ANIA: Siła różańca-cud

Jestem w trakcie odmawiania nowenny pompejańskiej, a raczej 2 nowenn. To jest moje kolejne podejście , bo wcześniej przerywałam… zły tak mi w tym czasie przeszkadzał,że nie podołałam. Teraz też dzieją się same złe rzeczy, ale jestem spokojna,bo znam tego przyczynę. O nowennie dowiedziałam się przypadkiem.

To jest początek, ale chciałam dać świadectwo mocy modlitwy różańcowej do Boga za przyczyną NMP. Otóż w 2011 roku w wieku 22 lat poważnie zachorowałam, miałam okropne bóle w okolicy płuc. Nie mogłam nawet na minutę położyć się na plecach, nie spałam kilkanaście nocy.

Nawet oddech sprawiał mi ogromny ból.Nie działały leki przeciwbólowe. Mimo,ze byłam pod opieką lekarzy mój stan z minuty na minutę się pogarszał. Po wstępnej diagnozie stwierdzono guz płuca lewego o wymiarach 5x4x2 cm. Pogodziłam się z tym,że umrę, ale od razu zaczęłam bać się śmierci. To było okropne uczucie….wielka niewiadoma. Jednocześnie ból był tak okropny,że nie dawałam już rady wszystko oddałabym za to,żeby przestało mnie boleć.

Zawsze przed snem odmawiałam różaniec, zasypiałam z różańcem w ręku, bo bałam się ,że się rano nie obudzę. Prosiłam Boga,żebym wyzdrowiała. Wiedziałam,że tylko Bóg może mnie uratować. Ten guz to był wielki skrzep krwi, dostałam zakrzepicy i zawału płuc. Moje życie wisiało na włosku. Mogę powiedzieć,że dzięki modlitwie różańcowej Bóg dał mi drugie życie.

Kolejnym razem zwróciłam się do Boga przez różaniec jak starałam się o pracę. Prosiłam o pomoc w znalezieniu jakiejkolwiek pracy,żeby nigdy mi chleba nie zabrakło. Za kilka dni dostałam pracę. Na tą chwilę mam już umowę na czas nieokreślony. Nadmieniam,ze na to stanowisko ubiegało się 2O osób. To kolejny dowód,że Bóg i Mateńka się nami opiekuje. Zawsze odmawiałam tylko jedną część, teraz odmawiam Nowennę Pompejańską UFAM,ŻE MOJE PROŚBY ZOSTANĄ WYSŁUCHANE.

Nowenna pompejańska

na Boże Narodzenie

1 listopada - 24 grudnia

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
24 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
sport19
sport19
30.12.13 19:58

Bardzo wzruszajace siwadectwo!! To sa własnie namacalne dowody Jaki Bog jest wielki dla Niego nie ma rzeczy niemozliwych. Ja tez jestem młoda osoba mam 24 lata w wikeu 23 spotkała mnie nerwica lekowa i depresja cały czas walcze z tym mimo ze jestem prawie zdrowia ale nieraz przychodza złe dni ale całym czas odmawiam Nowenne w moim zyciu juz 3 w sumie w 2013 roku 3 nowenny moj stan na prawde poprawił sie o niebo nawet smiem twierdzic ze jestem zupełnie zdrowa i to wszystko dzieki rozancowi.Trwajcie ufajcie i badzcie cierplii a zobaczycie cuda w swoim zyciu:)

sport19
sport19
30.12.13 20:00

a to ze Bog podarował Ci zycie to naprawde Cud ktory tylko Moze uczynic Pan Bog!:) chwała Jemu i Jego Matce:)

Janusz Maciarz
Janusz Maciarz
30.12.13 20:05

Chwała Panu 🙂

k
k
30.12.13 21:17

Piekne swiadectwo! Kochana, zycze Ci duzo duzo zdrowia!

ula
ula
30.12.13 21:49

Przepiękne, wzruszające świadectwo.
Dziękuję i dużo zdrowia życzę.

ANIA
ANIA
31.12.13 16:22
Reply to  ula

dziękuję. Na zdrowie teraz nie narzekam. Byłam wcześniej jak niewierny Tomasz. Myślę,że Pan pokazał mi poprzez chorobę namacalny ślad ,że istnieje i tylko On może wszystko. CHWAŁA PANU!

ewa
ewa
31.12.13 08:58

piękne świadectwo! przy okazji mam pytanie, często zdarza mi się odmawiać pare tajemnic leżąc już w łóżku, czy to nie jest złe? raz mówię klęcząc, innym razem siedząc w autobusie bądź idąc gdzieś, ale też często leżąc już przed snem albo zaraz po przebudzeniu, czy to nie jest złe? dziękuję

JOANNA
JOANNA
31.12.13 13:11
Reply to  ewa

Najważniejsze by Boga mieć w sercu i by trwać na modlitwie nieustannie, nieważne gdzie-wszędzie i w każdej sekundzie życia. A zastanawiać się trzeba i to też nieustannie, jak wyrażać swą wdzięczność Bogu za okazywane łaski, by umieć dostrzegać Boga w każdym człowieku, bo gdy się porówna nasze życie, które w konfrontacji z życiem innych – czasem bardzo poranionych, ale szczęśliwym zbiegiem okoliczności nawróconych i mówiących teraz o Bogu z takim entuzjazmem, zazdrość bierze, ale też i wstyd, że my, którzy nigdy tak nisko nie upadliśmy nie wychwalamy Pana należycie. Powinniśmy się modlić wypełniając swoje obietnice, prosić Boga, żeby pozwalał nam… Czytaj więcej »

IJMaria
IJMaria
31.12.13 14:57
Reply to  ewa

Odpowiem Ci pytaniem na pytanie. A co lepiej – modlić się w ogóle, czy się nie modlić wcale? Jeśli ma się Boga w sercu i pragnienie modlitwy – nieustanne, to naprawdę nie ważne jest miejsce i to co się robi, gdyż nie przywiązuje się do tego większej wagi, nad to, że trwasz na rozmowie z Bogiem i Jemu się powierzasz w każdej sekundzie swego życia – tak więc z Bogiem nie może być chwil straconych i nie ma, bo nie szukasz odpowiedniego czasu i miejsca tylko ciągle się modlisz. Gdy jest okazja, żeby uklęknąć, wznieść ręce do Boga, pójść do… Czytaj więcej »

Anna Wojciak
Anna Wojciak
31.12.13 16:08
Reply to  IJMaria

Bardzo dobra odpowiedz dla ANI
z Panem Bogiem
życzę wiele Łask Bożych w Nowym Roku i wytrwałości w modlitwie

Agnieszka
Agnieszka
31.12.13 17:35

Mam pytanie, od kilku lat modle się nowenną Pompejańską różne intencje , a szczególnie o zmianę pracy, o konkretna pracę. Jakoś mało wierzyłam , że mi się spełni prośba, że Mateczka ja spełni. Miałam dużo chwil zwątpienia, zły mnie bardzo atakował. Ja jednak cały czas modle sie 2 nowennami jednocześnie i jutro kończę obie nowenny. Znowu byłam załamana że nie dostanę upragnionej pracy,że Mateczka mnie nie słyszy. Wczoraj idąc do pracy weszłam do kościoła zaczełam się modlić i uslyszałam jakby głos który powiedział moimi ustami „CÓRKO JA CIĘ SŁYSZĘ” i wtedy zauważyłam ze w kosciele było ciemno tylko światelko paliło… Czytaj więcej »

ANIA
ANIA
31.12.13 18:06
Reply to  Agnieszka

Myślę,że każdy z nas może otrzymywać różne znaki. Ja odniosę się do moich wysłuchanych modlitw. To wyżej to moje świadectwo. Jak modliłam się o zdrowie w krytycznym dla mnie momencie, gdy już wiedziałam że wszystko jest w rękach Pana Boga- to podczas modlitwy w szpitalu ukazał mi się mój zmarły dziadek. Pytałam się go czy będą żyć, a On mi kiwał głową-że tak. Jak go zapytałam czy umrę, On znów mi kiwnął- że nie. Kolejne moje pytanie dotyczyło czegoś bardziej „przyziemnego” jak się zapytałam Dziadka to już mi nie odpowiedział, tylko odszedł. Co do intencji o pracę to było tak.… Czytaj więcej »

Agnieszka
Agnieszka
31.12.13 18:22
Reply to  ANIA

Dziękuję Aniu za odpowiedź, dzięki takim świadectwom mam więcej wiary, Mam nadzieję, że ułoży CI się wszystko,i mam nadzieję, że w końcu Mateczka mnie wysłucha, że to co usłyszałam nie było tylko moją wyobraźnią, A co do pracy, o która sie modlę, to sąsiadka jest kierownikiem,wziela moje cv, ale nie wiadomo czy burmistrz da fundusze na nowe etaty,bo to budżetówka. Ale jakoś spokojniejsza jestem od wczoraj i dzisiaj

ANIA
ANIA
31.12.13 18:28
Reply to  Agnieszka

Moja wymodlona praca -to praca w budżetówce. Jak chcesz porozmawiać to daj jakieś namiary mail bądź gg… czasami potrzebny też i bliźni 🙂

Marzena
Marzena
31.12.13 19:30
Reply to  Agnieszka

Agnieszko wiesz ile ja bym dała, żeby jak piszesz tak ” zwariować albo mieć takie złudzenie”. Ja mam wrażenie, że mojej modlitwy nikt nie słyszy a jeśli słyszy to nie zostaną one spełnione, bo mam tylko cierpieć tutaj na ziemi. Ja też odmawiam 2 nowenny jednocześnie, o pracę której nie mam od paru miesięcy i o zdrowie, bo czeka mnie operacja. Wiem, że zły mnie atakuje na potęgę i wmawia mi, że tylko nieszczęścia są mi pisane, ale z drugiej strony jak mam się czuć skoro moje od prawie 4 lat z przerwami odmawiam NP i nie zostaję wysłuchana. Modliłam… Czytaj więcej »

Agnieszka
Agnieszka
31.12.13 20:05
Reply to  Marzena

Marzenko jaką jestem szczęściara, mam 36 lat jestem sama, i moja intencja nie spełnila się, mi tez jest bardzo ciężko dzisiaj, i dlatego jestem an tej stronie

Marzena
Marzena
01.01.14 10:07
Reply to  Agnieszka

Agnieszko ja nie pisałam tego z ironią, po prostu pytałaś o Twoje przeżycia w Kościele, że miałaś odczucia jakby MB podniosła Cię na duchu i w tym, kontekście pisałam, że jesteś szczęściarą, jeśli poczułaś się urażona to przepraszam.

Agnieszka
Agnieszka
01.01.14 10:33
Reply to  Agnieszka

Marzenko nie poczułam się urazona. Ja tego tak nie odczulam ze MB mnie podniosła na duchu ale rzeczywiście tak jest. Tak nożna go zinterpetowac. Przez działanie złego nie odczulam tego tak.

Sylwiaaa
Sylwiaaa
31.12.13 20:23
Reply to  Agnieszka

Jeśli mogę się wtrącić 😉 Rok temu kiedy odmawiałam trzecią nowennę myślałam, że wpadam w obłęd. Modliłam się za moich bliskich i cały czas bałam się, że zaraz stanie im się coś złego, bałam się każdego skrzypnięcia podłogi, zatrzymującego się pod domem samochodu, dzwoniącego telefonu… To był koszmar, bałam się ciemności i każdego skrzypnięcia podłogi w nocy. Modliłam się gorliwie do św. Michała Archanioła czasami nawet spałam z różańcem. Aż pewnej nocy, kiedy już było naprawdę źle, miałam jakiś koszmar, obudziła mnie taka senna wizja… jakbym widziała kontur, kształt Mari, jaki znamy wszyscy z różnych obrazków czy ilustracji, bardzo jasny i usłyszałam głos:… Czytaj więcej »

Agnieszka
Agnieszka
31.12.13 20:47
Reply to  Sylwiaaa

Sylwio Dziękuję za odpowiedź i jak zobaczylas Maryję to wszystko minęło ulozylo ci się?

Sylwiaaa
Sylwiaaa
31.12.13 21:22
Reply to  Agnieszka

Moja intencja była ogólna – o rodziców, dlatego nie mogę powiedzieć, żeby to doświadczenie zwiastowało jakiś nagły zwrot, bo on nie był moją prośbą. Modliłam się, żeby jakoś im generalnie ulżyć, bo pomagają mi, a ja nie pracuję jeszcze, bo studiuję. Naprawdę psychicznie cierpiałam, bo cały czas gdy ich nie widziałam, bałam się, że grozi im coś złego, że zaraz ktoś zadzwoni ze złymi wiadomościami, itd. nie chce wchodzic w szczegoly bo przychodziły mi bardzo złe myśli nt. tego co mogło im się stać. Ale od tych słów ten straszny lęk i koszmary minęły, a już naprawdę bałam się, że… Czytaj więcej »

Agnieszka
Agnieszka
31.12.13 18:41

Ania chętnie popiszę 7982359 gg

Elzbieta
Elzbieta
31.12.13 21:46

Siła NOWENNY i miłosierdzie Boże za wstawiennictwem Maryi jest niewyobrażalna i czasem zastanawiam się czy na taką łaskę zasługujemy. Modliłam się Nowenną w intencji zdrowia mojego męża ( było bardzo źle ) teraz zupełnie dobrze funkcjonuje-oby tak dalej. Potem prosiłam o laskę uzdrowienia dla siostry ( guz, markery nowotworowe podwyższone, zalecenie operacji ) Nowenna, msza przed cudownym obrazem na Jasnej Górze – tomografia-guza nie ma. Ktoś powie tak bywa, pomyłka-nie było pomyłki. Jest łaska i miłosierdzie. Dzisiaj dowiedziałam się o chorobie mojej koleżanki – rak płuc jest po pierwszej chemii, podobno są przerzuty do kości, Zaczynam nowennę w jej intencji-wierzę… Czytaj więcej »

Natalia
Natalia
16.02.16 02:34

Jeszcze nigdy nie modliłam się Nowenną, ale mimo to wiem, że to o co się modliłam zawsze zostało wysłuchane. Wierzę, że i teraz tak będzie. O nowennie dowiedziałam się od przyjaciółki. Wiem też, że w jej rodzinie intencje się spełniły, i dotyczyły nie tylko zdrowia ale miłości, pracy… Moja przyjaciółka prosiła o zdrowie, i choć nie odmówiła całej nowenny (pomodliła się tylko raz) to została wysłuchana i następnego dnia będąc u lekarza dowiedziała się że nie ma choroby, której tak się obawiała.. Wierzę, że Bóg zawsze nas wysłucha.

24
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

Kompendium

o nowennie

pompejańskiej