Stefania: wiele otrzymanych łask

Pragnę gorąco podzielić się tym, co dokonuje się w nas w czasie odmawiania Nowenny Pompejańskiej.Ja już 10-ty raz skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską- za każdym razem w innej intencji- modlę się za swoich bliskich.
Modlę się w intencjach moich bliskich- a dodatkowo ja otrzymuje wiele łask-otwierają mi się oczy, widzę wiele spraw inaczej niż dawniej. Nie za każdym razem otrzymuję od razu tego o co proszę, – widocznie inna jest wola Boga.
Ale otrzymuję pokój w sercu, ufność Bogu i pewność, że Bóg spełni moją prośbę.Nie żyję w lęku, strachu, bo wiem, że Dobry Bóg pokieruje tymi sprawami o które proszę w sposób jak najlepszy. Polecam Wam kochani z całego serca Nowennę Pompejańską- nie zależnie o co będziecie prosić, otrzymacie więcej- pokój i radość w sercu, ufność, że skoro skoro już przez wstawiennictwo Matki Bożej sprawa została przedstawiona Bogu- to otrzymacie to o co będziecie prosić.
Zachęcam gorąco do modlitwy,a Wasze życie zmieni się , zaczniecie żyć żywą wiarą, w radości i obfitości.
Szczęść Boże.

Nabożeństwo pierwszych sobót

z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz

z tajemnicami światła!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aleksander
Aleksander
02.08.15 17:32

Oj , ja juz skonczylem nowenne i jak narazie zadnej laski nie otrzymalem nawet ta o ktora prosilem. Od dzis zmawiam 2 NP w tej samej intencji bo sytuacja po ludzku nie jest do rozwiazania ale brakuje mi wiary i gdzies tam moja nadzieja sie wypalila. Coz , nie mam innego wyjscia jak zaufac naszej Mamie Niebieskiej 🙁

Mariusz
Mariusz
02.08.15 17:51

„Bo zaprawdę powiadam wam, gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy, to powiedzielibyście tej górze: Przenieś się stąd tam, a przeniesie się, i nic niemożliwego dla was nie będzie” (Mt 17,20).

Krystyna
Krystyna
02.08.15 22:22

Aleksandrze, a jednak wierzysz w pomoc Maryji i bardzo dobrze. Kołaczcie a będzie….

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x