Zacznij nowennę w Niedzielę Miłosierdzia, zakończ w Boże Ciało!

Wiele osób modliło się nowenną pompejańską od Środy Popielcowej do dzisiaj – Niedzieli Miłosierdzia.

Ufnie czekamy na Wasze świadectwa.

Jeśli zaczniesz nowennę pompejańską dzisiaj 12 kwietnia 2015 r., to część błagalną skończysz 8 maja, w święto Sanktuarium Królowej Różańca w Pompejach! Ostatni dzień nowenny przypadnie na 4 czerwca 2015 r., w Boże Ciało!

Zatem jeśli masz intencję, nie wahaj się, zacznij już dziś!

Nie znasz nowenny pompejańskiej? – zobacz instrukcję krok po kroku albo na stronie www.nowenna-pompejanska.pl

17
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
8 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
11 Autorzy
AnnaeweMarzenkaPisareczkaWierząca Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Marek
Gość
Marek

Warto dodać, że w dniu 4 czerwca., czyli sugerowany dzień rozpoczęcia nowenny, wypada w tym roku święto Bożego Ciała 🙂

Marek
Gość
Marek

Oczywiście miałem na myśli dzień zakończenia w dniu 4 czerwca 😉

Teresa
Gość
Teresa

Dzisiaj kończę właśnie jedną nowenne pompejanska i zaczynam dwie …ufam, że i tym razem wytrwam do końca.. Kiedyś odmawialam 3 na raz… Ta modlitwa pozostanie ze mną do końca mej ziemskiej wędrówki….módlcie się ta nowenna a zobaczycie jakie cuda zaczną dziać się w Waszym życiu.. Zaznaczam, że jeszcze parę lat temu szkoda było mi czasu na modlitwę a o różancu już nie wspomnę, dzisiaj modlę się bardzo dużo i czerpię z tego radość…

AlaJ
Gość
AlaJ

Zaczynasz dwie naraz?

Teresa
Gość
Teresa

Tak Ala, dwie na raz ..szkoda marnować czasu 🙂
Mam dwie pilne intencje, więc muszę dać radę 🙂
Zaznaczam, że nie chodzi o prośbę związana ze mną..

Dorota
Gość
Dorota

ja tez skonczylam dzisiaj swoja 3 NP i za chwile zaczynam z radiem nastepna.

Wierząca
Gość
Wierząca

Szczęść Boże !
I ja dziś rozpoczęłam NP 🙂 Będę się modlić za nas wszystkich, byśmy wytrwali… by nasza modlitwa była cicha i pokorna… podobała się Bogu i Maryi… by została wysłuchana, jeśli taka jest Wola Naszego Pana… Z Bogiem ! Wspierajmy się nawzajem 😉

Pisareczka
Gość
Pisareczka

Szczęść Boże. Jestem jedną z osób, które zakończyły wczoraj Nowennę rozpoczętą w Środę popielcową. Jest to moja 3 nowenna i chociaż przymierzałam się do jej odmówienia już jakiś czas – to właśnie w środę popielcową w trakcie mszy przyszło do mnie przynaglenie, że mam zacząć odmawiać nowennę. Na owoce z intencji będę musiała poczekać ale też intencja była bardzo trudna. Oddaję wszystko wstawiennictwu Najświętszej Panienki i woli Boga Ojca naszego. Jednak tym razem różaniec przyniósł mi prawdziwy spokój duszy. Pomógł mi w tym szczególnym czasie wielkiego postu. Życzę wszystkim wszelkich błogosławieństw na czas modlitwy i na każdy dzień. Z Panem… Czytaj więcej »

Marzenka
Gość
Marzenka

Moje zapytanie: Czytałam, czytałam nt Nowenny i źle zaczęłam:( W dniu dzisiejszym zorientowałam się, że Tajemnice odmawiałam tak jak odmawia się w Różańcu np Tajemnica Radosna (poniedziałki i soboty) itd…..nie odmawiałam wszystkich części…….czy to jest duży błąd? czy mogę kontynuować Nowennę poprawnie czy muszę zacząć od nowa?

Odpowiedź: Tak, powinnaś zacząć od początku. codziennie 15 tajemnic.

Dziękuję za odpowiedź……….czy jeśli teraz odmawiam Nowennę poprawnie mogą ja kontynuować? i nadrobić te źle odmawiane dni? Strasznie szkoda mi tych poprawnych dni….poza tym byłam nieświadoma jak poprawnie powinno się Nowennę Odmawiać:)

Kolejną zacznę i skończę poprawnie:)

Bóg zapłać

Pisareczka
Gość
Pisareczka

Marzenko, nie ma straconych dni. Każda modlitwa to dialog z Bogiem 🙂 Zasady nowenn są określone jako codzienna modlitwa w takiej a takiej ustalonej konwencji.

ewe
Gość
ewe

mam pytanie , otoz jestem czesto poza domem , dojezdzam do pracy okollo 250 km w dwie strony, zaczelam odmawiac nowenne w pracy , miedzy jedna narkoza a druga, czy ta modlitwa bedzie mila Matce Bozej, jest to dla mnie bardzo wazne ….. mam ogroma prozbe i mam nadzieje ze moja intencja bedzie wysluchana

Anna
Gość
Anna

Czy mogę zacząć odmawiać nowennę jakiegokolwiek dnia? Czy musi to być Święto Maryjne aby rozpocząć? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.