Żaneta: Modlitwa o rodziców, żeby byli dobrym małżeństwem

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od kolegi, który modlił się w mojej intencji w sprawie pracy, która się pojawiła. Nie dostałam tej pracy z powodu braku doświadczenia zawodowego. Mimo wszystko uwierzyłam w to, co się stało, i zaczełam odmawiać ją już 2 tyg. za rodziców, ponieważ ciągle się kłócili.

Martwiłam się o sytuacje w domu, że małżeństwo moich rodziców jest zagrożone rozstaniem poprzez ciagłe awantury, które doprowadziły tego, że moja mama wyjechała do Kielc mieszkać u siostry, a tata mieszkał ze mną. Przez ten czas modliłam się – wciąż nie było zgody, ale Matka Boża zsyłała na mnie łaski. Poznałam chłopaka, którego nie mogłam znaleźć już od 5 lat, zaczęły dziać się dobre rzeczy. Chłopak, którego poznałam, sprawia wrażenie zakochanego i chce pomóc mi w życiu, także i w sferze materialnej – żebym nie musiała szukać pracy, a mieć swoją działalność gospodarczą.

Po 2 tyg. odmawiania nowenny aż po ten czas jak ja odmawiam rodzice znów zaczęli rozmawiać ze sobą. Tata chce odwiedzić mamę w Kielcach i z powrotem dzieje się dobrze. Dziękuje bardzo z całego serca Matce Bożej że mnie wysłuchała! Bedę się do niej cały czas modlić i wiem, że to właśnie ona słucha nas wszystkich i pomaga w problemach i ciężkich chwilach w życiu.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
Zadowolonakk Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
kk
Gość
kk

Zastanawiam się właśnie nad taką intencją przy kolejnej nowennie. Mam nadzieję ze w małżeństwie Twoich rodziców zagości miłość i wzajemny szacunek.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Też odmawiała NP się w podobnej intencji za moich rodziców ( małżeństwo z kilkudziesięcioletnim stażem ). Jak się kłócili tak się nadal kłócą ale prawie codziennie zaczęli razem odmawiać różaniec 🙂