Małgorzata: prosiłam o pracę

Pragnę dać świadectwo otrzymania łask, o które prosiłam w nowennie pompejańskiej. Nie było mi łatwo, gdyż 3 lub 4 różańce dziennie w ciągu 54 dni są wyzwaniem dla każdego człowieka.

Prosiłam o pracę, która pozwoli mi na pogodzenie codziennego uczestnictwa w Eucharystii z obowiązkami rodzinnymi. W niedługim czasie po zakończeniu nowenny otrzymałam propozycje pracy, którą jestem w stanie pogodzić ze wszystkim, o co prosiłam. Najświętsza Maryja Panna obiecała każdemu łaskę, kto podejmie się nowenny pompejańskiej. I tak też się stało. Za pośrednictwem tej nowenny uprosiłam także łaskę zdrowia dla córki, która bardzo często chorowała i niemal raz w miesiącu konieczna była terapia antybiotykami. I tym razem Maryja nie zawiodła. Obecnie odmawiam trzecią nowennę w intencji nawrócenia mojego męża. Mam nadzieję, że niebawem moja rodzina będzie się cieszyła z otrzymania i tej ważnej łaski, o którą proszę.

Dziękuję Ci, Maryjo, za wszystko.

 

Powyższe świadectwo zostało opublikowane w zimowym (8/2013) numerze Królowej Różańca Świętego.

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
AnetaMartamagda Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
magda
Gość
magda

Mnie Matuchna też wiele uprosiła u Jezusa i teraz też (10) odmawiam w intencji nawrócenia dla męża. I też wierzę, ufam i czekam….:D

Marta
Gość
Marta

Pięknie,

Aneta
Gość
Aneta

Piękne świadectwo.

Rozdajemy kolejne

70.000 OBRAZKÓW

Z NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