Sylwia: upragnione macierzyństwo

Witam! pragnę złożyć podziekowania Matce Najświętszej za uzyskane łaski wyproszone nowenną pompejańską. Starałam się o ciąże 8 miesięcy po poronieniu w zeszłym roku. Po drodze dotknęło nas wiele nieszczęść i rozczarowań. O nowennie dowiedziałam się przypadkowo w kościele ktoś zostawiła nowenna na ławce, w której siedziałam. Wzięłam obrazek do domu i długo nie mogłam się przekonac do odmawiania nowenny bo sądziła, ze nie dam rady poświęcić dziennie tyle czasu. Wkońcu w styczniu tego roku wzięłam do ręki różanieć i postanowiłąm twardo że wytrwam w postanowieniu odmawiania przez 54 dni nowenny w intencji wyproszenia łaski poczęcia dzidziusia. Zakończyłam odmawianie nowenny w marcu, w dni płodne i czułam się tak spokojnie, wiedziałam że Matka Boża opiekuje się mną podczas starań i nie tylko. Kilka dni temu dowiedziałam się, zę jestem w ciąży. Cud się wydarzył i wierzę w to mocno, ze Matka Boża bedzie się mną opiekowac przez te 9 miesięcy i tym razem zakończy się wszystko szczęśliwie. Dziekuję Matko Najświętsza.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
agnieszkakkBeaAneta Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aneta
Gość
Aneta

Ja też modliłam się o dzieciątko, mam 5 letniego syna ale 2 lata temu poroniłam, rok temu również. Pierwsza nowenna została wysłuchana, później modliłam się o zdrowie dla moich synków i wierzę głęboko, że i ta modlitwa zostanie wysłuchana tym bardziej, że w intencji naszego maleństwa modlił się również mój mąż. Teraz jestem w 37 tygodniu ciąży i głęboko wierzę, że Matka Boża czuwa nad nami i wszystko skończy się dobrze. Tego również życzę i Tobie 🙂

Bea
Gość
Bea

Ja też wymodliłam Cud poczęcia- po 11 latach starań. Mam nadzieję, że Matka Boża zawsze będzie z nami i opiekuje się naszym maleństwem. Dopiero 6 tydzień. Mam nadzieję, że Wszystkie szczęśliwie urodzimy nasze dzieciątka.

agnieszka
Gość
agnieszka

Bea czekam na twoje swiadectwo. Dużo zdrówka i opieki Matki Bozej dla ciebie

kk
Gość
kk

Zaufaj Matce Boga Ona nigdy nie zawiedzie. Będę się modlić za Ciebie i Twoje dzieciątko.