agnieszka: Cud życia dla mamy

Chciałabym podziękować Matce Boskiej za życie mojej mamy,za to ze jest z Nami.Moja mama ciężko zachorowała na nowotwór płuc z przerzutami do wątroby,węzłów chłonnych.W lutym 2015 r. rozmawiałam z lekarzem,który stwierdził ze mojej mamie pozostało parę tygodni życia-do pól roku.Zaczęłam odmawiać po raz pierwszy nowennę pompejańską w intencji uzdrowienia mojej mamy z choroby nowotworowej.Po dwóch cyklach chemii nastąpiła regresja choroby.Po 2 kolejnych cyklach chemii stwierdzono progresje choroby ponieważ po badaniach Pani doktor powiedziała Nam ze pojawił się nowy przerzut do kości.Załamałam się.Płakałam jak dziecko.Skierowano mamę na scyntygrafie.Jest to badanie,mające na celu pokazać gdzie dokładnie są przerzuty.Okazało się ,ze przerzutów na kościec nie ma.Cud.Badanie tomograficzne wykazało przerzut a scyntygrafia pokazała ze przerzutów nie ma.Lekarz nie potrafi tego wytłumaczyć.Wiem,ze Matka Boska czuwa nad moja mama i to jest zasługa Matki Bożej.Mimo choroby moja mama czuje się dobrze.Chemie znosi dobrze.Teraz mama zacznie naświetlania.Mimo tak poważnej choroby mama bardzo dzielnie się trzyma i znosi to cale ciężkie leczenie.Dziękuję Ci Matko Boska Różańcowa z Pompejów za to ze Jesteś z Nami ,ze czuwasz nad moja mama.Wiem ,ze dzięki Matce Bożej Nasza mama będzie z Nami.
Chciałam jeszcze dodać ,ze odkąd zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską stałam się spokojniejsza.Moje życie się zmienia.Teraz jestem na etapie odmawiania drugiej Nowenny,tym razem w intencji mojego zdrowia.Dziękuję Ci Matko Boska za wszystkie laski.Dziękuję CI ZA ZYCIE MOJEJ MAMY.ZA TO ZE JEST Z NAMI I MOŻEMY SIĘ CIESZYĆ KAŻDYM DNIEM. PROSZĘ BY TYCH DNI BYŁO JAK NAJWIĘCEJ. Proszę o uzdrowienie mojej mamy z choroby.AMEN

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magdalena
Magdalena
08.08.15 19:38

Chwala Panu i Matce Najswietszej!Ja rowniez odmawialam nowenne w intencji mojej mamy,ktora takze zachorowala na rakaz przerzutami minelo juz 14 miesiecy od diagnozy i rozpoczecia leczenia,a mama czuje sie dobrze!!

Zbigniew
Zbigniew
08.08.15 20:02

Cieszę się bardzo, że Twoja mama czuje się dobrze. Też obecnie modlę się w intencji zdrowia mamy. Wiem, że Maryja nad nią czuwa i uprasza łaski. Stan zdrowia się poprawia, co jest dowodem na to, że ta modlitwa jest skuteczna a obietnica Maryi prawdziwa. Totus tuus Maryjo!!!

krysia
krysia
08.08.15 20:52

Chwała Panu !
Wzruszające i piękne Świadectwo, jak Matka Boża Pompejańska pomaga i oręduje ,aż nie ma na to słów wdzięczności.
Cudowne !

monika
monika
08.08.15 22:09

Piękne świadectwo, ja też jestem w podobnej sytuacji, modlę się o zdrowie mojej Mamy i jestem pewna, że Matka Boska mi pomogła i nadal będzie nam pomagać, wierzę w siłę tej modlitwy i życzę wszystkim dużo łask.

Katarzyna
Katarzyna
08.08.15 22:54

Modlitwa jest siłą! Dwa i pół roku temu odeszła moja Mamusia.Nie słyszałam wcześniej o Nowennie Pompejańskiej.Modliłam się innymi modlitwami,Bóg podarował nam 16 miesięcy czasu,za który pomimo,że w chorobie(białaczka),jestem wdzięczna do dzisiaj.Życzę wielu łaskdla Pani Mamy. z Panem Bogiem

O.A.
O.A.
09.08.15 01:14

Ja również zaświadczam o łaskach płynących dzięki odmawianiu Nowenny w intencji uzdrowienia z choroby nowotworowej mojej Mamy.

patryk
patryk
10.08.15 13:31

Widać piękne świadectwo . Różaniec to wielka broń.

Kasia
Kasia
10.08.15 18:22

Mam 28 lat i również zachorowałam na raka.Dzięki Nowennie Pompejańskiej jestem zdrowa. Dziękuję Ci Boże.

Izabela
Izabela
27.06.16 09:24

Boże jakie cudne świadectwo. Jak Mama się teraz czuje?

9
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x