Maria: Dzień bez różańca to dzień stracony

O nowennie dowiedziałam się przypadkiem z internetu. Po przeczytaniu jednego bardzo radosnego świadectwa, w którym modlący się powiedział, że w skutek modlitwy z jego życiu zaczeły się dziać cuda, postanowiłam zaczać odmawiać nowennę o łaskę rodzicielstwa dla mnie i mojego męża.

Staraliśmy sie o dziecko już od ponad 6 miesięcy i powoli traciłam nadzieje, że nam sie uda. Odmawianie nowenny zakończyłam 30.01.2014 a już 31.01.2014 zrobilam test ciążowy, który ku naszej wielkiej radości okazał sie pozytywny.

Podziekowaliśmy z mężem za ten cud, a ja już tego samego dnia zaczełam odmawiać nowenne jeszcze raz prosząc o łaske zdrowia dla naszych dzieci i zeby nasze dzieci sie Pannie Maryi i Panu Bogu podobały. Nasz synek urodził sie 15 października, w mieciącu Maryjnym.

To dla mnie kolejny dowód, że Matka Boska nad naszym synkiem czuwa i ma go w swojej opiece. Bóg zapłać. Jesteśmy bardzo szcześliwy. Obecnie jestem w trakcie odmawiania nowenny po raz trzeci. Wierzęm że ta modlitwa to wielka broń na nasze smutki i zmartwienia.

Dzień bez różańca to dzień stracony. Sami sie o tym przekonacie jak zaczniecie go odmawiać. Polecam serdecznie tą modlitwe, a przekonacie sie, że w waszym życiu zaczną sie dziać cuda.

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
Kasia PelowskanieznajomaanikaAda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ada
Gość
Ada

Az serce się raduje czytając takie świadectwa, mam ogromną nadzieje ze też będę mogla się w przyszłości podzielić takim świadectwem. Nasza sytuacja bardziej skomplikowana właśnie, rozpoczęłam 5 nowennę w tej samej intencji, jesteśmy rodzicami 5 aniołków, czasem juz brak siły, nadziei i wiary że kiedyś nam sie uda

anika
Gość
anika

Też modlę się w takiej samej intencji. 11.01.2015 skończyłam pierwszą nowennę. Nie jestem w ciąży, ale mimo tego dostrzegam powoli pozytywne działanie modlitwy. Już sam fakt, że przez 54 dni codziennie znalazłam czas na rozmowę z Bogiem jest niezwykły. A dzien po zakończeniu nowenny po raz pierwszy w życiu modliliśmy się z mężem wspólnie.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

witam ja odmówiłam 4 razy Nowennę Pompejańska odnośnie macerzyństwa lecz Bóg nie dał jeszcze nam dziecka 🙁 ciężko nam z tym się pogodzić a przecież Matka BOSKA obiecała dać wszystko o co poprosimy 🙁

Kasia Pelowska
Gość
Kasia Pelowska

Ja mam swoje lata mam tez synka ale z mężem staramy się o drugie dziecko już parę lat.Mój kochany synek modli się o rodzeństwo i czasami zadaję mi pytanie czy Pan Jezus i Maryja go słyszą.Powiem Wam że to ą dla mnie bardzo trudne pytania .czasami wątpię ale od wczoraj zaczęłam się modlić ową nowenną dodatkowo .Dużo mogłabym tak pisać,ale ie o to chodzi. Prosiłam o znaki Boże i dużo napotkanych przypadkowo osób wspominało o tej nowennie.To znaki Boże więc postanowiłam zawierzyć Kochanej Maryi.Pozdrawiam i życzę wszystkim siły i miłości w modlitwie.Kasia

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -