodzenia się z daną sytuacją. To trudne…ale piękno tego polega na tym, że działa SUBTELNIE, delikatnie czasami niezauważalnie na ten czas. Z pewnością jest to… Czytaj więcej »

mena
mena
20.09.15 19:05

Może Twoje naczynie w tej sprawie jest wieksze i potrzeba więcej modlitwy.

Joanna
Joanna
20.09.15 20:30

Gosiu podpisuje się pod Twoim komentarzem:)

barbara
barbara
20.09.15 22:11

Odmawiam NP i czekam ,mysle ze najpierw musze poradzic sobie sama z soba i otrzymuje laski dla siebie ,. z czego jestem bardzo wdzieczna Matce Bozej ze pokazuje mi moje zycie ,moje bledy i grzechy ,,, ,tak to nie koncert zyczen ,pokora, pokora,pokra a cud nastapi . Pozdrawiam

Aśka
Aśka
22.09.15 00:19

Ja również nie uważam, żeby to był koncert życzeń, ale skoro chcę dobrze postępować, to chcę być fair wobec osoby w związku, z którą się modlę. Ostatnie moje świadectwo niestety pełne pytań, „wątpliwości” nie zostało tu zamieszczone nie wiem z jakiego powodu. Dopiero gdy zaczęłam modlić się trzecią nowenną w intencji innej osoby, otrzymałam łaskę, o którą wcześniej prosiłam. Czy to właśnie na tym polega?, że otrzymujemy łaski gdy nie jesteśmy egoistyczni i modlimy się za innych? Ja również modlę się o miłość ale tylko swoją, żebym to ja ją poczuła, nie próbuje wymusić na innych tej miłości tylko na… Czytaj więcej »

9
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej