Magdalena: w trakcie podróży odmówiłam cały różaniec

Szczęść Boże. Nazywam się Magdalena i mam 31 lat. O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się 2 lata temu będąc na Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Obecnie jestem w trakcie odmawiania tej Nowenny już po raz trzeci. 3 miesiące temu zaczęłam odmawiać po raz drugi tą nowennę, ponieważ straciłam z dnia na dzień pracę.

Jestem osobą osamotnioną i samą siebie utrzymuję. Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Straciłam pracę w przedszkolu, więc modliłam się usilnie, abym znalazła pracę zgodną z Wolą Bożą. W między czasie odwiedziłam parę przedszkoli i szkół podstawowych w moim mieście, aby zostawić swoje CV. Już po 5 dniach odmawiania nowenny dostałam telefon w sprawie pracy.

Miała to być praca w przedszkolu. Zaproponowano mi, żebym za 2 miesiące zaczęła pracę w zastępstwie, gdyż obecna pani przedszkolanka jest w ciąży i niedługo pójdzie na zwolnienie lekarskie. Ucieszyłam się, że Mama tak szybko wysłuchała moich próśb i dalej trwałam w odmawianiu nowenny.

Od 4 lat jestem nauczycielem w przedszkolu lecz moim marzeniem było zawsze, aby pracować w szkole – co się wiązało z korzystniejszymi warunkami pracy. Dzięki wstawiennictwu naszej Matki moje marzenie się spełniło. W ostatnim tygodniu odmawiania nowenny dostałam telefon ze szkoły podstawowej, że szukają nauczyciela do klasy I na zastępstwo. Zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną.

Kiedy jechałam autobusem na rozmowę, to w trakcie podróży odmówiłam cały różaniec i prosiłam Pana Boga aby Jego Wola spełniła się w moim życiu. Przeszłam rozmowę pozytywnie i dostałam wymarzoną pracę w szkole. Dziękuję Matce Przenajświętszej, że zatroszczyła się o mnie i w dodatku znalazła mi aż dwie oferty pracy, pomagając jednocześnie przy odpowiednim wyborze. Bóg zapłać.

Magdalena z woj. pomorskiego.

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gosia
Gosia
29.01.14 22:39

Wspaniale swiadectwo;-)

Józef
Józef
30.01.14 00:24

Bogu niech będą dzięki i Maryi Najświętszej Pośredniczki łask!

Ryszard
Ryszard
30.01.14 10:33

Chwała Pana, aż dreszczy dostałem u mnie też dzieją się nie samowite cuda ale o tym innym razem odmawiam już 3 NP…

Marzena
Marzena
30.01.14 11:33
Reply to  Ryszard

Ja już nic nie rozumiem, ślepa jestem czy co, NP odmawiam od ponad roku, jedną kończę, to zaczynam następną i nie widzę żadnych cudów, tylko piętrzące się problemy. Jest coraz gorzej.

4
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej