Justyna: wiele łask od Maryi

Chciałabym złożyć swiadectwo, obecnie odmawiam już 4 Nowennę. Zanim zaczęłam odmawiać Nowennę na różańcu modliłam się tylko koronką do Bożego Miłosierdzia, różaniec wydawał mi się zbyt czasochłonny, długi. Ale moja przyjaciółka Chwała Panu za nią 🙂 zaczęła mi opowiadać o Nowennie Pompejańskiej, a ja jej mówiłam 3 różańce dziennie przez 54 dni?? nie dam rady, nie mam czasu daj spokój. Ona powiedziała „mi dasz radę, możesz odmawiać np. 1 różaniec rano, 2 popołudniu a 3 wieczorem zajmie Ci to tylko 15-20 min na 1 cześć” pomyślałam dobra spróbuję. Pierwsza Nowenna nie obyła się bez trudności w odmawianiu, zmęczenie, brak czasu ale nie poddałam się i odmawiałam dalej. Matka Boża przyszła mi z pomocą modliłam się o dobre rozwiązanie moich problemów, musiałam sprzedać szybko dom, który nie był bardzo atrakcyjny i kupić cos innego. Już w trakcie odmawiania znalazł się dobry kupiec, doszło do transakcji,l udało mi się też kupić inny dom w dobrej cenie także dobroć Naszej Mateńki jest niezmierzona:) Przy Nowennie modliłam sie także o nawrócenie pewnej osoby ale ta łaska jeszcze nie przyszła więc trwam w modlitwie dalej za tą osobę. Kolejną Nowennę odmawiałam w intencji znalezienia pracy ponieważ zostałam nagle zwolniona z pracy. I tu Maryja mnie nie zawiodła pod koniec odmawiania Nowenny zadzwonił telefon uwaga – z mojej byłej pracy, szefowa zapytała czy nie chcę wrócić tam. Bóg jest dla nas miłosierny i wybacza nam więc ja też wybaczyłam tą przykrosc która mnie spotkała w tamtym miejscu i wróciłam do pracy. Na owoc modlitwy mojej 3 Nowenny czekam, możliwe że już powoli ta łaska do mnie przychodzi, pewna nie jestem. 4 Nowenna która odmawiam obecnie jest w sprawie, w ktorej po ludzku nie da się nic zrobić Pan Bóg przez wstawiennictwo Najświętszej Marii Panny może pomóc, jestem przekonana ze moja prośba została wysłuchana i teraz trzeba czekać cierpliwie (tez modlitwa wstawiennicza potwierdziła tą łaskę, dostałam słowa poznania, które potwierdzają że Bóg ma wszystko pod kontrolą) i trwać w modlitwie dalej. Całościowo można by powiedzieć, że podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej Maryja dala mi dar modlitwy różańcowej, modlitwy wstawienniczej też za inne osoby, pokój w sercu, ii uchroniła i chroni nadal mnie przed wieloma zagrożeniami, przed zlem, morze innych, małych łask także otrzymałam, wiele „burz” w mojej pracy ominęło mnie. Polecam wszystkim odmawiania tej Nowenny. Dzięki Ci Mateńko za Twoją miłość i dobroć. Chwała Panu!

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Krystyna
Krystyna
02.08.15 16:16

Dziękuję za wspaniałe i budujące Świadectwo.
Takie prawdziwe i szczere.
Jeszcze jestem w trakcie odmawiania części Dziękczynnej i czuję – Dar Modlitwy,pokoju,
bezpieczeństwa i zrozumienia innych.
Szczęść Boże !

Ufająca
Ufająca
02.08.15 20:43

Nowenna pomaga spojrzeć na wiele spraw z innej perspektywy. Modliłam się nowienną głównie za bliskich. (Raz za siebie – o dobrego męża, ale widocznie to nie jest mi jeszcze pisane, mimo, że wiek już robi swoje.) Za to otrzymałam wiele innych łask: spokój, pogodę ducha, wiarę w to, że będzie lepiej i ufność. Czuję się spokojniejsza, jeśli pojawiają się problemy. Jeśli chodzi o pracę – wymarzoną. Modliłam się do Josemarii Escrivy ( I nadal się modlę.) Dostałam wymarzoną – póki co na okres próbny i bardzo bym chciała zostać. Ufam, że tak będzie. Odmawiam kolejną i ufam, że intencja zostanie… Czytaj więcej »

Ufająca
Ufająca
02.08.15 20:54

Dodam jeszcze, że zaczęłam spotykać na swojej drodze osoby wierzące, z którymi mogę rozmawiać o wierze. Dzielić się spostrzeżeniami, uwagami i pogłębiać wiarę. Nikt nie wstydzi się mówić o kuszeniach złego (Nikt tego nie neguje – każdy wie,co szatan potrafi). W poprzedniej pracy – byłam wyśmiewana to za dużo powiedziane, ale nie traktowano mnie poważnie dlatego, że chodzę do kościoła, modlę się. Nie można było porozmawiać na tematy związane z wiarą. A jak poruszyć chciałam temat kuszenia złego – niestety była inna reakcja. Teraz dochodzę do wniosku, że czas oczekiwania był próbą, czy wytrwam. Jestem tu gdzie powinnam – z… Czytaj więcej »

Sandra Olszewska
Sandra Olszewska
26.08.15 10:14

Chwala panu

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej