Ewa: Świadectwo uzdrawiania z choroby nowotworowej

Cuda nie zawsze są natychmiastowe. One trwają w czasie w naszej ziemskiej rzeczywistości. Dotyczą m.in. mojej osoby. Bóg ma indywidualne podejście do każdego z nas. Dotyczy to również naszych organizmów. Cud uzdrawiania mnie został rozłożony w czasie. 

W lipcu b.r. minie 15 lat, kiedy dowiedziałam się (po rutynowej wizycie kontrolnej u ginekologa ), że mam raka sutka. Mastektomia, chemia, radioterapia i chormonoterapia – wszystko przeszłam. Oczywiście modląc się i polecając Dobremu Bogu za przyczyną Niepokalanej Maryi rodzinę (wraz z dwójką małych dzieci), która współuczestniczyła w moich zmaganiach. To była szkoła bezgranicznego zaufania. Byłam pod stałą kontrolą onkologa. Wydawało się, że problem minął, że wszystko ustabilizowało się. Aż tu nagle po 12 latach okazało się, że są przerzuty do kości.

Zdiagnozowano, że przy tych uszkodzeniach kości powinnam mieć zespół bólowy nie pozwalający mi poruszać się i żyć. Tymczasem funkcjonuję normalnie, jestem zdrowa. Wprawdzie aplikują mi leki, ale jestem zdrowa.

„Przypadkowo” – choć u Boga nie ma przypadków – rok temu dowiedziałam się o Nowennie Pompejańskiej. Wertując po internecie, natrafiłam na Waszą stronę. Nauczyłam się Nowenny Pompejańskiej. Jestem przekonana i ufam Niepokalanej Maryi, że powróciłam do zdrowia mimo iż obraz badań: scyntygrafii i PET – CT jest nieprawidłowy jestem uzdrowiona przez Matkę Boga – Człowieka. Sądzę, że przez te moje nieksiążkowe badania komputerowe Dobry Bóg pragnie coś przekazać.

Dziękuję Tobie, Matko Chrystusa!

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ania
Ania
26.05.15 23:11

Piękne świadectwo, życzę dużo zdrowia i Błogosławieństwa Bożego 🙂

Iwona
Iwona
31.05.15 19:00

Życzę Pani dużo zdrowia i bezgranicznego zaufania Bogu,kto zaufa ten otrzyma wiele,

2
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x