Jak odmawiać nowennę pompejańską?

Nowenna pompejańska zwana jest nowenną nie do odparcia z tego powodu, ponieważ Matka Boża dała obietnicę, że każdy, kto odmówi przez 54 dni różaniec modląc się o konkretną łaskę, ten ją otrzyma.Objawienie Matki Bożej z tą obietnicą zostało opisane przez bł. Bartola Longa i możesz przeczytać je tutaj.

Jeśli potrzebujesz pomocy – módl się tą nowenną! Zaproś do tej modlitwy innych! Podziel się otrzymanymi łaskami!

Jak odmawiać nowennę pompejańską?

To proste! Przez 54 dni odmawiamy codziennie 15 tajemnic różańca modląc się w jednej intencji oraz dodając do „standardowych” modlitw różańca kilka krótkich modlitw początkowych i końcowych.

Aby się nie pogubić, warto zaznaczyć sobie w kalendarzu dni rozpoczęcia i zakończenia nowenny wraz z dniami przejścia części błagalnej (pierwsze 27 dni) w dziękczynną (drugie 27 dni).

Instrukcja nowenny pompejańskiej

Poniżej przedstawiamy krótkie instrukcje różańca i nowenny pompejańskiej.

1. Różaniec – czym jest i jak się na nim modlić? – Niezbędne podstawy

Nowenna pompejańska opiera się na różańcu.

Każdy widział różaniec, lecz nie każdy umie się nim posługiwać. Zatem przypomnijmy, czym jest modlitwa różańcowa.

 1. Różaniec składa się z trzech części (radosna, bolesna i chwalebna). W 2002 r. Jan Paweł II dodał część światła, której nie musimy odmawiać w nowennie pompejańskiej (chociaż warto! –  więcej…).
 2. Każda część różańca liczy 5 tajemnic – wymienione są one niżej.
 3. Z kolei każda tajemnica to jedna dziesiątka różańca. Tajemnice te rozważamy modląc się na danej dziesiątce.
 4. Tak więc policzmy: 3 części różańca x 5 tajemnic daje 15 dziesiątek do odmówienia codziennie w nowennie pompejańskiej.

Jeśli nie znasz wcale różańca i jego modlitw, to zobacz, tutaj jest wszysto wyjasnione.

2. Nowenna pompejańska krok po kroku 

 1. Najpierw żegnamy się znakiem krzyża.
 2. Potem podajemy intencję i mówimy: „Ten różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca świętego”.
 3. Przechodzimy do modlitw początkowych różańca (Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3 Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu) – odmawiamy jeden raz, na początku nowenny w danym dniu.
 4. Następnie odmawiamy różaniecpiętnaście tajemnic (15 dziesiątek) – nie musisz wszystkich na raz.
 5. Po skończeniu różańca modlimy się krótką modlitwą (błagalną lub dziękczynną – zobacz niżej). Wystarczy tę modlitwę odmówić raz na dzień, na końcu różańca.
 6. Na samym końcu modlimy się modlitwą „Pod Twoją obronę” oraz trzy razy z ufnością i wiarą mówimy: „Królowo Różańca świętego, módl się za nami!”

3. Modlitwy błagalne i dziękczynne w nowennie pompejańskiej

Modlitwy końcowe w trakcie części błagalnej – modlimy się tą modlitwą przez pierwsze 27 dni nowenny.

Pomnij o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony. Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie. Amen.

Modlitwy końcowe w trakcie części dziękczynnej – modlimy się tą modlitwą przez drugie 27 dni nowenny.

Cóż Ci dać mogę, o Królowo pełna miłości? Moje całe życie poświęcam Tobie. Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, o Dziewico Różańca Świętego z Pompejów, bo gdy Twojej pomocy wezwałem, nawiedziła mnie łaska Boża. Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby i niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali. O, gdyby cały świat wiedział jak jesteś dobra, jaką masz litość nad cierpiącymi, wszystkie stworzenia uciekałyby się do Ciebie. Amen.

Cuda i łaski Królowej Różańca Świętego w Pompejach

Cena promocyjna 20,00 zł Cena 24,50 zł

4. Masz pytania?

Jeśli masz jakieś wątpliwości, zajrzyj do tego poradnika „Najczęstsze pytania„!

5. Pomoce w nowennie pompejańskiej

Bezpłatna aplikacja do nowenny pompejańskiej na telefon, książka albo różaniec?

Zobacz tutaj:

Pomoce w nowennie pompejańskiej

Tajemnice różańcowe wg kolejności w nowennie pompejańskiej

Część pierwsza — Tajemnice Radosne

 1. Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie
 2. Nawiedzenie świętej Elżbiety
 3. Narodzenie Pana Jezusa
 4. Ofiarowanie Pana Jezusa w świątyni
 5. Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni

Część druga — Tajemnice Światła (nie obowiązkowe)

 1. Chrzest Pana Jezusa w Jordanie
 2. Objawienie się Pana Jezusa w Kanie Galilejskiej
 3. Głoszenie królestwa i wzywanie do nawrócenia
 4. Przemienienie Pańskie na górze Tabor
 5. Ustanowienie Eucharystii

Część trzecia — Tajemnice Bolesne

 1. Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu
 2. Biczowanie Pana Jezusa
 3. Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa
 4. Dźwiganie krzyża na Kalwarię
 5. Ukrzyżowanie i śmierć Pana Jezusa

Część czwarta — Tajemnice Chwalebne

 1. Zmartwychwstanie Pana Jezusa
 2. Wniebowstąpienie Pana Jezusa
 3. Zesłanie Ducha Świętego
 4. Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny
 5. Ukoronowanie Maryi na Królową nieba i ziemi

Zestaw pompejański + obrazki gratis!

Cena promocyjna 25,90 zł Cena 32,90 zł

2488
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1096 Wątki komentarzy
1392 Wątki z odpowiedziami
98 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
913 Autorzy
AnnaAnnaAndrzejGabrielaJustyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
aga
Gość
aga

8-go listopada zaczynam Nowennę Pompejańską w intencji swojego Ukochanego, który jest alkoholikiem, po akcie apostazji, wyniszczanym przez szatana. Bardzo proszę o wsparcie i modlitwę, bo jest tak beznadziejnie, że tylko Bóg może Mu pomóc.

Elżbieta schmiegel
Gość
Elżbieta schmiegel

Dziś zacznę sięodlic za moje zdrowie

Elżbieta schmiegel
Gość
Elżbieta schmiegel

12 11.2018 będę odmawiać nowennę za moje zdrowie jestem po operacji kolanai dostałam trompoze jest to bardzo niebezpieczna choroba żył może doprowadzić do śmierci
.w nadziei że tylko pomóc może mi modlitwa i , Bóg Amen

Julita
Gość
Julita

WItam , zaczęłam moja kolejna nowennę, odmwiam w intencji chorej mamy . Mam pytanie ,na które nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi. Zawsze na początku nowenny deklarowałam się czy będę mówić 3 czy tez 4 tajemnice. Bywało różnie moja przedostania nowenna to były właśnie 4 tajemnice, ostatnia 3. Tym razem po raz koleiny chce odmawiać 4 tajemnice i stad moje pytanie.. czy dozwolone jest aby odmówić w „wyjątkowych” sytuacjach 3 tajemnice jeśli zaczęłam moja nowennę z dodtalo tajemnicy światła ? Mam teraz taki okres, ze ciezko o wolna chwile w ciągu dnia, modlę się tylko późnym wieczorem, czasami jestem bardzo zmęczona.… Czytaj więcej »

Rafał
Gość
Rafał

Bóg nie jest księgowym i nie rozlicza skrupulatnie każdego słowa. Tak myślę. Najważniejsze jest serce i szczera miłość. Ja pracuję 24 na 48 godzin co zmusza mnie do odmawiania nowenny z przerwami i nie mam najmniejszej wątpliwości, że jest w oczach Miriam równie ważna jak ta odmawiana dzień w dzień przez 54 dni. Bóg jest dobry i zna Twoje serce lepiej niż Ty sama, zna Twoje intencje i przeszkody. Miłość zawsze ponad prawem. Widzę jakie zmiany w serduchu zrobiła u mnie nowenna, którą odmawiam w taki właśnie sposób od ponad dwóch lat w różnych intencjach. Staram się mówić 4 tajemnice… Czytaj więcej »

Gosia
Gość
Gosia

Rafale takie odmawianie nowenny wiele zmian uczyniło w twoim serduchu, ale czy któraś z próśb została wysłuchana?

Rafał
Gość
Rafał

Tak. W Sylwestra urodziła mi się córa:) Ma na imię Bogumiła:). Wcześniej prosiłem, aby Bóg wyprostował moje pogmatwane i momentami strasznie trudne życie i dziś wszystko jest na tak. Kiedy dowiedziałem się, że moja żona jest w ciąży prosiłem Miriam o potrzebne łaski i okazało się, że dziewczyny siłowały się przez miesiąc aby Gusia nie była wcześniakiem i dzięki Bogu dały radę, Bogusia urodziła się na plecach, czyli w tak zwanym ułożeniu księżycowym co jest wskazaniem do cesarskiego cięcia, jednak wszytko działo się zbyt szybko podobno i Monika urodziła naturalnie a poród trwał tylko siedem i pół godziny, gdzie wszyscy… Czytaj więcej »

Rafał
Gość
Rafał

Przepraszam, że ta moja pisanina jakaś taka niezgrabna. Jakoś tak wyszło

Zofia
Gość
Zofia

Rafał, piękne świadectwo wiary!

Rafal
Gość
Rafal

Dziekuje.

Nadia
Gość
Nadia

Chwalą Panu!Rafalie! Cieszę się razem z Tobą!

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Witaj Julito, na tej stronie jest wyjaśnione, że aby nowenna była ważna wystarczą 3 części różańca, bo jak została ona oddana wiernym do odmawiania tylko 3 części różańca były znane. Dopiero Ojciec święty Jan Paweł II ogłosił czwartą część różańca dlatego ta część nie jest obowiązkowa w nowennie pompejańskiej. Ale można ją jak najbardziej odmawiać. Moim zdaniem nie ma to wiec znaczenia dla ważności nowenny czy odmówisz dziennie 3 czy 4 tajemnice. Pozdrawiam ciepło, z Panem Bogiem 🙂

Dancia
Gość
Dancia

Szczęść Boże.Chciałabym uzyskać podpowiedzi co do nowenny pompejańskiej chodzi mi o to , że w 27 dniu odmawiamy 30 dziesiątek różańca przechodząc płynnie z części błagalnej w dziękczynną . Czy tak ? Z góry dziękuję

Magda
Gość
Magda

27 dnia odmawiasz jeszcze modlitwę błagalną, a 28 dnia odmawiasz dziękczynną.

Dancia
Gość
Dancia

Dzięki ,dzięki serdecznie

Magda
Gość
Magda

☺ wszystkiego dobrego Ci życzę. Polecam Ci – i innym również – jeszcze „Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Maryi”, a następnie zawierzenie Panu Jezusowi przez ręce Maryi. Ks. Glas, ks. Łukasz Brus, ks. Chmielewski, o. Pelanowski wiele mówią o zawierzeniu na Youtube. Z serca polecam, ja miałam spore obawy, a dziś żałuję, że tak późno przystąpiłam do zawierzenia. Mogę więcej napisać, jeśli chcesz. Pozdrawiam

Radek
Gość
Radek

Proszę wiecej o tym zawierzeniu napisać

Magda
Gość
Magda

Napiszę obszernie w nowym (świeżym) komentarzu (w kilku częściach), a nie w odpowiedzi, w przeciwnym razie treść nie będzie czytelna. Potrzebuję nieco czasu, by przekształcić swój tekst o zawierzeniu wcześniej napisany dla mojej wspólnoty. Do wieczora lub do jutra powinnam się wyrobić. Zamiast nicka będzie tytuł „Zawierzenie”
Pozdrawiam

Dancia
Gość
Dancia

Dziękuję ci Madziu z serca za odpowiedź i troskę. Będę wdzięczna za przesłanie tego traktatu nabożeństwa do Maryji. Ja również często słucham kazań, rekolekcji, nabożeństw księży takich jak ks. Chmielewski , Dziewiecki, Pawlukiewicz i inni. Warto słuchać takich kazań aby można swoje życie zmienić na lepsze . Pozdrawiam . Szczęść Boże

Magda - Zawierzenie
Gość
Magda - Zawierzenie

Część 1. Niestety nie mogłam wcześniej napisać o akcie zawierzenia. Sporo trudności nawet technicznych powstrzymało mnie, może nie bez powodu. Przystąpienie do zawierzenia jest Łaską Bożą, talentem z przypowieści, a każdy zakopany, zmarnowany talent może stać się obciążeniem na Sądzie. Mówi o tym również autor Traktatu, by decyzja o zawierzeniu była świadoma, przemyślana. Tydzień czasu to zbyt mało, by przeczytać Traktat, zapoznać się z tematem przygotowań i tę decyzję rozważyć i podjąć w pełni świadomie. Dziś 8 grudnia z pewnością otrzymacie więcej Łaski, by zrozumieć na czym zawierzenie polega. Jesteście tu nie bez powodu, ponieważ jesteście zaproszeni przez Maryję do… Czytaj więcej »

Magda - Zawierzenie
Gość
Magda - Zawierzenie

2 część Dlaczego droga Maryi jest właściwa i piękna mówi ks. Łukasz https://youtu.be/seeMb2bxkp0 Święty Ludwik tłumaczy, dlaczego mamy zawierzyć Jezusowi za pośrednictwem Maryi, zamiast w inny sposób? Ponieważ Bóg postanowił zbawić ludzi drogą przez Maryję. Ponieważ Chrystus przyszedł na świat przez Najświętszą Maryję Pannę i przez Nią chce w świecie panować. Ponieważ sami jesteśmy zbyt ułomni i nie znamy woli Jezusa, ani nawet Jego Wizerunku: „220 (…) osoby pobożne, które w sobie lub w drugich chcą kształtować Chrystusa przy pomocy ćwiczeń innych niż to, jakie wykładam, doskonale mogę porównywać do rzeźbiarzy, co ufni we własną zręczność, pilność czy sztukę, twardy… Czytaj więcej »

Magda - Zawierzenie
Gość
Magda - Zawierzenie

3 część Na czym dokładnie polega zawierzenie? „28. Duszo wybrana! Nabożeństwo to polega na całkowitym oddaniu się Maryi jako niewolnik miłości, a przez Nią Jezusowi; na czynieniu wszystkiego z Maryją, w Maryi i dla Maryi. Wytłumaczę te słowa. 29. Trzeba wybrać odpowiedni dzień, by się oddać, poświęcić i ofiarować dobrowolnie i z miłości, bez przymusu, całkowicie i bez zastrzeżeń, swoje ciało i swoją duszę; swe dobra zewnętrzne, jak: dom, rodzinę, dochody; dobra wewnętrzne dotyczące duszy, a więc: swe zasługi, swoje łaski, swoje cnoty i zadośćuczynienia. Zauważyć tu trzeba, że przez to nabożeństwo dusza czyni ofiarę Jezusowi przez Maryję ze wszystkiego,… Czytaj więcej »

Jola
Gość
Jola

Troche pozno odzywam się, ale cale 54 dni odmawiamy 3 lub 4 części, czyli 27 dnia 3 lub 4 czesc a 28 dnia podobnie 3 lub 4 części i oczywiscie modlitwa początkowo – blagalna, później od 28 dnia – dziekczynna, nie 30 lub 40 dziesiątek-nie podwojnie.
Pozdrawiam serdecznie

Kasia
Gość
Kasia

Modlę się za łaskę zajścia w ciążę z moim kochanym mezem staramy się juz 3 lata … to już moja 3nowenna w tym roku i w tej intencji. Bardzo Proszę o modlitwę.

Ana
Gość
Ana

W pierwszą sobotę miesiąca pojedź ma Jasną Górę na zawierzenie. Najświętsza panienka czyni cuda i ” rozdaje ” dzieci
Sama jestem.tego przykładem i mam już dwu letniego synka

Kasia
Gość
Kasia

A długo po Zawierzeniu zaszlas w ciaze ?

Prosząca o modlitwę
Gość
Prosząca o modlitwę

Kasiu ja ze swojej strony polecam wspólną modlitwę, razem z mężem. Nam (jako małżeństwu) dużo to dało. W pierwszych dniach takich modlitw ryczałam jak bóbr, kiedy tylko wypowiadałam nasze pragnienie na głos. Prócz Trójcy Świętej i Maryi modlimy się jeszcze do świętych: Joachima, Anny, Józefa, Rity, Filomeny, Joanny Beretty Molla, Dominika Savio, ojca Pio, Jana Pawła II, ostatnio też do św. Faustyny i Teresy z Lisieux, poza tym do bł: Bartolo, męczenników Zbigniewa i Michała, czasem do św: Antoniego, Gerarda, Tadeusza. Na stronie adonai niepłodność są fajne modlitwy o artykuły, warto tam zajrzeć. Ja korzystam też z aplikacji z nowennami,… Czytaj więcej »

Anonimka
Gość
Anonimka

Witaj Proszaca o modlitwę jak Twoje starania ? Jakieś postępy ?

Maria
Gość
Maria

8 grudnia rozpoczynam Nowennę Pompejańską o nawrócenie moich najbliższych .To moja pierwsza nowenna . Proszę bardzo o modlitwę w tej intencji. O wytrwanie. Bóg zapłać.

Zabka
Gość
Zabka

Drugi raz w życiu odmawiam nowennę pompejską i chce podzielić się z wami, że na sercu robi się lżej z każdym dniem jej dmawiania.

janina
Gość
janina

Od dziś zaczęłam się modlić za męża z którym się rozwiodłam 1,5 roku temu.Czy przyniesie ta modlitwa nawrócenie jego na ścieżkę wiary i ułożenie z samym sobą i światem.Los pokaże niby nigdy nie jest za późno.

Ewa
Gość
Ewa

Jestem w 2 ciąży. Choruje na SM bardzo się boję jak to wszystko przejdzie . Proszę Maryję o to aby dziecko urodziło się w pełni zdrowe. Jak skończę chce się modlić za siebie aby ta choroba uległa zatrzymaniu ! Dopomóż mi Matko !

Gosia
Gość
Gosia

Polecam też odmawianie psalmu 91:”kto się w opiekę oddał Najwyższemu..” To psalm ratujący życie. Mnie wiele razy uratował od śmierci, nauczyłam się go na pamięć i odmawiam codziennie

Anna
Gość
Anna

50000j.m. witaminy D3 codziennie przez pół roku, i choroba się cofa

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Ewa, zrób badania w kierunku boreliozy. Nie elisę. Najlepiej panel boreliozowy i koinfekcyjny w laboratorium dr Wielkoszyńskiego. Badania ANA na sm. U mnie też zdiagnozowano SM, które okazało się boreliozą. Dzisiaj właśnie zaczynam nowennę w intencji mojego uzdrowienia.

tez Ania
Gość
tez Ania

I ja planuję dziś rozpocząć nowennę. Nie wiem, czy tym razem uda mi się odprawić choć jedną małą nowennę, ale czuję jakieś wewnętrzne przynaglenie i zaproszenie by właśnie teraz podjąć nowennę pompejańską. No to spróbuję.

enia
Gość
enia

Dasz radę!

tez Ania
Gość
tez Ania

Dzięki, po prostu pójdę za tym przynagleniem.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Aniu, ja od roku, podczas każdej modlitwy, otrzymywałam w myślach odpowiedz o NP. Ale mój wewnętrzny bunt mi nie pozwalał przystąpić do niej. Od trzech dni odmawiam Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz 15. Dzisiaj wzięłam różaniec i rozpoczęłam NP. Bez żadnego wysiłku. Pamiętajcie o 8 maju!!! WIELKIE święto w Sanktuarium w Pompejach i odczytanie supliki do Królowej Różańca z Pompejów o godz 12.

Laura
Gość
Laura

Psalm 91 też znam na pamięć i odmawiam prawie codziennie od kilku dobrych lat, kiedy to przeczytałam historię żołnierzy pewnego ( chyba) brytyjskiego pułku, którzy codziennie odmawiali go podczas I Wojny Światowej i nikt z tego pułku nie zginął podczas działań wojennych. Mojego życia na razie ten Psalm jakoś nie zmienił ale kto wie. W każdym razie jest bardzo piękny.

tez Ania
Gość
tez Ania

Myślę, że rozumiem. Pozdrawiam 🙂

Agucha
Gość
Agucha

Ewa, wiem, że nie tak łatwo o ciążę przy SM oraz, że często lekarze odradzają (moja kuzynka ma SM i poki co ‚zakaz’ drugiej ciąży bo jej stan jest dośc słaby). Czytałam wiele o osobach, którym pomogła dieta dr Dąbrowskiej przy SM – to tak na przyszłość, pomodlę się za Twoje maleństwo i Ciebie.

Angelika
Gość
Angelika

Zgodnie z tym co Matka Boska obiecała ciężko chorej tak i mnie po jakimś czasie od ukończenia trzeciej nowenny w tej samej intencji dzieje się cud albo i cuda gdyż moja prośba była bardzo złożona. Wracam do zachwytu dziecka nad cudami. Dziękuję o Wielka Matko.

Sandra
Gość
Sandra

Witajcie, mam pytanie, które pojawiło mi się w 43 dniu nowenny. Na samym początku nowenny podaje cały czas te sama intencje: prośbę o zdrowie. Dzisiaj mój kolega powiedział, że w części dziekczynnej powinnam nie podawać intencji, tylko dziękować za łaskę zdrowia. I tu moje pytanie: czy muszę zaczynać kolejny raz część dziękczynna, czy to nie „przeszkadza”, jeśli mówię modlitwę dziękczynna na koniec nowenny?

Gabi
Gość
Gabi

Odmówiłam kilkanaście nowenn i zawsze w części dziękczynnej podawałam intencję. Przyznaje, że mnie zaskoczyłaś .

Gosia
Gość
Gosia

mnie również i to bardzo

Gabriela
Gość
Gabriela

Nie wiem skąd takie zmiany i kto je wprowadził? Prenumeruję KRŚ i posiadam płytę MP3 wyd. Rosemaria. Nie podano takiej uwagi. Przez 54 dni podaje się stale tę samą intencję.

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Ja przez wszystkie 54 dni rozpoczynam słowami „ten rożaniec odmawiam na Twoją cześć Krolowo Różańca Świętego w intencji ……”W części dziekczynnej odmawiam na koniec modlitwę dziękczynną i potem Pod Twoją Obronę.

enia
Gość
enia

Bo tak powinno się chyba prawidłowo odmawiać jak piszesz Katarzyno. Ja też tak odmawiam

Sandra
Gość
Sandra

Dziękuję, rozwialyscie moje wątpliwości 🙂

Gabriela
Gość
Gabriela

Przez 54 dni powinna towarzyszyć niezmiennie ta sama intencja.

Justyna
Gość
Justyna

Polecam tą modlitwę. Nie raz się przekonałam ze działa cuda. Polecam również modlitwę do świętej Rity oraz 21 obietnic Jezusa.

Dagmara
Gość
Dagmara

Też polecam modlitwy do SW. RITY. WYMODLILAM u tej Wspaniałej Świętej. Wyjście z alkoholizmu mojej bliskiej osoby a piła codziennie i to na takim zginie była nie raz ze ręce opadaly a piła przez 26lat mojego życia. Pod 4 lat nie pije i za to chwała Sw Ricie ♥️
I WYMODLILAM moja mała istotę która ma już 4,5*roku. Także polecam.

Justyna
Gość
Justyna

Dziękuję, cieszę się , że udało się wymodlić prośbę. Już się modlę tą modlitwą, u męża wykryto nowotwór jądra. Modlitwy mnie nie uspokajają, boję się, nie umiem się chyba modlić, ale wierzę Panu Bogu i w swej duchowej ułomności proszę aby wszystko się poskładało.

enia
Gość
enia

Koronka – Jezus dotyka i uzdrawia
Na krzyżyku
Ojcze nasz, zdrowaś Maryjo, chwała Ojcu

na dużych paciorkach 1 raz Chwała Ojcu
na małych paciorkach różańca kolejno po 10 razy:
1- 10x Jezu błogosławię Cię i Ty błogosław mnie
2- 10x Jezu jesteś cudowny
3- 10x Jezu ufam Tobie. Jezu Ty się troszcz o moje sprawy
4- 10 Święty święty święty jest Pan Zastępów. Cała ziemia pełna jest Jego chwały
5 – 10x będziecie mnie szukać i znajdziecie Mnie albowiem będziecie Mnie szukać z całego serca
Na zakończenie:
Jezu kocham Cię.
Jezu jesteś cudowny. Uwielbiam Cię.
Jezu Twoje oczy są cudowne. Bądź uwielbiony
Jezu Twoje Oblicze jest cudowne. Wywyższam Cię Panie w moim życiu.
Amen

Justyna
Gość
Justyna

Dziękuję ♥️

enia
Gość
enia

Litania do Ducha Świętego z obietnicami Obietnice Ducha Świętego: Litania ta będzie się rozszerzać jak lawina. Jeśli ktoś ją przekaże innej osobie, będzie miał udział w jej modlitwach. Jeśli ktoś nie chce zachować owoców tej modlitwy dla siebie, może powiedzieć Duchowi Świętemu, w jakich intencjach pragnie je ofiarować. Jam Jest Duch Święty, Trzecia Osoba Trójcy Świętej. Słuchaj człowiecze Moich Słów, słuchaj uważnie. Dziś pragnę poprosić was Moje stworzenia, abyście zaczęli Mnie czcić w sposób szczególny. Pragnę, aby obchodzono każdego 3 dnia miesiąca, dzień przeznaczony ku czci Ducha Świętego. Głównym świętem nadal pozostaje Święto Zesłania Ducha Świętego. Ponadto proszę, aby każdy… Czytaj więcej »

enia
Gość
enia

Justyna wpisz Jezus Cie kocha modlitewnik i będą te modlitwy. Poczytaj z męzem „Cuda Najświetszego Imienia”,mąż ciągle niech wypowiada Jezu, to jest najpotęzniejsza modlitwa. Jak bedzie wypowiadał Jezu niech obserwuje swój organizm, jak będą jakieś dziwne dolegliwości niech sie nie lęka,minie. Zamów wino gidelskie do tygodnia Ci przyślą. W programie u p.Drzyzgi byl młody mężczyzna, który dawał swoje świadectwo. Doradzono mu aby smarował się winkiem i czytał z obrazka modlitwę, mówił ze nie wierzył,jak moze pomóc coś tam czytane z obrazka i mazać się winkiem,ale robił tak,został uzdrowiony z nowotworu. Miał w sobie wyjatkowy pokój, widac było że Matka Boza… Czytaj więcej »

Justyna
Gość
Justyna

Dziękujemy ♥️ winko już zamówione.

jacek pleskot
Gość
jacek pleskot

Ja tez mam bardzo szczery zamysł żeby rozpocząć modlitwe w intencji Joasi która straciła sens w miłość macierzyństwo i szczęście ,potrzebuje Waszego duchowego wsparcia, ponieważ Joasia jest dla mnie największym szczęściem i strasznie mi jest trudno z jej stanem ducha i duszy w której nie ma miejsca na nic

Sylwia
Gość
Sylwia

Na samym końcu modlimy się modlitwą „Pod Twoją obronę” oraz trzy razy z ufnością i wiarą mówimy: „Królowo Różańca świętego, módl się za nami!”Modlimy się po 3 części różańca czy po każdej części różanca?

Gosia
Gość
Gosia

Witam. Odmówiłam tę nowennę po raz trzeci. zawsze w tej samej intencji. dziś mam jeden dzień przerwy, jutro zaczynam kolejną. jutro też dowiem się, czy moje modlitwy zostaną przynajmniej w części wysłuchane. nie byłam przekonana do Różańca, ale ta modlitwa przynosi mi spokój. wierzę, ufam, że Pan przez wstawiennictwo Maryi mnie wysłucha, odpowie na wołanie… mój Przyjaciel powtarza, że Pan Bóg czasami odpowiada 5 minut za późno, ale zawsze zdąży. i o to Go proszę…

Dora
Gość
Dora

Super to ujales!Ciesze sie ze Ci sie udalo!Twoja postawa do Boga jest naprawde szczera i przekonujaca.Pozdrawiam i zycze szczescia,milosci,radosci i blogoslawienstw Bozego!

Maciej
Gość
Maciej

Rano odmawiam 2 tajemnice
Tj. RADOSNĄ I ŚWIATŁA.
Jak mam zakończyć część poranną?
CZY ZNAKIEM KRZYŻA WYSTARCZY CZY PO PROSTU PRZERWAĆ I WRÓCIĆ KONTYNUUJĄC WIECZOREM?

