Jadwiga: Moja rozpacz

Jestem młodą mężatką , po ślubie odmówiłam nowennę w intencji pobłogosławienia naszego małżeństwa potomstwem i parę dni po zakończeniu modlitwy zaszłam w ciążę .

Moja radość trwała krótko , w dziewiątym tygodniu serce mojego dziecka przestało bić a ja umarłam razem z nim , jestem na dnie rozpaczy . Nie umiem już żyć , nie potrafię się modlić , nie wiem co dalej , jak ukoić ból i czy modlitwa ma jeszcze sens ?

Msza Święta w Pompejach

25 lutego 2020


Nasze intencje modlitewne:

 

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
5 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
AgnieszkaMAniajadwigaBalbinaiza Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
iza
Gość
iza

kochana wiem co czujesz bo przeszłam to samo. Serce mojego dziecka przestało bić w 11 tygodniu.. sad
Płacz..to pomaga, oczyszcza…ból minie i zobaczysz jeszcze Bóg Ci ten ból wynagrodzi, tego jestem pewna. Poronienia, obumarcia ciąży niestety zdarzają się dość często…czasami nawet kobiety nie wiedzą że były w ciąży.
Pomyśl sobie że jeśli ta mała fasolka była chora, to lepiej że Bóg zabrał ją w takiej chwili…

jadwiga
Gość
jadwiga

A czy Bóg wynagrodził Twój ból ?

Balbina
Gość
Balbina

Jadwigo, nie ma pociechy, kiedy traci się swoje ukochane dziecko. Mateńka wie najlepiej, ponieważ doświadczyła tego patrząc na ogromne cierpienie swojego jedynego Syna Jezusa Chrystusa. Oddaj Jej swój ból, cierpienie, smutek, gorycz. Wszystkie te doznania i emocje na pewno jeszcze bardziej Cię uwrażliwią. Czas leczy rany, Bóg uzdrawia duszę, Matka Boża koi nasze pękające serca. Moja córeczka umarła, gdy miała roczek, Śliczny Aniołek doznał w tak krótkim żywocie tyle bólu, że nawet trudno to sobie wyobrazić. Był żal, rozpacz, że Bóg ją zabrał. Ale życie toczyło się dalej, miałam jeszcze wspaniałego synka, dla którego żyć musiałam. Więcej dzieci nie chciałam… Czytaj więcej »

jadwiga
Gość
jadwiga

Dziękuję za słowa pociechy .

Iza
Gość
Iza

tak, pół roku później zaszłam w ciąże i urodziłam zdrową córeczkę. I też po poronieniu wydawało mi się że świat mi się zawalił sad a najgorsze było to że moje dwie siostry w tym czasie były w ciąży i cieszyły się ciążami…bolało.
Kochana ja wierzę że niedługo będziesz się cieszyła dzidziusiem smile i pomodlę się za Ciebie aby wszystko było w porządku, a Bozia ukoiła Twój ból.

Ania
Gość
Ania

Nie trać nadziei Jadwigo. Pamiętaj, że Matka Boża Różańcowa nigdy cię nie zawiedzie i niedługo pewnie spełni się twoje marzenie, tylko uwierz głęboko!

AgnieszkaM
Gość
AgnieszkaM

Niech Bóg ci błogosławi, mam nadzieję że już całkiem niedługo zostaniesz mamą i znów powróci radość życia.