Dorota: Czy to znak?

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się niebawem. Od dawna jestem blisko z Panem Bogiem, który ocalił całą moją rodzinę z wypadku – cudem mój rdzeń nie został uszkodzony i mogę chodzić. Mój tata, cierpiący od zawsze na chorobę alkoholową stracił pracę.. nie mieliśmy do Pana pretensji, tylko modliliśmy się dalej. Dzięki temu, że tata stracił pracę został odsunięty od kolegów, przez których pił. Tym samym został uleczony z alkoholizmu. 4 lata temu zachorował na nowotwór.. od czterech lat nieustannie się modlimy, jednak jest coraz gorzej. Żeby tego było mało – mimo młodego wieku, od 9 lat cierpię na reumatoidalne zapalenie stawów. Nigdy nie modliłam się o uzdrowienie, nie przejmowałam się tą chorobą.. Zawsze bardziej troszczyłam się i modliłam o innych, intencje „o innych” były ważniejsze. Teraz jednak tata walczy o życie, a ze mną jest o wiele, wiele gorzej niż było. Zaczęłam modlić się Nowenną Pompejańską o cud uzdrowienia. Nigdy nie miałam zachwiań wiary, takich jak teraz. Szybko jednak po każdym uderzeniu piorunem myśli otrząsam się i wierzę Panu, że rozwiąże nasze problemy w sposób, na jaki nigdy sami byśmy nie wpadli. Że nas uleczy.
W chwili mniejszej wiary poprosiłam Pana, by dał mi znak, że mnie uzdrowi.
Od dwóch tygodni z racji na terapię nie miałam możliwości dotarcia do Kościoła, dziś jednak się udało dotrzeć na ostatnie 15 minut mszy. Co na mnie czekało po wejściu do Kościoła? Książka – Jezus Uzdrowiciel Mojej Osoby.
W książce znalazłam porady, jak Pan Bóg uzdrawia. Wierzę, że to odpowiedź Boga na moje prośby o „znak uzdrowienia”.

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paulina
Paulina
21.05.14 18:50

co to za książka ?

urszula
urszula
21.05.14 19:15

Też ją mam piękna, mądra książka, głównie o tym jak uzdrawia Pan Jezus, Duch Św. Proponuję Ci oprócz modlitwy wybrać się na Msze z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, można się modlić oczywiście też w intencji kogoś, kto nie może albo nie chce wziąć udziału, być może słyszałaś o tych Mszach. Są organizowane w wielu miastach, nawet mniejszych miejscowościach. Trzeba poszukać w internecie. Niektóre znajdziesz na tej stronie http://www.se.neteasy.pl/ Często na takich Mszach można poświęcić np. olej, sól, wodę też właśnie z przeznaczeniem np. dla chorego. Słyszałaś o zielonym szkaplerzu? http://www.pch24.pl/Mobile/Informacje/informacja/id/20995 Polecam również książkę „Łagodny Duch” Carver Alana Ames oraz… Czytaj więcej »

urszula
urszula
21.05.14 19:24

„Jezus Chrystus uzdrowiciel mojej osoby” autor o. Thomas Forrest, Jose H. Prado Flores
Polecam też film dokumentalny „Duch” o Duchu Św.
Msze z modlitwą o uzdrowienie sa dostępne też przez internet, co prawda to nie to samo, ale jeśli ktoś nie może dojechać, to są takie Msze.

Dorota
Dorota
21.05.14 20:06

Jezus Chrystus uzdrowiciel mojej osoby

lena
lena
21.05.14 21:01

Nie poddawaj się i bądz silna. Zdiagnozowano Cię dlaczego występuje u Ciebie reumatoidalne zapalenie stawów?

Dorota
Dorota
21.05.14 21:06
Reply to  lena

Lekarze nie znają przyczyny i mówią o tym otwarcie. Próbuję oczywiście wszelkich ciężkich i kosztownych sposobów, by poznać przyczynę choroby – mam nadzieję, że Pan da mi tą łaskę, by ją odkryć 🙂

martyna570
martyna570
22.05.14 09:48

Moim zdaniem to Bóg odpowiada na Twoje pytanie 🙂

Dorota
Dorota
22.05.14 10:15
Reply to  martyna570

Martynko, czyli nie zwariowałam. Uf! 🙂 Cieszę się, że podzielasz moje zdanie 🙂

martyna570
martyna570
22.05.14 10:44

Miałam podobną sytuację,byłam na adoracji i prosiłam Boga o znak, o odpowiedź (również mam problemy zdrowotne i dla mnie też po ludzku ciężko znaleźć ratunek). Wychodząc wtedy z Kaplicy wzięłam czasopismo katolickie „Posłaniec Serca Jezusowego”. Czasami się zdarza, że księża przyniosą do kaplicy i kto chce to może je sobie wypożyczyć do domu i przeczytać. Gdy przyszłam do otworzyłam na artykule „Ufna wiara”, który przytaczał 3 fragmenty o uzdrowieniach z Pisma Św.
Dla Boga nie ma przypadku, więc uważam, że to była odpowiedź zarówno u Ciebie jak i u mnie 🙂 🙂

martyna570
martyna570
22.05.14 13:43
Reply to  martyna570

*Małe sprostowanie zawierał 2 fragmenty 🙂

Dorota
Dorota
22.05.14 13:49

Cieszę się Martynko, że podzielasz moje zdanie 🙂

Dużo, dużo zdrówka.. a raczej upragnionego uzdrowienia 🙂

martyna570
martyna570
23.05.14 09:58

Dziękuję! Również życzę uzdrowienia i poprawy sytuacji 🙂 Z Panem Bogiem! :*

12
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej