Małgorzata: prosiłam o pracę

Pragnę dać świadectwo otrzymania łask, o które prosiłam w nowennie pompejańskiej. Nie było mi łatwo, gdyż 3 lub 4 różańce dziennie w ciągu 54 dni są wyzwaniem dla każdego człowieka.

Prosiłam o pracę, która pozwoli mi na pogodzenie codziennego uczestnictwa w Eucharystii z obowiązkami rodzinnymi. W niedługim czasie po zakończeniu nowenny otrzymałam propozycje pracy, którą jestem w stanie pogodzić ze wszystkim, o co prosiłam. Najświętsza Maryja Panna obiecała każdemu łaskę, kto podejmie się nowenny pompejańskiej. I tak też się stało. Za pośrednictwem tej nowenny uprosiłam także łaskę zdrowia dla córki, która bardzo często chorowała i niemal raz w miesiącu konieczna była terapia antybiotykami. I tym razem Maryja nie zawiodła. Obecnie odmawiam trzecią nowennę w intencji nawrócenia mojego męża. Mam nadzieję, że niebawem moja rodzina będzie się cieszyła z otrzymania i tej ważnej łaski, o którą proszę.

Dziękuję Ci, Maryjo, za wszystko.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w zimowym (8/2013) numerze Królowej Różańca Świętego.

Składane obrazki

ze św. Judą Tadeuszem

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
magda
magda
10.05.14 20:32

Mnie Matuchna też wiele uprosiła u Jezusa i teraz też (10) odmawiam w intencji nawrócenia dla męża. I też wierzę, ufam i czekam….:D

Marta
Marta
11.05.14 14:27

Pięknie,

Aneta
Aneta
24.10.14 17:10

Piękne świadectwo.

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x