Dominika: wyciąga nas z rozpaczy i okrywa nasze zmarznięte serca płaszczem Swego Serca

Drodzy goscie odwiedzający strone o nowennie pompejańskiej. Dzis czwarty dzień mojej NP. Dziękuję wszystkim za wsparcie modlitewne. To bardzo budujące, gdy wiem , że mam wsparcie modlitewne innych osób. Poza tym, są już pierwsze owoce modlitwy. Zaczynam rozmumieć , że Pan Jezus naprawde przeróżnymi drożkami kieruje nas na Swoją Drogę.

Najpierw nas szuka i a jak już znajdzie , to wyciąga z rozpaczy i okrywa nasze zmarzniete serca płaszczem Swego Serca, pełnego Miłości i Dobroci. Kochani zachęcam do odmawiania Różanca. Tak , jak ja czytałam wcześniej swiadectwa osób modlacych sie nowenną pompejańską, tak teraz zachęcam kazdego do odmówienia chociaż jednego dziesiatka dziennie, na początek.

Czasem nawet bardzo trudno jest pomodlić się jedną dziesiątką Różańca. Ale jak już sie zacznie, to Maryja juz dalej prowadzi.Ja czesto proszę Swego Św. Anioła Stróza o to, by pomagał mi się modlić, gdy nie mam siły, gdy piętrzą sie trudności. Każdy z nas ma Swego Anioła Stróża, który tylko czeka, by nam pomagać w dobrym i prowadzić do Pana Jezusa. pozdrawiam

Żywiczna figurka

Matka Boża Niepokalana 

- 13 cm -

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x