Iwona: świadectwo macierzyństwa

Witam,jestem świadectwem na to że odmawiając nowennę pompejańską,Matka wysłuchuje naszych próśb.Przez parę lat staraliśmy się z mężem o dziecko,bezsilna już zaczęłam odmawiać nowennę,ale zawsze coś mi przeszkadzalo w dokończeniu tej modlitwy.Ale nie poddawałam się i tak po wielu próbach udało mi się w pełni ukończyć tą cudowną nowennę(zmówiłam 3 nowenny pod rząd)bo przeczytałam  ze po 3 nowennach Matka napewno nam nie odmówi.I po 3,czy 4 miesiącach ujrzałam na teście upragnione 2 kreseczki.To prawdziwy cud bo nie leczyłam się  z braku sił.Za parę dni idę do lekarza,gdyż mam juz wszystkie objawy wskazujące na ciążę,nie wiem co będzie dalej,ale znów zaczynam odmawiać nowennę zeby ciąża przebiegała prawidłowo.Oprócz tej modlitwy modlilam sie jeszcze do innych świętych,tak że wiara czyni cuda.

ORYGINALNE

 

KUBKI

CERAMICZNE

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AgaAnnaadaRyszard Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

Tylko dziękować Bogu i Matce Bożej za wstawiennictwo. Tak wiara czyni cuda.

ada
Gość
ada

Bardzo sie ciesze z Twojego szcześcia, ja własnie odmawiam 3 nowenne w tej samej intecji co Ty, wierze ze nam sie uda 😉

Anna
Gość
Anna

Odmawiam Nowennę po raz drugi, tym razem z błaganiem o poczęcie, donoszenie i urodzenie zdrowego dziecka. W 15 dniu Nowenny części błagalnej mój mąż zdecydował się po około 9 miesiącach na badanie USG jąder. Lekarz mu zalecił już w styczniu ale ciągle to odkładał, tłumaczył mnie i sobie, że to niepotrzebne i w ogóle miał wiele wątpliwości. Pewnie się też wstydził… Faceci… 😉 Wierzę, że jego decyzja akurat w trakcie odmawiania przeze mnie Nowenny, nie była przypadkowa 🙂 Królowo Różańca Świętego- MÓDL SIĘ ZA NAMI!

Aga
Gość
Aga

Odmawiam nowennę po raz drugi w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.Chcę wierzyć,że nasze zamiary Pan Bóg pobłogosławi! Królowo Różańca św. módl się za nami!

Maj - taki piękny miesiąc...

Spędź go najlepiej jak

z Maryją!

potrafisz -