Monika: ze spokojem patrze w przyszłość!

Chciałabym podzielić się świadectwem jak bardzo nowenna pompejska pomogła mi w życiu. Modliłam się o dobrą pracę. Po niedługim czasie od skończenia nowennypojawiła się propozycja pracy. Już 6 miesiąc jak pracuję. Pracę mam bardzo dobrą, która daje mi ogromną przyjemność i satysfakcję!!! Dziękuję Matce Bożej za dar łaski.

Oprócz tej łaski dostałam jeszcze wiele innych, które sprawiły, iż ze spokojem patrze w przyszłość 🙂 Polecam ją każdemu kto jest na zakręcie życiowym. Potrzeba tylko głębokiej wiary i ufności!

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie:)

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kamila
Kamila
11.01.14 23:55

Dziękuję Ci za Twoje świadectwo. Jestem zrozpaczona. Szukam pracy już od momentu skończenia studiów (lipiec), a bardzo intensywnie poszukuję od września. Codziennie szukam ofert w internecie, wysyłam aplikacje mailowo, roznoszę podania o pracę osobiście, uruchomiłam wszystkie znajomości jakie są tylko możliwe, cała rodzina żyje szukaniem mojej pracy i też stara się pomóc jak tylko może. Skutek jednak zerowy, pracy jak nie było tak nadal nie ma. Jest mi ciężko głównie za sprawą tego, że brak mi doświadczenia gdyż jestem świeżo po studiach. A gdzie mam zdobyć to doświadczenie jak wszędzie go wymagają? Moja sytuacja finansowa w domu a zarazem sytuacja… Czytaj więcej »

E.
E.
21.07.14 22:20
Reply to  Kamila

Nie wiem, w jakim kierunku skończyłaś studia, ale czasem doświadczenie mozna zdobyc w formie wolontariatu. Rozumiem, że wolałabyś pracę odpłatną, bo sytuacja finansowa, ale czasem może warto pomyslec i o takiej formie zdobycia doświadczenia, a przy okazji i „znajmości”.

Aneta
Aneta
21.07.14 19:30

Ja też modlę się o dobrą pracę i nic. Cisza, może powinnam się po prostu modlić o jakąkolwiek pracę, a nie o dobrą? Sama nie wiem…

E.
E.
21.07.14 21:39
Reply to  Aneta

Aneto, po prostu się módl, Mateńka sama zadba o szczegóły 🙂

Aneta
Aneta
21.07.14 21:45
Reply to  E.

Dzięki E. Tak właśnie robię, chociaż jest trudno 🙂

E.
E.
21.07.14 22:14

Domyślam się, że jest trudno, a próbowałaś nowenny do Josemarii Escrivy? Też słyszałam, że pomocny jest Św. Józef, o wstawiennictwo którego można prosic we wszystkich sprawach materialnych. No i również Św. Rita. Może ktoś jeszcze ma innego Świętego, do któego mozna się udac po wstawiennictwo w uzyskaniu łaski 🙂

Aneta
Aneta
21.07.14 22:52
Reply to  E.

odmówiłam nowennę do św. Jose Maria Escriva i nic… Proszę św. Judę Tadeusza i św. Charbela, proszę o pomoc Dusze Czyśćcowe. Wierzę, że będzie dobrze, w swoim czasie… Dziękuję E.

7
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x