Urszula: Uwolnienie z ataków zła

Witam wszystkich czcicieli Matki Najświętszej Pompejańskiej i Różańca Świętego.Szczęść Boże. Chciałabym złożyć świadectwo łaski którą otrzymałam poprzez odmawianie tej nowenny.W moim życiu i rodziny działy się dziwne rzeczy,niepowodzenia, choroby,bieda,kradzieże;po prostu ktoś uprawiał na nas „czarną magię”. O nowennie dowiedzieliśmy się przypadkiem,albo sama Matka Boża nas do niej doprowadziła.Podczas odmawiania nie było lekko,wybuchały pożary,wypadki samochodowe były aż trzy.Obecnie kończę trzecią nowennę,myślę że zło ustąpi raz na zawsze.Dziękuję Matce Najświętszej za łaskę którą otrzymałam. Polecam wszystkim odmawianie Nowenny Pompejańskiej.

Już dostępny!

nowy numer

"Królowej Różańca Świętego"

8
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
6 Autorzy
linusTERESAMagdalenaAlaJkatarzyna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Na świadectwo może jeszcze nie jestem gotowa, ale właśnie zakończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską i jedno wiem na pewno, że warto ją odmawiać. Dla wszystkich, którzy są zalęknieni, znerwicowani, bojaźliwe podchodzą do życia ta modlitwa może okazać się lekarstwem na te wszystkie dolegliwości. Nawet nie wiem jak to się stało, że zaczęłam ją odmawiać, bo wcześniej odmówienie chociaż jednej części różańca było dla mnie wręcz niemożliwe. Przy modlitwie czułam zmęczenie, ból głowy, nawet i frustrację, ale dzięki Matce Bożej i Duchowi Św. dotrwałam do końca.Wcześniej nie radziłam sobie ze sprawami życia codziennego, przerażało mnie podjęcie poważniejszych decyzji, wszystkim się zamartwiałam, ale… Czytaj więcej »

Janina
Gość
Janina

Urszulo, NP bardzo pomaga. Bardzo dobrze UCZESTNICZYC we Msze Sw. o uwolnienie. Modli sie za swoich wrogow

katarzyna
Gość
katarzyna

Prosze o odpowiedz,co to znaczy odprawiac czarna magie,bardzo mnie to zainteresowalo,bo byc moze moglabym pomoc pewnej rodzinie w ktorej ciagle sie dzieje zle.

AlaJ
Gość
AlaJ

Nie znam się, ale nie wiem czy coś bez wiedzy danej osoby może jej zaszkodzić. Powiedzmy, że czarną magią jest już samo życzenie źle jakiejś osobie. jeśli patrzeć na voodoo to niedawno czytałam, że ci „przeklęci” dosłownie umierają tak jak szaman lub inna osoba im powiedziała, tylko, że oni o tym wiedzieli i mocno w to uwierzyli. inaczej, znam tez pewną rodzinę, gdzie różnie się dzieje, raz powodzenia raz nie, ale wypadki stale, nerwy mają ciągle, rozwody, pobicia. ale jak ich znam to są po prostu agresywni, neurotyczni, więc nie sądzę, ze to dlatego że ktoś na nich „uprawia czarną… Czytaj więcej »

TERESA
Gość
TERESA

Byc w lasce uświęcajacej . Chodzić do spowiedzi , przyjmować Komunię Św. to jest się bezpiecznym . Zaprosić Pana Jezusa do siebie . Rózaniec jest najlepszą bronią przed złem. Są ..psychole co się zajmują czarną magią i to nie są żarty. Posłuchajcie kazań O.Daniela czy ks.Piotra Glasa to włosy na głowie się jeżą….ale Jezus jest ponad wszystko. Urszulo możesz też zamówić Msze Sw. w intencji o opiekę Bożą . Dobra jest też Msza Sw w intencji o uwolnienie pokoleniowe od skutków działania zła w rodzinie w cały drzewie genealogicznym . Wypełnia się calą taką ankietę ..przodków. W Górce Klasztornej .… Czytaj więcej »

Linus
Użytkownik
Linus

Sprawdzam stronę internetową Sanktuarium w Górce Klasztornej i chyba już zaniechano owych Mszy. Jeśli coś wiesz na ten temat więcej, to proszę o kontakt 🙂

Magdalena
Gość
Magdalena

Co chwilę, gdy wchodzę na stronkę o nowennie pompejańskiej, to dowiaduje się o ciekawych i ważnych dla mnie informacjach. Dziękuję Pani Tereso 🙂

TERESA
Gość
TERESA

Rozdajemy

 pompejańską!

obrazki z nowenną