Maciej
Gość
Maciej

2 Części odmawiam. RADOSNĄ I ŚWIATŁA.
Przepraszam za błąd.

Iza
Gość
Iza

Witam, chciałam dopytać czy nowennę może odmawiać trzy osoby w jednej intencji, z podziałem na tajemnice. Czy wszystkie trzy tajemnice musi odmawiać jedna osoba.

Agnieszka
Editor
Aktywny
Agnieszka

Nowenny nie można dzielić na osoby jedna osoba musi ją odmawiać w jednej intencji aby to była nowenna pompejańska

Anna
Gość
Anna

Dziękuję Marii za córeczkę którą mi dała dzięki mojej modlitwie pompejanskiej mam taką ślicznotkę uważam że ta modlitwa ma moc dawania łask polecam każdemu kto ma jakiś problem lub inną przypadłość szczęść Boże wszystkim zaczynającym modlitwę…..

Sebastian
Gość
Sebastian

Mam pytanie, czy komuś udało się wymodlić intencję o którą się modlił.

serduszko
Gość
serduszko

Ja tak krótko, modlilam sie o uzdrowienie mojej duszy i aby Maryja zbliżyła moje serce do serca swego Syna Jezusa Chrystusa. W czasie trwania nowenny odbylam spowiedź generalna zaczęłam chodzić do kosciola modlić się. Przez 13 lat żyłam poza kościołem bez modlitwy bez eucharystii. Mój proces nawrócenia zaczął się od Matki Bożej Częstochowskiej. Później ogromne pragnienia by modlić się pompejanka która mnie właśnie pchnela do upozadkowania swojego życia duchowego i pojednania się z Bogiem. Dziś jestem Niewolnikiem Jezusa przez ręce Maryi według traktatu św Ludwika Tak jak prosiłam Maryja zbliżyła mnie do swojego Syna :)) Dla mnie to jest nieprawdopodobne… Czytaj więcej »

Irena
Gość
Irena

Witam czy myślicie że jak w połowie nowenny zapomniałam w dwa dni modlitw końcowych .to muszę nowennę zaczynać od nowa

enia
Gość
enia

dalej odmawiaj

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Moja siostra odmawiała za mnie Nowennę Pompejańską i ja spotkałam na swojej drodze Jezusa, jestem chora przewlekle, codziennie zmagam się z silnym bólem mimo przyjmowania sporej ilości lekarstw również przeciwbólowych, ale Matka Boża Pompejańska postawiła na mojej drodze swojego syna, by mnie ukochał, a Jego miłość sprawiła, że moja codzienność stoi w Blasku Pana. Dziękuję Ci Matko Boża Pompejańska.
Małgorzata

Kinga
Gość
Kinga

Witam. Mam pewien problem. W dniu dzisiejszym tj. 04.05.2019 mijać powinien 12 dzień nowenny. Jednakże przerwałam modlitwę. Dla czego? Bo przeczytałam, przynajmniej ja tak zrozumiałam, że przed KAŻDYM Różańcem należy wzbudzać Intencję czyli wymieniać ją TRZY RAZY DZIENNIE. I, że TRZY RAZY dziennie trzeba odmówić formułkę błagalną/dziękczynną? Czy ja źle coś zrozumiałam? No i chce się upewnić, że 27 dni z rzędu prosimy blagalnie, a potem dziekczynnie? Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie, ponieważ sprawa dotyczy bezdomności, w której się znajdujemy z Mamą od sześciu lat. Na początku widziałam w tym nadzieję na Lepsze jutro-dzięki Świętemu Józefowi o mały… Czytaj więcej »

tez Ania
Gość
tez Ania

Kinga, ja intencję wzbudzam raz przy modlitwie: ten różaniec ofiaruję… Potem modlę się Wierzę w Boga, Ojcze Nasz 3 razy Zdrowaś Mario, potem modlę się 15 dziesiątkami różańca, na koniec Pod Twoją Obronę, 3 razy Królowo Różańca Świętego módl się na nami i na sam koniec modlę się modlitwą błagalną w części błagalnej (przez 27 dni), a potem przez kolejnych 27 dni modlitwą dziękczynną. Przy czym te 15 dziesiątek nie musi być jednym ciągiem , można je sobie rozłożyć na cały dzień. Przed każdą dziesiątką robię sobie krótkie rozważanie.

Kinga
Gość
Kinga

Dziękuję, bo już zaczęłam wątpić, że robię coś nie tak…
Też ni dam rady naraz odmówić 15 dziesiątek, że względu, np.na pracę czy inne obowiązki. Ale staram się, choć zaczynają się schody, bo czuję, że powinnam od nowa zacząć…..

mena
Gość
mena

Pamiętaj ,że zło zawsze bedzie podpowiadać ,że robisz coś nie tak i bedzie dążyć abyś przerwała. W nowennie pompejańskiej najważniejszy jest różaniec , inne modlitwy są dodatkiem . Tak samo intencja jest ważna ,ale nie najważniejsza bo Maryja i tak wie co Ci na sercu leży.

Kinga
Gość
Kinga

Nie przerwałam całkowicie,lecz u mnie to jest tak,że zaczęłam Nowennę Pompejańską w dniu 23.04.tego roku. Problem polegał na tym,że podpadłam czymś dosyć ciężkim i zdecydowałam,że od wczoraj zacznę od nowa.
Wczoraj zaczęła się modlić także moja Mama. Trochę Ją jeszcze instruuję,ale już łapie- bo najpierw mówiła modlitwę błagalną,rano, a potem całość Różańca 😉
Zaznaczam,że pierwsza data trochę coś dla mnie znaczy,a ta druga,po tym jak dowiedziałam się,że to Dzień, w którym trzeba odmówić specjalną modlitwę -to już w ogóle….. 🙂

Emka
Gość
Emka

Tak, dokładnie, na tej stronie znajduje sie instrykcja jak prawidłowo odmawiać nowennę.

Kinga
Gość
Kinga

Wiem. Chciałam się tylko upewnić, że wszystko robię jak należy.
Dziękuję za pomoc.

Elżbieta
Gość
Elżbieta

Wierze w moc modlitwy. Wierzę w Nowenna Pompejanska. Wierzę, że nawet jeśli nie otrzymuje tego o co proszę, to czasu poświęconego spotkaniu z Maryją, nie uważam za stracony. Jest mi ona -nowenna-potrzebna i wierzę, że Maryja ma dla mnie swoje plany. Dlatego odmawiam ją często, z nadzieją i wiarą, że otrzymam to , co jest mi potrzebne.

Paweł
Gość
Paweł

Dostalem łaskę przebaczenia przez ta nowennę.

Stanisław
Gość
Stanisław

Witam jestem dokładnie w połowie tzn 27 dzień powiem że nie były to łatwe dni zawsze coś mnie rozpraszało akurat w tedy gdy przystępowałem do modlitwy , 25 dnia wydarzyło się coś dziwnego gdy byłem w połowie modlitwy poczułem coś wewnątrz powiedziało mi jakby twoja intencja została wysłuchana nigdy tak się nie czułem taki spokojny lekki .

Ryszard
Gość
Ryszard

Czy jak pomyle modlitwe dziękczynna i odmowie modlitwe blagana musze zaczac od nowa nowennę ?

Justyna
Gość
Justyna

Dzisiaj zaczynam Nowenne Pompejska w intencji mojego kolegi, ktory od dluzszego czasu ciezko choruje na nerki, obecnie przebywa w szpitalu w spiaczce farmakologicznej. Najlepsszym rozwiazaniem bylby przeszczep nerki…Bede blagac o stan stabilny. Z Bogiem

Zofia
Gość
Zofia

Odmawiam nowenne pompejanska Dziekuje mojej przyjaciołce za zachecenie mnie Doznaje spokoju I wewnetrznej radosci z odmawiam is Bog zapłac

Barbara
Gość
Barbara

18 DNI ODMAWIAM NOWENNĘ KTÓREGO DNIA KOŃCZĘ CZEŚĆ BŁAGALNĄ BO TROCHĘ NIE ROZUMNIĘ A JUŻ TYLE RAZY CZTAŁAM

Barbara
Gość
Barbara

Odmawiam o nawrócenie syna

Gosia
Gość
Gosia

Zaczynam nowenne w intencji uzdrowienia mojego chrześniaczka

Dorota
Gość
Dorota

Zaczelam odmawiac nowenne poniewaz bardzo zalezalo mi na znalezieniu pracy wieczorem lub na noce. Pomimo ze okolo 3 miesiecy staralam sie o prace w czesci drugiej nowenny zaczely pojawiac sie zaproszenia na rozmowe kwalifikacyjna jedno za drugim co wiecej rowniez otwarla sie pozycja do ktorej mam pierwszenstwo jako pracownik wewnetrzny. Maryja zdzialala cuda☺

Dorota
Gość
Dorota

Zaczelam nowenne w sprawie znalezienia pracy wieczorowej. Wlasnie tydzien temu spelnila sie moja prosba. Praca jest idealna dokladnie taka jaka sobie wymarzylam.

ewa
Gość
ewa

kończę za 5 dni czėšć błagania A modle się o uwolnienie z nerwicy lękowej. nie wiem dlaczego ale ostatni tydzien wrocily mi moje lęki i miałam lekki napad paniki. mam nadzieję i ufam że to tylko przeszkody aby mnie Niechecic. ciężej też mi się odmawia ten różaniec teraz ale się nie daje

Magda
Gość
Magda

Schroń się w Sercu Jezusa i w Jego Krwi, która czyni nas niewidzialnym dla wroga. On na różne sposoby stara się przerwać N. Pompejańską. Nie pozwól mu na to. Bóg jest ponad wszystko, jesteś jego ukochanym dzieckiem, a zło chce wmówić, że jesteś sama, a ono ma największą moc – to kłamstwa. Jeśli link nie przejdzie szukaj na Youtube wypowiedź ks. Pęzioła „Mocą Imienia Jezus nakazuję…” https://youtu.be/BPq3zHtPr7Q Jedna uwaga, w zasadzie ostrzeżenie – nigdy sama nie porywaj się na egzorcyzmy proste, czyli wydawanie rozkazów złemu, to nie jest do końca bezpieczne, poza kilkoma dopuszczonymi dla świeckich – modlitwa do św.… Czytaj więcej »

Ania
Gość
Ania

Rafał poruszył temat więc ja też mam dwa pytanka: 1. Są tu osoby które pracuja na 3 zmiany i dały radę odmówić Nowenne. Jak ogarnelyscie przejścia zmianowe? Przed pracą też odmawialiscie? 2. Pytanie kolejne : jeśli przysypiam po nockach na rankach i odmawiam tyle ile mi zostało mam rozumieć że Nowenna jest ważna? Mimo wszystko że jest odmowiona po północy? To co w takim razie z zasadami Nowenny „każdego dnia”? Liczy się serce czy zasady?

Jazz
Gość
Jazz

A masz możliwość odmawiać w drodze do/z pracy? Ja zwykle odmawiam NP i wiele innych modlitw „w ruchu” (i to nie tylko do/z pracy). Bóg obdarza mnie ogromnymi łaskami, dlatego sądzę, że „ułożenie ciała” czy odchyłki godzinowe przy dużej ilości obowiązków bez możliwości ich przesunięcia nie przekreślają takiej modlitwy. Oczywiście systematyczność to podstawa i kilkudniowe luki wg mnie już w grę nie wchodzą, ale może ustal sobie własne +/-24 godziny, niekoniecznie w odniesieniu do północy. Pozdrawiam

Jolka
Gość
Jolka

Szczesc Boże. Odmawiam nowennę już 6 raz w intencji zdrowia.za każdym razem wierzę że Matka Boża mi pomoże.widocznie jestem straszna grzesznica bo nie pomaga. Mam jednak głęboką wiarę będę odmawiać do skutku. Proszę o modlitwę Jolka

Magdalena
Gość
Magdalena

Zamów sobie u sióstr szarytek z Krakowa zielony szkaplerz. Poświęć go i noś. Podobno dzięki niemu można wyprosić cud uzdrowienia nawet z nieuleczalnej choroby.

enia
Gość
enia

krakowmałpaszarytki.pl

Andrzej
Gość
Andrzej

Moja historia jest bardzo długa .Nikt o tym jeszcze nikomu o tym nie mowilem wie tylko sam Bóg. Od 16 lat bylem zniewolony .coś cały Lub ktoś, wielu ludzi ciaglo mnie na zła drogę nieczystości zła gniewu i przemocy .wielu ludzi znecalo sie na de mna bo bylem z biednej rodziny .zaczalem szukac zaspokojenia rozladowania emocji w zlych grach muzyce i pornografi .zaczolem szukac zrozumienia. Zły wbija w nasze plecy haki najpierw małe niewinne, gdy jest ich wiele ciągna do siebie ,wtedy trzeba szukać ratunku . Zawsze starałem się być blisko Boga . Po 8 latach to było silniejsze ode… Czytaj więcej »

Jazz
Gość
Jazz

Andrzej, dzięki za świadectwo i nie przejmuj się jego długością. Sama mam parę zeszytów cudów i to dopiero jest nie do zreferowania 🙂 Modlę się za zniewolonych, dlatego takie świadectwa są mi bliskie.
Niech św. Michał Archanioł ma Cię w Swojej opiece.

Andrzej
Gość
Andrzej

Kiedyś ciągło mnie do grzechu ,dziś ciągnie mnie do Maryji . Przyjemne dziwne uczucie

Beata Marczyk
Użytkownik
Beata Marczyk

Kochani zaczynam 4, a może 5 Nowennę i mam dwa pytania:jak przesuwacie paciorki różańca w krótkiej części i odmawiacie Wierzę w Boga, potem Ojcze nasz i 3 Zdrowaś. Bo, może źle to robię ale zaczynam od Ojcze nasz, 3 Zdrowaś i Wierzę i tajemnice. Drugie pytanie czy w części dziekczynnej też na początku podaje się intencję? Pozdrawiam. Z Bogiem

Twój Różaniec za Polskę! Dołączysz? – Nowenna pompejańska
Gość
Twój Różaniec za Polskę! Dołączysz? – Nowenna pompejańska

[…] może być to nowenna pompejańska (Jak modlić się nowenną pompejańską – ZOBACZ TUTAJ!) […]

Justyna
Gość
Justyna

Od wczoraj modlę się nowenną pompejańską. Proszę o modlitwę za mojego ukochanego męża, jesteśmy w drodze na badania. Ufam Ci Matko Boża i Ojcze w Niebie całym sercem

Weronika
Gość
Weronika

Bóg mnie nie wysłuchał modliłam się w kilku intencjach, mój stan zdrowia zaczął się pogarszać. I zaczęły się nie dobre rzeczy dziać u mnie w rodzinie. Poleciła mi tą modlitwę moja współlokatorka, gdybym mogła cofnąć czas to nie odmówiłabym jej.

enia
Gość
enia

Weronika dalej się módl, nie przestawaj. Odpraw Krucjatę Eucharystyczna.Bywa, że jest pogorszenie

Andrzej
Gość
Andrzej

Pamiętaj zlemu tylko o to chodzi żebyś przestała odmawiać . Diabeł atakuje moich najblizszych mój swiat obrócił się do góry nogami Kiedy zacząłem odmawiać modlitwę pompejanska.to jeszcze bardziej otworzyło mi oczy. Módl się z wiarom ,pokladaj ufność w modlitwie , mów do Maryji. różaniec to nie tylko regulka .To pozdrowienie Anielskie ,ogromna siłą. Pros Ducha Świętego o przypomnienie wszystkich grzechów źle wyspowiadanych lub zapomnianych, On ci pomoże, wybacz wszystkim swoim wrogom,nawet pomodl sie krótko za nimi .przygotuj sie konkretnie ,nawet spisz wszysto na kartce .idź do spowiedzi generalnej . Modl sie o dobrego spowiednika .Jeśli ksiądz ci odmówi takiej spowiedzi… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Najmilsi, Ci którzy czytacie mój komentarz, proszę o choć drobną modlitwę, westchnienie lub jesli czujesz, że możesz więcej, to tym bardziej będę wdzięczna. Wczoraj rozpoczęłam nowennę pompejańską za mojego brata, o nawrócenie i przemianę jego serca. Bardzo ciężko bylo mi podjąć decyzję o tej intencji, bowiem moj brat zadał i nadal zadaje wiele bólu moim rodzicom, rodzeństwu oraz mnie. Chciałam modlić się o dobrego męża, ale mimo rozgoryczenia i roztrzęsienia podjęłam walkę w intencji mojego brata. Blagam Was o modlitwę, już nic po ludzku nie możemy z tym zrobić, nie da sie z nim nawet rozmawiać. Zostaje modlitwa… Potrzeba jej… Czytaj więcej »

Anna
Gość
Anna

Przeszło 27 dni temu zaczęłam się dodlic do Maryi właśnie odmawiając nowe ne pompejanska i muszę powiedzieć że czuję jej moc zawszystko Mateczce dziękuję że wysluchuje moich modlitw że jest ze mną blisko modlilam się i dalej modlę teraz w części dziekczynnej o zdrowie dla synka bo często mi choruje i kończy się szpitale. m i wtrakcie tego czasu czuje ze jest ze mną i pomaga nam w Maryja w codziennych sprawach i opiece nad synem dziękuję Warto wierzyć modlic się niezdecydowanych zachęcam

1 20 21 22