Stanisław: Pod Twoją opieką

modlę się od niedawna ,a myślę że już coś zaczyna się zmieniać na dobre.Od jakiegoś czasu dowiedzieliśmy się że nasza mlodsza córka Natalka(26lat) jest chora na sm spadło to na nas nieszczęście jest już zdiagnozowane
i potwierdzone. Caly swiat mi się zawalił na głowę,Natalka od trzech lat pracuje jest dobrym i cenionym pracownikiem w jednej z trójmiejskich firm,bardzo się martwila że,nie podola w pracy(wyjazdy na rozne projekty)
,jak zareaguje jej szew czy będzie się musiała zwolnić z pracy a może ja zwolnią? To najbardziej ja trapiło .Dzisiaj powiedziała o swojej chorobie i swoich obawach dyrektorowi firmy .Pan dyrektor przyjol tę wiadomość ze zrozumieniem zapewnił moją córkę że nie musi szukac nowej pracy,a nawet zaproponował jej pomoc,czego się nie spodziewała .Dzisiaj idę na mszę świętą odprawiana o uzdrowienie,będę sie modlil o zdrowie dla mojej kochanej córeczki aby dobry Bóg raczyl obdarzyć ją zdrowiem którego jej tak bardzo brakuje.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
M.aryAnnaLeotercjankaMaciej Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maciej
Gość
Maciej

Witam, ja miałem podejrzenie SM w roku 2014 (w wieku 34 lat), liczne ataki (oczopląs, brak koordynacji ruchowej, niekontrolowane skurcze w prawej ręce…). Skierowano mnie do szpitala celem obserwacji oraz dokonania badań. Badanie TK oraz MR potwierdzały obawy neurologow, SM. Po tych słowach, prócz wznoszonych do Maryi (różaniec) oraz Jezusa modlitwach byłem na dwóch lub trzech Mszach Uzdrawiających. Dodatkowo przesluchałem wszystkie audycje na YouTube Dotyk Boga oraz ks. Glasa… Dzięki Bogu, w czasie pierwszej Mszy oraz oglądając programy Dotyk Boga, poczułem „mrowienie” w ciele, od tamtej pory brak ataków. Ponowne badanie badanie MR (rok 2016) nie wykazało zmian w mózgu,… Czytaj więcej »

tercjanka
Gość
tercjanka

MS to nie koniec świata,najczestsza przyczyna jest to co wkladamy do buzi czyli nasze pożywienie , a szczegolnie Monosodium Gluatamate MSG ale o tym ” doktorzy „nie mowia na dodatek musi wyeliminowac aluminiowe dezodoranty i wode z platikowych butelek i szukac źrodlanej wody – szukajcie a znajdziecie – z modlitwa i cierpliwoscia znajdziecie odowiedz moja przyjciolka urodzila dziecko MS to nie choroba to tylko efekt narazania na toksyny

Anna
Gość
Anna

Potwierdzam, prosze poszukać dr Grażyny Pająk, wciągnęła z SM moja przyjaciółkę, medycyna leczy objawy, dietetyk potrafi przywrócić organizm do równowagi. Sama pracuje w służbie zdrowia i prosze nie opierać tylko się na doniesieniach medycyny, ale naturalnych alternatywnych źródłach terapii!i przywrócenia homeostazy organizmu

Leo
Gość
Leo

Proszę posłuchać pana Jerzego Zieby na youtube. Lekarze nie mówią wielu rzeczy, zgadzam się z przedmowczynia. Dużo zdrowia życzę.

M.ary
Gość
M.ary

Marcin Zieliński – charyzmatyk, przez którego ręce Bóg uzdrawia. Obejrzyj na YouTube. Jest też o. Witko. Trzeba wierzyć, wiara czyni cuda.

Zapraszamy na XV.

PIELGRZYMKĘ

2-9 października 2019 r.

POMPEJAŃSKĄ